Forum Forum finansoweBanki

BPH polemizuje z Money.pl - kto straci na fuzji?

BPH polemizuje z Money.pl - kto straci na fuzji?

Wyświetlaj:
macius / 212.76.33.* / 2006-12-08 18:59
Kto straci ? Straci BPH, które po fuzji zostało pozbawione najlepszych oddziałów - najatrakcyjnej położonych, i mających najlepszych klientów - zmuszone zostało do realizowania strategii Uni Credito co pzobawiło jej niektórych produktów, którego klienici zostali ustawowo pozbawieni prawa wyboru a obecny Zarząd utrudnia przejście do placówek BPH , które nie wejdą w skład Pekao.
Klientom BPH pozostaje szukać miejsca w innych bankach. Klienta nie interesuje gwarancja pracy dla pracowników, parytet akcji, ale restrykcje w udzielaniu kredytów walutowych tak,
RRp / 80.48.171.* / 2007-02-15 13:30
Ja z kolei zostałem w drugiej części w "mini BPH"; poprzez wszystkie sprawy, które wychodzą poza oddział do centrali czuję się trochę jak klient drugiej kategorii, choć wolę to niż korzystać z usług "żubra".
edmund11 / 195.117.12.* / 2006-12-05 15:55
nie mam chęci ani nerów, aby zakotwiczyć się w CDM Net, który wiesza się w momentach przesileń na GPW, a wówczas kicha.
Akron / 83.13.79.* / 2006-12-11 21:35
Po połączeniu BPH z PEKAO system maklerski BPH bedzie miał dużo wolnych pamięci i zapewne będzie działał sprawnie - jak nie wciągną go do "żubra" to polecam jest naprawdę dobry i ma on line serwis PAP

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: