Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Chińskie wojska otaczają Tybet

Chińskie wojska otaczają Tybet

Money.pl / 2008-03-21 11:21
Komentarze do wiadomości: Chińskie wojska otaczają Tybet.
Wyświetlaj:
Adam - Katowice / 83.238.229.* / 2008-03-22 11:07
Swiat euro-ameryki to obłudna falszywa klika handlarzy, którzy dla pieniążków, sprzedają wszystko i wszystkich. Jak chcecie wiedzieć jak torturują ludzi w chinskich więzieniach to wpiszcie na wyszukiwarce "tortury" i poszukajcie. Kto utrzymuje z tym demonicznym krajem stosunki jest szują i gnidą. Ci wszyscy politycy i biznesmeni w następnych życiach otrzymają za swoje - sami będą więźniami w tym ultra antyludzkim gettcie zwanym Chinską Republiką Ludową. Sram na te komunistyczne władze, na ten reżim i na ten swiat zachodni, co sprzedaje wolność i prawa człowieka za ich posrany tzw. postęp gospodarczy. Wstyd i hańba.
Wapniak / 83.28.142.* / 2008-03-21 19:52
Ciekawe, że tak chcecie "uzdrowić" Chiny a Afryka i nie tylko zdycha z głodu... Czyżby niewłaściwy protektorat?...
jliber / 2008-03-21 11:21 / Tysiącznik na forum
Ten kto przyznał Chinom olimpiadę to niezły psychol.
Scrooge McDuck / 88.156.163.* / 2008-03-21 11:52
Chiny - wielka prowincja z małymi członkami.
Tybet - mała stolica kultury z wielkimi członkami.

Zapraszam do bojkoty wyrobów właściwych oraz pochodnych rodem z pekinu.
j230 / 89.101.242.* / 2008-03-21 12:38
a co na to Sikorski entuzjasta niepodległości ma swoje zdanie czy czeka na głos wielkiego brata
DOZ / 2008-03-21 13:13 / Ciemno widzę
a Ty, j230, masz zdanie własne, czy wielkiego brata?
a okupacja Iraku i Afganistanu? niedawno była piąta rocznica inwazji, byłeś na demonstracji?
setki tysięcy ofiar, bombardowania, tortury, ponad bilion dolarów wydany na zbrojenia podczas, kiedy tysiące ludzi na świecie umiera codziennie z głodu...
kto by tam miał głowę, do takich rozważań, my, poprawni politycznie, i bez tego przecież wiemy, kto na świecie jest dobry, a kto zły, prawda?
j230 / 89.101.242.* / 2008-03-21 13:23
Razi mnie podwójna moralność w stosunku do Chin Ja bez tego chińskiego badziewia sobie poradzę najwyżej zapłacę więcej także nie wiem dlaczego tak się wszyscy ich boją
DOZ / 2008-03-21 13:56 / Ciemno widzę
boją się, bo ich systematycznie straszą...
to fajnie, że też masz do tego dystans, niestety o większości Polaków nie można tego powiedzieć.
a Sikorski mile mnie zaskoczył - długo siedział w Stanach, ma tam rodzinę, myślałem, że bedzie "ich" człowiekiem, a tu proszę! no chyba, że to tylko pozory... moim zdaniem, to dobrze, że stanowczo nie reaguje, nie ma sensu wyrywać się przed szereg, dość już nas kosztowała "przyjaźń" z Ameryką

Najnowsze wpisy