Cel to nie wszystko

quanti / .* / 2004-11-03 10:32
Komentarze do wiadomości: Cel to nie wszystko.
Wyświetlaj:
tomhorn / .* / 2004-11-06 02:11
Panowie pokroju OB biorą dobrą kasę co miesiąc, nie za konkrety, a za pisanie tego typu artykułów, wytykających innym dyletanctwo, brak wiedzy ekonomicznej itp. jak ktoś mądrze zauważył BLE, BLE, BLe
hen / .* / 2004-11-04 17:25
"Sejm uchwalając podatki powinien wiedzieć, po co je uchwala, czy po to, by zdobywać głosy wyborcze, czy po to, by dzięki podatkom..." moim zdaniem to większość posłów doskonale wie po co je uchwala
Pola / .* / 2004-11-04 15:09
Ble , ble , ble....................
Nikos / .* / 2004-11-04 18:59
...i wszystko na ten temat . Tekst pana O.B. to zlepek słów żywcem z podręcznika ekonomii , bądż innych żródeł.
gder / .* / 2004-11-04 00:52
Uczestniczyłem w zeszłym tygodniu w dyskusji poświęconej ważności czynników makro, tzn. nie tylko makroekonomicznych, dla prowadzenia biznesu.Boze, a co to za zdania!. Coz za polsczyzna. I takich kwiatkow jest wiecej w tym tekscie. Panie Bagniewski, o co Panu chodzi? Przeczytaln tekst i nie zastanawiam sie co autor mial na mysli. Czy dla Pana pisanie, to tylko taki osobisty onanizm? A moze ma Pan jakas misje? Do mnie ona nie trafia!
Kamila / .* / 2004-11-04 10:32
Ja nie uczestniczyłam w zeszłym tygodniu w żadnej dyskusji. Nie jestem autorem omawianego tekstu. Panie "gder" - o co Panu chodzi? Zanudza Pan wszystkich czytelników swoim bełkotem. Idź Pan do łazienki i spuść wodę.
quanti / .* / 2004-11-03 10:32
podatki "mają stymulować gospodarkę"? podatki hamują, a nie stymulują; im są mniejsze tym mniej spowalniają...chyba że za stymulację uznamy spowolnienie jednej branży, żeby innym się relatywnie polepszyło
wanam / .* / 2004-11-03 23:03
Stymulacja nie jest zbyt trafnym określeniem. Podatki są raczej sposobem wywierania wpływu na gospodarkę, prawnym mechanizmem. Słusznie quanti zauważasz, że zasada neutralności podatków dla gospodarki pozostaje jedynie postulatem, wpływ podatków u nas jest zwykle negatywny, mechanizm ten ma zwykle charakter dyskryminujący.

Najnowsze wpisy