Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezpłatne przedszkola dla dzieci bezrobotnych

Bezpłatne przedszkola dla dzieci bezrobotnych

Money.pl / 2007-10-02 07:49
Wyświetlaj:
pantagruel / 2007-10-02 07:49 / OJOS DE BRUJO
czyli, ze jak juz znajdzie prace to przedszkole juz nie bedzie dla niej i bedzie musiala sie zwolnic z tej pracy. Bardzo udany pomysl :)
mamajasia / 83.9.100.* / 2007-11-22 08:27
Pomysł jest bardzo dobry. A że zawsze znajdą się sfrustrowani, którzy nawet najlepsze intencje muszą skrytykować, wyśmiać i "sparanoizować", to inna sprawa. Jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził. A że zawsze znajdą się cwani, którzy taki dobry pomysł nieuczciwie wykorzystają, to też inna sprawa. Polak potrafi. Jeszcze nie dawno tacy właśnie brali rozwody, byle dostać zasiłek dla samotnie wychowujących. Zgadzam się z KingąS, że takie przedszkole powinno być na godziny, w czasie, kiedy matka idzie na rozmowę, lub musi załatwić inną sprawę związaną z szukaniem pracy. Dzięki temu ograniczyłoby się możliwości oszukiwania leniwym cwaniakom. Zmieniłabym coś jeszcze – myślę, że zamiast tworzenia „gett” dla dzieci bezrobotnych rodziców, może lepiej byłoby umożliwić bezpłatne korzystanie ze zwykłych przedszkoli (też „na godziny”) lub zajęć dla dzieci nie chodzących do zwykłych przedszkoli, które organizują Osiedlowe Domy Kultury.
pantagruel / 2007-11-23 08:08 / OJOS DE BRUJO
chwala Ci za dobre intencje. Co do cwaniactwa zas zapytam: znasz grabie co grabia od siebie? Gdyby nie to cwaniactwo czlowieka to pewnie dalej siedzielibysmy w jaskini i to po ciemku jedzac surowe mieso. Wiecej wiary, wiecej wiary.
fado6 / 83.14.237.* / 2007-11-23 23:25
proponuję aby Ci którzy sa przeciwko takiej inicjatywie , choc na chwilę postawili się w sytuacji takiej własnie samotnej bezrobotnej matki- a zwłaszca Ci którzy zazwyczaj zanim to zrobia -juz komentują negatywnie,dobrze ktos okreslił że jest to błędne koło dla takiej osoby-nie masz pracy nie masz prawa do żłobka czy przedszkola ale jak znależć pracę i od razu oddac dziecko do przedszkola?- nie da się!!! poniewaz listy oczekujących sa tak długie!!! haloo !!!najpierw niech sie ludzie zorientujcie w sytuacji a potem wypisujcie te niedorzeczne komentarze-wychodząc z załozenia nie znasz sie -to lepiej przemilcz (: nie masz co zrobic z dzieckiem? rezygnujesz z pracy- w takim kraju zyjemy!!! i jest to pozbawione jakiegokolwiek sensu-niestety. zamiast opinii przeciw poproszę o propozycję logicznego zrozwiązania takiej sytuacji- chetnie sie zapoznam- Jestem jak najbardziej za!!!
pantagruel / 2007-11-26 08:07 / OJOS DE BRUJO
zeby bylo jasne to ja tez jestem za! Ale to MUSI byc przemyslane, bo niedorobki zawsze przynosza wiecej strat niz dobrego. O nic wiecej mio nie chodzi.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy