Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będzie więcej działek budowlanych

Będzie więcej działek budowlanych

Money.pl / 2007-08-24 08:22
Komentarze do wiadomości: Będzie więcej działek budowlanych.
Wyświetlaj:
Darel77 / 178.36.192.* / 2020-11-04 09:21
Znalazłem działkę w świetnym miejscu http://nootro.pl/zakup-dzialki-budowlanej/ do miasta mam bardzo blisko.
mikam / 195.90.127.* / 2007-08-24 20:18
Dla mnie to akurat dobra wiadomość.Z niecierpliwością czekam na głosowanie.Dostałam działke pod budowe domu a nie moge na niej wybudować nawet szalasu.Złożyłam wniosek z prośbą o zmiane planu zagospodarowania pzestrzennego,bez tej ustawy to moge czekać latami.
przeciętny obywatel / 81.168.169.* / 2007-08-24 20:16
To nie jest na pewno pomysł na trzy miliiony mieszkań. To na pewno, jak zwykle w PiSie jest pomysł na zagwarantowanie nowobogackim, którzy już wiedzą, że dadzą ciała w kolejnych wyborach parlamentarnych, na zagwarantowanie sobie dobryc wpływów z obrotu nieruchomościami; więc nawet nie ma co mówić o wyzszych marżach deweloperów, bo nie o to w tym wszystkim idzie. A już na pewno najmniej dzisiejszą władzę interesuje zagwarantowanie rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Taka motywacja działań w odrolnieniu gruntów miejskich to zwykły populizm obliczony, tak jak dotychczas na typowo polski brak pragmatycznego myślenia. Więc nie obecni "wszechmogący" nie robia społeczeństwu tzw. wody z mózgu!
kerale / 2023-08-01 13:42
Sprawdź http://akdbjopole.pl/najlepsza-dzialka-budowlana/ dla mnie najlepsza opcja.
emem72 / 84.40.219.* / 2007-08-25 08:57
Każda zmiana zwiekszająca wolność jest dobra. Jeżeli nagle wzrośnie ilość działek to ich cena musi spaść bo tak działa rynek, więc pomysł jest dobry. Poza tym da to wiekszą wolność włascicielom działek do decydowania co chcą z nimi zrobić. O ile rzeczywiście PIS chce to zrobić. Byc może tylko tak obiecują bo i tak wiedzą że przed wyborami tego nie zrobią a taka przedwyborcza kielbasa bedzie jak znalazł.
Agit / 80.238.110.* / 2007-08-25 01:22
"Jakież szczęście dla rządzących że ludzie nie myślą"
-- Adolf Hitler

Zawsze jak słyszę nowe pomysły PiSu to mi staje ten cytat przed oczami.
jliber / 212.180.147.* / 2007-08-24 09:54
Jezeli tylko nie szkodzi to sasiednim dzialkom, mowienie ludziom co maja robic na swoich wlasnych dzialkach to lamanie podstawowego prawa czlowieka, do dowolnego zarzadzania swoja wlasnoscia. Cale to "odralnianie" to jakas paranoja. Nie powinno byc w ogole zadnych "rolnych" dzialek. Urzedas nie ma prawa decydowac czy mam na swoim terenie zasiac owies czy tez wybudowac hotel, jezeli tylko spelniam warunki zabudowy.
a320 / 80.68.235.* / 2007-08-24 08:22
Po dwuletniej pląsawicy
?! / 2007-08-24 09:44 / Tysiącznik na forum
Dokładnie! Przypomnieli sobie, bo rozpoczęła się kampania wyborcza i teraz potrzeba dużo mydła do mydlenia ludziom oczy i wazeliny do włażenia wyborcom w d***.
getwiks / 2007-08-24 11:02
ziemia 3,4 ,5 klasy w Polsce stanowi bardzo pokaxny odsetek pewnie z 80 %. i co, to wsystko pod działki budowlane?
ktoś tu jest śmieszny. zważcie na to że nas nie ma tyle co chińczyków. liczba potrzebnych mieszkań jest ograniczona. a ta ustawa wprowadzi zamęt na rynku nieruchomości.bo wtedy znajda sie cwaniacy, którzy wykupią tereny cenne rolniczo i moment przekfalifikują, ot co, żeby sie nabrac pieniędzy. a przecież rolnictwo to nadal istotny element polskiej gospodarki, wręcz elementarny..

Najnowsze wpisy