Forum W wolnym czasieLifestyle

Będzie zakaz palenia w całej Unii?

Będzie zakaz palenia w całej Unii?

skomentuj
Wyświetlaj:
B_7 / 195.35.80.* / 2009-07-01 13:02

Ostatnie sondaże pokazują, że 84% jest za zakazem palenia w biurach i miejscach pracy. 3/4 domaga się, by nie wolno było palić w restauracjach, ponad połowa - w barach i pubach.

Gdzie te sondaże? Nie ma możliwości żeby było to 84% - dość już tych fałszowanych statystyk na potrzeby chwili...
Wszędzie gdzie się człowiek oglądnie pokazują mu jak myślą W WIĘKSZOŚCI inni - a jak przyjdzie co do czego to jest zupełnie inaczej - przyszły czasy zakłamania i hipokryzji...
p.s. W biurach i miejscach pracy już dawno się nie pali...
W restauracjach zrobić (gdzie niegdzie już są) osobne sale dla palących i po krzyku...
Podobno mamy wolność i demokracje i nie można człowiekowi niczego narzucać co ogranicza jego wolność - a czytając tekst właśnie tak sie czuje...
B_7 / 195.35.80.* / 2009-07-01 13:03
... jako palacz oczywiście...
Koszerny powiew nowoczesności / 78.142.140.* / 2009-06-30 19:37
Pierwszy w Polsce rabin-gej
Aktualizacja: 2009-06-23 3:04 pm

Do Polski przybył nowy rabin, potomek polskich Żydów, którzy wyjechali z Polski przed rozpoczęciem II Wojny Światowej, co – warto dodać – według obowiązującej terminologii klasyfikuje rabina jako “potomka ocalałych z Holokaustu”.

Przybyły do Polski rabin Katz ma za zadanie “rozbudzić żydowską społeczność w Polsce”. Jak na razie opiekuje się grupą 250 Żydów oficjalnie zarejestrowanych w założonej10 lat temu grupie Żydów reformowanych – Beit Warszawa. Aby przyciągnąć większą grupę zwolenników, ten przybyły z Argentyny 53-letni rabin oferuje niecodzienne podejście. Rabin Katz jest bowiem pierwszym rabinem w Polsce, który otwarcie przyznaje się do homoseksualizmu.

Rabin Katz, obywatel Argentyny, Izraela i Szwecji, zamieszkał w Warszawie wraz ze swoim partnerem, Kevinem Gleason, producentem hollywodzkich reality show “The Bachelor” (w Polsce wprowadzonych przez stację TVN jako “Kawaler do wynajęcia”). Para ta “pobrała się” 2 lata temu w Kalifornii, a teraz przechadza się ulicami Warszawy z dwoma psami-bokserami. Pomimo tego, iż “Kościół katolicki i niektórzy konserwatywni politycy w Polsce cały czas publicznie określają homoseksualizm jako nienormalność i zachowanie niemoralne” – pisze w komentarzu agencja AP, rabin Katz mówi, że jak do tej pory nie doświadczył w Polsce antysemityzmu czy homofobii.

Członkowie synagogi rabina Katza zastanawiają się czy nie za wcześnie na sprowadzenie do Polski “otwartego geja-rabina”, jakkolwiek rabin Katz był w stanie przyciągnąć już jednego katolika – swojego partnera, 50-letniego Gleasona, który “dla Aarona” przeszedł na judaizm. Pojemna Synagoga przyjmie następnych.

---

prawdziwy EUROPEJCZYK z naszego rabina Katza!
sdadada / 193.108.177.* / 2009-07-01 07:51
co ma piernik do wiatraka czlowieku...
skomentuj

Najnowsze wpisy