Forum Forum inwestycyjneFundusze

Co myslicie o PZU NOWA EUROPA I UNIAKCJE NOWA EUROPA

Co myslicie o PZU NOWA EUROPA I UNIAKCJE NOWA EUROPA

krzysiek29 / 2007-08-24 18:07
z tego co widze to sie chyba spoznilem z zakupami dzis po danych z usa widze ze sytuacaj sie poprawia i beda wzrosty prosze o rade
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2007-08-24 19:51 / Uznany Gracz Giełdowy
z tego co widze to sie chyba spoznilem z zakupami dzis po danych z usa widze ze sytuacaj sie
skomentuj
poprawia i beda wzrosty prosze o radeskomentuj
cortez / 2007-08-26 15:04 / Bywalec forum
myślę, że powoli wychodzimy na prostą, ale czy już możemy spodziewać się stabilizacji? Tego w 100% nikt pewny być nie może. Przewaga uniakcji NE jest taka, że ma parasol, a arka, bph, pzu niestety nie mają i to zaważyło w moim przypadku. Wolę mieć możliwość zmiany funduszu na mniej agresywny w razie niepowodzeń rynkowych...
Ostatnio też union wprowadza ciekawy fundusz UniAkcje : Mistrzostwa Europy 2012. Część aktywów tego środków tego funduszu będzie inwestowana również na rynku Ukraińskim. Warto przemyśleć sprawę:)
Egzorcysta / 2007-08-26 04:57 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Zobaczymy co sie stane w poniedzialek po poludniu - moze sie nie spozniles, ale mam nadzieje, ze tak bo troche pokupowalem i licze na wzrosty :P
krzysiek29 / 2007-08-26 08:29 / Uznany Gracz Giełdowy
ja mysle ze w poniedzialek tez pojdzie w gore ale to sie okarze po poludniu.ale z tego co widac juz niedlugo powinna poleciec w dol gielda chinska bo wskaznik cena zysk jest chyba 56 to bardzo wysoki a u nas spadl z 36 do 18 czyli nie tak zle.przed danymi w piatek liczylem na spadek a tu niespodzianka ciekawe co ten tydzien pokarze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy