Forum Polityka, aktualnościKraj

Co czwarty Polak chce, by Tusk walczył o Pałac

Co czwarty Polak chce, by Tusk walczył o Pałac

Wyświetlaj:
misiak rysiu & zbysiu / 83.31.231.* / 2009-10-29 19:22
co raz mniej lemingów chce cudotówórcy
Pol^^ / 213.158.197.* / 2009-10-29 16:02
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
remanenty z przeszłości / 79.188.238.* / 2009-10-29 13:52
COBS zaczyna swoją kampanie dla Tuska. Na pewno tak jak 2 lata temu rezydenci zakładów karnych zagłosują na niego . W 2007 roku dostał ponad 80 % od tej grupy wyborczej.

ja juz na tego człowieka patrzeć nie mogę, nie mogę słuchac tych jego opwieści, tych obietnic bez pokrycia.
Co on w swoim zyciu osobiście osiągnął ? jakiś materialny dowód jest ? czego dokonał dla Polski ?

z tych słów też się wycofał publicznie, no więc kto popiera ?

>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk
sewerer / 80.48.115.* / 2009-10-29 19:36
Zastanawiające! "80% tej grupy wyborczej" nie uczyniło go premierem. Premierem zrobili go PiS-owcy w koalicji z Samoobroną i LPR-em. Ściślej; nieudolność ich rządzenia, które musieli wcześniej zakończyć, bo sie już zdzierżyć nie dało. O nich marzysz? A może o AWS-sie? To była dopiero klęska! Nie będe nawet przypominał jaką Polskę otrzymali po postkomunistach, a jaką zdali. Przypominasz sobie takie wskaźniki jak bezrobocie, dług wewnetrzny i zewnętrzny czy inflację? Szkoda! Do tego doszły cztery idiotyczne reformy Buzka. Chyba ci się jednak marzy powrót SLD do władzy, bo ci mimo afer przynajmniej mieli wyniki. Wiem, nikt im nie chce wybaczyć rodowodu ze stalinem w tle, bo dzisiaj rodowód z mordami inkwizycji i Krk jest w modzie. Obietnice przedwyborcze? A który z rządów je spełnił? Niestety tak skonstruowana jest demokracja, że poseł nie jest zobligowany do realizowania przedwyborczych obietnic. Co masz do zarzucenia Tuskowi? Prostaki z PiS-u swoje obietnice obniżenia progów podatkowych zrealizowali, ale... kosztem budżetu już rządów Tuska. To prostactwo i chamstwo! Tak to Tusk może obiecać zniesienie podatków, gdy będą rządzili inni.
KL-D_UW_AWS_PO / 77.253.111.* / 2009-11-23 17:53
A PO to nie przemianowany AWS? Te same twarze. Przecież AWS-em trząsła jak chciała UW a wiceszefem UW nie był czasami Tusk? Czy ruina Polski po pierwszych jego rządach, wtedy pod szyldem KL-D nie jest teraz kontynuowana? decydowanie lepiej było za PiS-u. Wystarczy ówczesne wskaźniki ekonomiczne przestudiować. O rosnących pensjach nawet nie wspomnę. Teraz poza bezrobociem, wzrostem cen i podatków mamy tylko afery jak za KL-D. Gdyby prasa uczciwie publikowała wszystkie to mógłby być dla niektórych szok. Ale prasa przecież sprzedana już dawno została obcym koncernom min. przez obecnych pełowców, więc kto ma pisać prawdę?
stef26 / 91.211.82.* / 2009-10-29 13:46
Serce rośnie i aż chce się zakrzyknąć:

NARÓD Z PARTIĄ - PARTA Z NARODEM!

GDY NARÓD WYBIERA - CIOS W ADENAUERA!
RZP / 79.188.238.* / 2009-10-29 13:55
wkrótce kolejne Plenum Polskiej Zjednoczonej Platformy "Obywatelskiej"
reanimują Milicję Obywatelską

podsłuchy wszystkich dziennikarzy na bank w przyszłym roku.
POPZPR / 77.253.87.* / 2010-01-25 14:54
Dzisiaj ujawniła prasa o nowych zapisach w kodeksie pracy. Pracodawcy będą mieli nawet prawo pobierania odcisków palców, fotografowania tęczówek oczu. Ale numer. Tego nawet za pierwszej SB nie było.
hello world / 83.91.86.* / 2009-10-29 13:19
http://piotrcybulski.salon24.pl/134807,poklosie-brudnej-kampanii-po-w-lubinie
http://niezalezna.pl/article/show/id/26776

Pod osłoną nocy działacze lubińskiej PO próbowali zrealizować swój cel - oczernić bezpartyjnego prezydenta przed referendum w sprawie jego odwołania. Wszystkiego się wypierają, dopóki nie widzą, co nagrała ukryta kamera lokalnej telewizji... Oto wynik śledztwa dziennikarzy TVL Odra i TV Regionalna.

Jak prowadzi się w Polsce kampanię wyborczą? Jak szczerre były intencje polityków Platformy Obywatelskiej? W jaki sposób działa lokalny "układ"? Na te pytania odpowieda znakomity materiał dziennikarzy TVL Odra i TV Regionalna, który miał wczoraj swoją premierę na antenie TVL Odra.

Film cieszył się taką popularnością, że będzie dziś powtórzony w lokalnej telewizji (godz. 17:25, TVL Odra) i został umieszczony na serwisie YouTube. Ponieważ materiał zainteresuje nie tylko lubinian, zachęcamy do jego obejrzenia.
janiszek72 / 2009-10-29 13:17 / Tysiącznik na forum
Tusk może walczyć o Pałac, ale Pałac Kultury i Nauki. Wywindować szopenfeldziarza na 30-te piętro i spuścić z siłą wodospadu. Wtedy będzie można powiedzieć o właściwej osobie na właściwym miejscu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
czysta_propaganda / 84.144.85.* / 2009-10-29 13:12
POWIEM TYLKO JEDNO "PO" TO SKROT

POSTKOMUNISTYCZNE OSLY

WARA OD POLSKI....................
Sierpem i młotem czerwoną hołotę! / 83.91.86.* / 2009-10-29 13:21
Lepiej sens skrótu oddaje określenie: Parada Obszczymurów
mistrzowie intelektu... / 195.35.80.* / 2009-10-29 13:44

Sierpem i młotem czerwoną hołotę!


czysta_propaganda

Chłopaki idźcie może z powrotem pod sklep z piwem,bo tutaj wasze błyskotliwe spostrzeżenia są raczej śmieszne niż dające do myślenia... - takich jak was poprostu myślenie boli i zaoszczędzcie sobie tego wysiłku intelektualnego...
remanenty z przeszłości / 79.188.238.* / 2009-10-29 13:59
myślisz o COBOS ?

a kto wporwadził Huberta H przed kamery telwizyjne ? wasz człowiek lisowaty.
Chcesz kogoś pouczać ?
standardy PO już poznaliśmy i 40 pietro Mariota z jego lunatykami też.
dfgdfgdf / 83.30.122.* / 2009-10-29 13:01
ja z 30 osób nie znam nikogo :) No ale to propagandowy portal
maik / 77.254.152.* / 2010-04-19 22:40
fakt to propagandowy portal , ciekawi mnie ile teraz % chce tuska na prezydenta .
może napiszą tutaj odrazu że Komorowski prezydentem , bedzie prościej i szybciej , dawny agent GRU -czyli wywiadu gospodarczego Rosji na prezydenta Polski -100% poparcia w sondażach
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy