Co dalej z PKO BP??

bananqq / 2009-06-23 09:45
witam. Na gieldzie jestm od jakichs 6miesiecy wiec nie tak dlugo. mam maly klopot. Wiem ze jak pko wyplaci dywidende to braknie mu kasy na akcje kredytowa. Co po tym ruchu bedzie dzialo sie z pko?? co oznacza dlamnie zwyklego inwestora dokapitalizowanie, wypuszczenie tych 650 000 akcji, jezeli do tego dojdzie?? czy mozliwa jest w tym roku cena pko 30pln?? z gory dzieki za odp.
Wyświetlaj:
1Zdzislaw / 2009-09-27 21:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zycie pokazało siłę PKO BP. nic dodać nic ując dalszy ciąg czytaj "Spółki" PKO BP. tam przedstawiłem trochę szerzej te sprawy.Pozdro.
Amator_1200brutto / 80.53.3.* / 2009-08-18 20:07
Tak cena 30 zł jest możliwa a nawet więcej, na dzien dzisiejszy wynosi ona 31,29. Zbliza sie dzien dywidendy, wynosi ona 1zł a wiec nie duzo, ale chetnych pewnie nie braknie; wiec jezeli na swiecie nie nastapi gwałtowne tąpnięcie jak w lipcu 2007 to mysle ze 38-40 zł jest całkiem realne.
P.S. To sa moje amatorskie przemyslenia!
bananqq / 2009-08-22 00:44 / Bywalec forum
fajnie,pytalem o to jak bylo zamieszanie, teraz to tez tyle wiem tylko ze wtedy nastraszyl mnie analityk ing (mam tam rachunek maklerski) ze wyceniaja akcje na uwaga 13pln!!!!hehe
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy