Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bolesne zmiany w podatkach

Bolesne zmiany w podatkach

Money.pl / 2006-04-15 13:51
Komentarze do wiadomości: Bolesne zmiany w podatkach.
Wyświetlaj:
MarSz / 86.42.8.* / 2006-04-24 14:01
Jeszcze pamietam jak w kampani PIS pokazywal jak to okrutnie PO podwyzszy podatki i biedne rodziny na tym ucierpia a PIS bedzie walczyl o prawo i sprawiedliwosc dla "zwyklego" obywatela. Oj glupi ten nasz narod, glupi ale coz mial zrobic, mialo byc tak pieknie (i sprawiedliwie) ...
Na szczescie wyjechalem i mam to teraz gleboko ... a kraj, w ktorym mieszkam placi mi dodatek na dzieci, mam ulge w podatkach dzieki temu, ze jestem zonaty... chociaz nikt mi nie obiecywal polityki prorodzinnej.
bodek / 213.158.197.* / 2006-04-15 13:51
naród jest głupi i bedzie miał co sobie wybrał ( na co zasłużył ) i bardzo dobrze. Niech Pani Zyta opodatkuje zwłaszcza noszenie beretów 100% emerytury.
tomasz -inżynier / 213.238.79.* / 2006-04-17 08:59
bardzo dobrze włąśnie te "berety"zapłacą wyższe podatki.
Każdy myślący człowiek wie że miejsca pracy i rozwój kraju zapewniają niższe podatki .Wymyślili to już dawno inni ,tylko dlaczego nasi "geniusze" tego nie wiedzą.
Każdy zapłaci podatek jaki uzna że może zapłacić i nic więcej!!!.-szara strefa zlikwiduje się sama jeśli nie będzie
opłacało się kombinować .(żandarma przy każdym fiskus nie postawi)
Pytanie- komu zależy żeby taki stan żeczy się utrzymawał?
Zuzanna / 83.23.240.* / 2006-04-16 20:16
Trybunowe strachy to jeszcze nie ustawa ani nawet nie oficjalny projekt.
Vat nie został wprowadzony po październiku 2005 roku jak sugeruje Trybuna.
Niektóre jego elementy zostały żle wynegocjowane z UNIA
przeż Towarzyszy z pod znaku własnie TRYBUNY, ze wspomnę chociażby budownictwo, internet, pieluchy itp.
Nalezy przypominać kto prowadził i kto był bardzo dumny z rewelacyjnie korzystnie przeprowadzonych negocjacji.
Nie słyszałem zadnych pretensji do Tow.Milera na tym forum.
Co nie znaczy, ze jeśli opisany problem będzie forsowany przez nowy Rząd w postaci oplotkowanej w tym artykóle, to nie przyłącze się do protestów.
Narazie to napuszczanie na kogoś i na cos czego jeszcze ni ma! Jedzcie teraz i pijcie dopóki swięta. hej!
Tomek03 / 198.155.189.* / 2006-04-18 17:49
Pani Zuzanno, pochwalam KRYTYKĘ zapowiadanych zmian podatkowych bo te ewidentnie mają więcej nam wyjąć z kieszeni niż pozostawić. Oczywiście wszystko jest starannie zamotane, żeby się trudniej było połapać (2 x niby dają, a potem 5x odbierają, bilans wychodzi na niekorzyść podatnika). Jak widać Polak nie ma już ochoty być "mądry po szkodzie". Cieszę się, że niektórzy Polacy myślą już przed szkodą.

Najnowsze wpisy