Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Chińska stal zdrożeje?

Chińska stal zdrożeje?

Money.pl / 2007-10-26 19:32
Komentarze do wiadomości: Chińska stal zdrożeje?.
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-10-27 09:44 / Tysiącznik na forum
Publikatory przytaczały słowa politykow, że nasze huty stali i nie tylko sprzedano za 6 milionów złotych, jeżeli to prawda to wyprzedaz naszego majątku, jest bezsporna. Po sprzedazy hut ceny stali w pOlsce gwaltownie wzrosły i utrzymują się na wysokim poziomie. Jeżeli Chiny sprzedają nam stal w korzystnej cenie, nie rozumiem placzu firm europejskich. Konkurencja wunna wymuszać tania produkcję a zym chyba coś jest na bakier. Jeżeli będzie coraz więcej restrycji, ograniczeń, sprzeciwow to Unia skończy na śmietniku historii, juz tak się stało jak komuna splajtowala wszedzie gdzie była.
zx / 83.30.37.* / 2007-11-24 14:10
w takim razie chcesz by nasza europejska, w tym polska stal była w konkurencyjnych cenach do chińskiej....ok...wyrażasz tym samych zgodę zmniejszenie płac hutnikom do prawie 0, co za tym idzie rozwojem przestępczości lub wprowadzeniem państwa policyjnego. Gratuluję sugestii.
Elendir / 2007-10-26 19:32 / Łowca czarownic
A może pozwolić Chinom na sprzedaż poniżej kosztów?

Wykończy innych producentów? Nawet jeżeli, to jak tylko się skończy to odrosną jak grzyby po deszczu. No chyba że już Chiny wiecznie będą nam sprzedawać stal poniżej kosztów. Jako konsument nie mam nic przeciwko...

Najnowsze wpisy