Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bolesne zmiany w podatkach

Bolesne zmiany w podatkach

skomentuj
Money.pl / 2006-04-15 13:51
Komentarze do wiadomości: Bolesne zmiany w podatkach.
Wyświetlaj:
MarSz / 86.42.8.* / 2006-04-24 14:01
Jeszcze pamietam jak w kampani PIS pokazywal jak to okrutnie PO podwyzszy podatki i biedne rodziny na tym ucierpia a PIS bedzie walczyl o prawo i sprawiedliwosc dla "zwyklego" obywatela. Oj glupi ten nasz narod, glupi ale coz mial zrobic, mialo byc tak pieknie (i sprawiedliwie) ...
Na szczescie wyjechalem i mam to teraz gleboko ... a kraj, w ktorym mieszkam placi mi dodatek na dzieci, mam ulge w podatkach dzieki temu, ze jestem zonaty... chociaz nikt mi nie obiecywal polityki prorodzinnej.
bodek / 213.158.197.* / 2006-04-15 13:51
naród jest głupi i bedzie miał co sobie wybrał ( na co zasłużył ) i bardzo dobrze. Niech Pani Zyta opodatkuje zwłaszcza noszenie beretów 100% emerytury.
tomasz -inżynier / 213.238.79.* / 2006-04-17 08:59
bardzo dobrze włąśnie te "berety"zapłacą wyższe podatki.
Każdy myślący człowiek wie że miejsca pracy i rozwój kraju zapewniają niższe podatki .Wymyślili to już dawno inni ,tylko dlaczego nasi "geniusze" tego nie wiedzą.
Każdy zapłaci podatek jaki uzna że może zapłacić i nic więcej!!!.-szara strefa zlikwiduje się sama jeśli nie będzie
opłacało się kombinować .(żandarma przy każdym fiskus nie postawi)
Pytanie- komu zależy żeby taki stan żeczy się utrzymawał?
Zuzanna / 83.23.240.* / 2006-04-16 20:16
Trybunowe strachy to jeszcze nie ustawa ani nawet nie oficjalny projekt.
Vat nie został wprowadzony po październiku 2005 roku jak sugeruje Trybuna.
Niektóre jego elementy zostały żle wynegocjowane z UNIA
przeż Towarzyszy z pod znaku własnie TRYBUNY, ze wspomnę chociażby budownictwo, internet, pieluchy itp.
Nalezy przypominać kto prowadził i kto był bardzo dumny z rewelacyjnie korzystnie przeprowadzonych negocjacji.
Nie słyszałem zadnych pretensji do Tow.Milera na tym forum.
Co nie znaczy, ze jeśli opisany problem będzie forsowany przez nowy Rząd w postaci oplotkowanej w tym artykóle, to nie przyłącze się do protestów.
Narazie to napuszczanie na kogoś i na cos czego jeszcze ni ma! Jedzcie teraz i pijcie dopóki swięta. hej!
Tomek03 / 198.155.189.* / 2006-04-18 17:49
Pani Zuzanno, pochwalam KRYTYKĘ zapowiadanych zmian podatkowych bo te ewidentnie mają więcej nam wyjąć z kieszeni niż pozostawić. Oczywiście wszystko jest starannie zamotane, żeby się trudniej było połapać (2 x niby dają, a potem 5x odbierają, bilans wychodzi na niekorzyść podatnika). Jak widać Polak nie ma już ochoty być "mądry po szkodzie". Cieszę się, że niektórzy Polacy myślą już przed szkodą.
skomentuj

Najnowsze wpisy