Forum Polityka, aktualnościKraj

Będzie łatwiej o prawo jazdy

Będzie łatwiej o prawo jazdy

Money.pl / 2009-12-28 10:11
Komentarze do wiadomości: Będzie łatwiej o prawo jazdy.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2009-12-28 10:11 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Wątpie by było łatwiej "zdobyć" ukochane prawko, za to niewątpliwie liczba urzędników (w tym świetnie opłacanych egzaminatorów) jak zwykle wzrośnie. W USA by mieć prawko wystarczy rozwiązać prosty test, ludzie jeżdżą od 16 roku życia i problemu nie ma, tylko u nas jak zwykle politycy potrafią nam wmówić, że ten cały zamordyzm to dla naszego dobra. Wypadki powodują ludzie nieodpowiedzialni a nie źle przeegzaminowani, zwiększenie liczby urzędników czy tradycyjne już zaostrzanie przepisów nie wpłynie na poziom odpowiedzialności wśród kierowców.
jaro@srem.info / 2009-12-28 10:43
do powyższego dodałbym jeszcze jedno - po co robić katorżnicze testy i korupcyjnogenne ośrodki egzaminacyjne (tam nawet system zakupu nowych aut egzaminacyjnych jest chory) - lepszym sitem według mnie byłyby psychotesty - pozbylibyśmy się "połowy niedzielnych" kierowców, a już na pewno ludzi, którzy proszą o wypisanie za nich kwitariusza wpłaty (bo niedowidzą), który okazuje się być kwitkiem wpłaty opłaty za..... wymianę prawa jazdy...!
esu / 78.8.2.* / 2009-12-28 10:40
Ty to wiesz i ja to wiem, ale setki Misiów i Rysiów potrzebują ciepłych posadek,więc dopóki lud nie wyjdzie na ulice, albo nie zacznie głosować na partie z poza sejmu to ekspansja socjałkomuny będzie trwać.

Najnowsze wpisy