Forum W wolnym czasiePodróże

Biuro podroży Invitatio - opinia

Biuro podroży Invitatio - opinia

slawekw1 / 2011-03-30 13:35
Chciałbym przestrzec przed tym biurem podróży - nie są rzetelni wobec agentów z którymi współpracują - moja opinia jest całkowicie negatywna, nie wiem jak traktują klientów indywidualnych, ale właścicielka unika kontaktu, nie odpowiada na telefony, sms, maile. Wszystko pięknie jak dostawała klientów, gdy przyszło to uregulowania płatności - koniec kontaktu ...
Wyświetlaj:
Asia i Marek / 217.99.255.* / 2019-01-16 12:44
Wróciliśmy z imprezy sylwestrowej organizowanej przez Invitatio. Imprezę polecili nam znajomi i powiem, że było super! Bardzo fajnie zorganizowany wyjazd, super atmosfera, bardzo dobre jedzenie. Za rok na pewno pojedziemy. Pozdrawiamy też instruktora Krzysia, który bardzo przykładał się do swojej pracy na wyjeździe :)
kr646 / 178.42.108.* / 2018-02-28 17:51
słuchajcie, jakby ktoś szukał lokalu na biuro w Warszawie, np. na Ochocie to polecam www.gwiazda.info
Marzena 1 / 94.254.231.* / 2018-01-07 22:42
Z Biurem Invitatio byłam w listopadzie 2017 na wczasach koło Malagi. Załatwienie wszystkiego na odległość odbyło się bardzo sprawnie i zawsze w obiecanym terminie. Wczasy okazały się wspaniale i tanie. Polecam.
Janina korol / 83.5.255.* / 2014-10-19 09:25
Mam 74 lat,byłam z tym biurem podróży pierwszy raz.Jestem bardzo zadowolona .Nie znając żadnego obcego języka,poradziłam sobie wspaniale ,na lotnisku jak i Barcelonie.Przewodnika polskiego miałam tylko przy zwiedzaniu Barcelony ,jeden dzień.To wystarczyło.W hotelu byłam tylko ja z mężem,polskojęzyczni,ale dogadaliśmy się.Za rok wracamy do Santa Susanna.Dziękuję
Jan Hornik / 77.223.195.* / 2014-11-05 20:26
W pełni popieram szanowną Panią Janinę Korol, bowiem 23.10.2014 zakończyłem wraz z małżonką pobyt w Hiszpani (Costa del SOL a ściślej w Torremolinos). Wszystko to co ustaliliśmy z biurem Invitatio zostało zrealizowane w 100 procentach. Jestem wdzięczny Pani Ani bowiem ona prowadziła nasz wyjazd z wielką determinacją i dokładnością. Pani Aniu wielkie dzięki. Jesteśmy przekonani, że jak zdrowie pozwoli następne wyjazdy tylko z Waszym biurem i pod Pani opieką. Justyna i Jan Hornik
Martek00 / 178.36.129.* / 2013-10-25 20:03
Komentarz do opinii osoby o nicku "slawekw1"

Opinia wystawiona przez "slawekw1" nie jest wiarygodna, przedstawia nieprawdziwy obraz problemu. Otóż rzecz miała się tak: "slawekw1" wystawił fakturę za usługę w umówionej kwocie (ma firmę o nazwie Find@Way), jednakże z sobie wiadomego powodu powiększył ją o VAT, mimo że nie był płatnikiem tego podatku (umowa, jaką zawarł wyraźnie mówiła, że nie jest płatnikiem podatku VAT). Jak wytłumaczył - naliczonego podatku VAT nie miał zamiaru oddawać do US, a zatrzymać sobie. Zatem chciał dodatkowo (prawem kaduka) zarobić ponad 20 %, na co nie było zgody właściciela biura Invitatio. Faktur nie chciał skorygować przez kilka miesięcy, a płatność została jemu wysłana kilka dni po otrzymaniu prawidłowych dokumentów.
Miroslaw Mec / 89.76.206.* / 2013-10-10 16:21
Ja wyjezdzalem z tym biurem na Sylwestra 2 lata temu do val di fiemme a w tym roku wybralem sie do Hiszpanii. Takiego podejsca i takich wyjazdow bym zyczyl kazdemu. Fajne warunki, opieka a biuro polecili mi znajmoi ktorzy zawsze wyjazdzaja co roku na narty.
bakra / 85.221.170.* / 2013-05-08 17:39
Byłam z tym biurem w Hiszpanii w ub.miesiacu.Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferty jak i z jej realizacji.
Mogę tylko podziekowzc za udany wyjazd:)
Gabriel378 / 91.94.71.* / 2012-12-09 17:40
Znam biuro Invitatio od lat, mam tylko miłe wspomnienia z wyjazdów w których brałem udział a były przygotowane przez Invitatio. Ewidentne widać po tym poście że ktoś chce uprawiać czarny PR a na to się zggodzić nie mogę bo wprzeciwieństwie do większości firmy turystycznych to właśnie Invitatio ma bardzo bliski kontakt z klientem i nie jest molohem gdzie interes klienta jest naj mniej ważny. Polecam ich usługi oraz ich wyjazdy, zawsze wszystko jest rzetelnie przeprowadzone i nie zauważyłem nigdy jakichkolwiek uchybień w ich pracy. Z tego co wiem są już ponad 20 lat na rynku co świadczy o tym ze są dobzi w tym co robią, kiepskie biuro by tak długo nie funkcjonowało.
narciarz / 83.24.147.* / 2012-02-05 23:09
Bardzo polecam biuro Invitatio, zwłaszcza jeśli chodzi o zimowe wyjazdy narciarskie. Szefowa biura sama jeździ na nartach, więc doskonale wie czego potrzeba miłośnikom białego szaleństwa. Niedawny wyjazd w Dolomity do Val di Fiemme (20-29 stycznia 2012) był dobrym tego przykładem. Został zorganizowany perfekcyjnie, poczynając od obecności instruktorów narciarskich, zajmujących się uczestnikami na różnym stopniu zaawansowania, a kończąc na takich drobiazgach jak papier śniadaniowy i torebki plastikowe, co rano wykładane na stołówce, by narciarze jadący na stok mieli w co zapakować kanapki robione ze śniadania. A do tego jeszcze urokliwe miejsce pobytu - pensjonat koło górskiego sanktuarium maryjnego Pietralba - i naprawdę rodzinna atmosfera.
mika / 80.238.99.* / 2011-11-12 16:34
Mam podobne odczucia co do tego biura,jestem klientką, myślałam o wysłaniu dziecka z tego biura na wyjazd edukacyjny, jednak okazało się, że oferta ma wiele niedociągnięć.W związku z tym, że już naobiecywałam dziecku, że pojedzie na (z pozoru bardzo ciekawą) wycieczkę postanowiłam zadzwonić do firmy, aby wyjaśnić swoje wątpliwości. Pracowniczka zamiast rzeczowo rozmawiać z potencjalnym nabywcą, zachęcić nakrzyczała na mnie. Poprosiłam o kontakt z właścicielką, pani odpowiedziała, żebym podała swój numer telefonu, to do mnie oddzwoni. Do tej pory cisza. Wielka szkoda, że naobiecywałam już synowi :( Teraz mam dylemat.
gromadzia3 / 83.11.195.* / 2012-02-22 23:29
Polecam biuro funclub. Wszystkie moje wyjazdy były bardzo dobrze zorganizowane. Stan hoteli zgadzał się z tym, co zastaliśmy na miejscu. Na miejscu opieka rezydenta, podróż luksusowym autokarem,fachowe porady przed wyjazdem. Oferty można rezerwować przez internet, co jest dużym udogodnieniem. Dla ciekawych świata możliwość wykupienia wycieczek. A już napewno nie pojechałabym na wakacje z biurem,którego właścicielka krzyczy na mnie??!!
Martek00 / 178.36.129.* / 2013-10-25 20:20
Gromadzia3
czy to nie o Pani napisano na jednym z for:

"Gromadzia3 = spamiara
6th March 2012, 20:30:11
wstydź się"

Prześledziłem kilka for internetowych i wszędzie widać, że profil o nazwie "gromadzia3" był zakładany na początku marca 2012 i aktywność trwała przez kilka dni, dziwnym zbiegiem okoliczności większość wpisów dot. polecenia firmy FUNCLUB (niektóre pisane metodą kopiuj-wklej)

Czyżby to nieudolny marketing szeptany w wykonaniu "gromadzi3"?

Najnowsze wpisy