Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Blokady rolników paraliżują Grecję

Blokady rolników paraliżują Grecję

skomentuj
Wyświetlaj:
martino transport / 2009-01-27 16:21
witam serdecznie
sytuacja na granicy grecko bulgarskiej jest tragiczna, auta stoją tydzien i wjechać nie mogą, rząd nie potrafi nic z tym zrobić a szanowny Polski konsul w Atenach Andrzej Kępiński bezczelnie kłamie ze nie otrzymuje żadnych zgłoszeń od rodaków, osobiscie wydzwaniam do grecji kilka razy dziennie z prośbą o informacje kiedy strajk sie zakończy, lecz konsula zawsze prosi o zadzwonienie w późniejszym terminie gdyż nic nie wiedzą bądź proszą o pozostawienie numeru telefonu wtedy oddzwonią z informacją ( co nigdy sie nie dzieje). niech ktoś coś z tym zrobi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponad to, miejscowi kradną paliwo od kierowców, po czym jeżdżą osobówkami oferują to samo paliwo w sprzedazy, butelka wody mineralnej 0,5 litra kosztuje 2 euro ( czyli sępy greckie zarabiają) plandeki są pocięte towar też kradną i to są kraje Unii Europejskiej w których jest wszytsko pilnowane...
**** / 83.29.53.* / 2009-01-27 18:31
Czyli że nadal jest duży problem, moj kierowca stał 4 dni przed Kulatą ale jeszcze wtedy partiami puszczali samochody, a teraz pewno nic nie puszczaja.
ryszard ochódzki / 89.79.142.* / 2010-02-03 17:54
moje auta stoją od poniedziałku, jest totalna masakra, przecież to jest niby unia, może unia powinna zmusić ateny do jakichś działań. kierowca mi mówił, że w korku stoją nawet auta ze zwierzętami, poprostu lepperiada. pytanie kto zapłaci za nasze straty?
skomentuj

Najnowsze wpisy