Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Białoruskie firmy uciekają z internetu

Białoruskie firmy uciekają z internetu

Money.pl / 2008-06-21 01:25
Komentarze do wiadomości: Białoruskie firmy uciekają z internetu.
Wyświetlaj:
DOZ / 2008-06-21 10:10 / Ciemno widzę
Siergiej Skorochod uważa, że instytucje bankowe nie będą chciały zakładać redakcji do prowadzenia witryn internetowych i narażać się na odpowiedzialność karną. - tu się troszkę zagalopował - banki nie zajmują się krytyką Łukaszenki i nie mają się czego bać.

A co do wolności słowa - w Polsce prawo jest podobne, było już nawet kilka procesów o opoblikowanie w necie treści dla kogoś-tam niewygodnych. Problem nie w prawie, a w jego stosowaniu. A jak będzie stosowane, tego nie wiem, bo cała moja wiedza na temat współczesnej Białorusi pochodzi od polskich mediów, czyli wiem tylko tyle, ile polskie media chciałyby żebym wiedział, a to z prawdą niewiele ma pewnie wspólnego...
ergfddfs / 89.187.242.* / 2008-06-21 01:25
"ominięcie białoruskiego systemu internetowego wiąże się z podłączeniem do serwerów zagranicznych, co znacznie pogorszy jakość usług" --- ?????????????????????????? bez sensu
marcin97 / 99.141.58.* / 2008-06-21 04:50
tak samo zareagowalem, ze co???
Deckeradson / 80.51.161.* / 2008-06-21 08:56
to wy nie wiecie? to tak jak z telefonem: im dalej dzwonisz tym glosniej trzeba mowic o lol!
U nas tez powinni takie prawo podobne wprowadzic moze ludzie by sie zastanowili 2 razy zanim napisza jakas bzdure :)

Najnowsze wpisy