Forum Polityka, aktualnościKraj

Co najczęściej ginie na poczcie?

Co najczęściej ginie na poczcie?

Money.pl / 2008-08-05 14:08
Komentarze do wiadomości: Co najczęściej ginie na poczcie?.
Wyświetlaj:
Wkurzona na poczte / 89.68.209.* / 2012-04-20 17:25
najczesciej gina wieksze paczki zagraiczne wysylane bez sledzenia lub potwierdzenia odbioru...czesto wygrywam w roznych zagranicznych konkursach plastycznych niestety co 3paczka ginie ,trcking number urywa sie na polskiej granicy i paczka nagle wyparowywuje ...powinni moniowac tych zlodzieji paczek a tym co udowodni sie kradzierz dawac wilcze bileciki...
wstydze sie za POlska poczte / 81.168.185.* / 2012-04-17 21:56
Wysłałam paczke piorytetem i pani na poczcie nie przykleiła znaczków przy mnie kiedy jej zwróciłam uwagę to sie bardzo oburz\yła ze mysie nie nie wyśle do londynu i sprawdziły sie moje słowa paczka nie dotarła do adresata a były to ciuszki dla mojej wnuczki duzo sie nie obłowiła, powinno na poczcie sprawdzaja pracowników to nie be da mieli moznosci krasc . Paczki piorytetowe sa ppakowane na poczcie to dlaczego giną. Za to juz sie płci wiecej.
załamana ;( / 83.3.244.* / 2012-03-27 14:23
Przyszedł do mnie list z pieniędzmi.tylko,że koperta pusta,!!!!!!załatwie ich !!!!!!!!!!!!! tak nie może być..POCZTA POLSKA TO ZŁODZIEJE.!!!!!!!
nonik / 95.160.112.* / 2012-03-19 09:50
Do mnie chrześnica wysłała zwykły list -pewnie myśleli, że jak z anglii to są tam jakieś pieniądze...Bandziorstwo i tyle
WQURWIONY NA MAXA / 31.61.128.* / 2012-03-15 22:04
z USA córka mi wysłała PIlota +spodnie + koszule.. przesyłka doszła do tego DZIKIEGO KRAJU i...przesyłke SZLAG TRAFIŁ !!!nie ma,,od 31.Stycznia bujam sie z tym na tej cholernej złodziejskiej Poczcie POlskiej ...nie uznali mi moich roszczen i reklamacji -napisali ze Poczta nie odpowiada za przesyłki.!!!!?? JAJA.. pewnie pRemier TUSK i PSL za to odpowiada bo ONI-POczta juz NIE ...NIENAWIDZE TEGO KRAJU !!!
WQURWIONY NA MAXA / 31.60.251.* / 2012-03-15 22:04
z USA córka mi wysłała PIlota +spodnie + koszule.. przesyłka doszła do tego DZIKIEGO KRAJU i...przesyłke SZLAG TRAFIŁ !!!nie ma,,od 31.Stycznia bujam sie z tym na tej cholernej złodziejskiej Poczcie POlskiej ...nie uznali mi moich roszczen i reklamacji -napisali ze Poczta nie odpowiada za przesyłki.!!!!?? JAJA.. pewnie pRemier TUSK i PSL za to odpowiada bo ONI-POczta juz NIE ...NIENAWIDZE TEGO KRAJU !!!
anne / 78.8.158.* / 2012-02-29 10:21
Ja ostatnio wysłałam do znajomej na urodzinki kartkę ręcznie robioną-jedyna taka i wrzuciłam do koperty magnesik i mydełko z Krymu. I co? Oczywiście nie doszło! Wkurzyłam się, w szczególności przez tą kartkę!!
katte / 86.5.93.* / 2012-02-12 19:41
ja jestem wkurzona bo dzieci sie napracowaly przy kartkach na dzien babci i dziadka .. ze nadanie za graniaca pewnie zlodziej myslal ze sie oblowi kasa .. gnoje jak juz otworza i widza ze nie ma kasy niech zakleja i odesla bo moze to wazne dla kogos. tak jak wlasnie dla dzieci zeby dziadkowie dostali ich zyczenia.
kmkk / 31.63.153.* / 2012-01-06 13:08
Otwierają bezczelnie paczki i wyciągają rzeczy!
Raz dotarła do mnie kartka jednak przyklejone do niej pieniądze zginęły.. i najgorsze jest to że czytają cudze listy!
ostatnio-kuzynka wysyłała mi 3 rzeczy.. paczka doszła z dwoma.. koperta z jendej strony zaklejona!
oszuuuuuuuuuuuuuuści!!
złodziejeeeeeeeeeeee!
załamany ojciec / 46.174.224.* / 2011-12-05 16:45
Moja koleżanka wysłała mi 3000 zł przez ZŁODZIEJSKĄ Poczte Polską. Pieniądze nie dotarły, nie wiadomo gdzie zginęły. Zostały wysłane z poczty A ale do poczty B juz nie dotarły. Nikt nie wie gdzie są (czytaj: KTO UKRADŁ) To były moje pieniądze przeznaczone na ochrzczenie mojego dziecka. Teraz mnie na to nie stać ponieważ straciłem pracę. Mam tylko nadzieję że ktoś kiedyś załatwi tego złodzieja po 1000 razy mocniej tak jak on mnie załatwił. Niech zdycha każdy kto wyciąga łapy po cudzą własność.
mrówczan / 178.42.85.* / 2012-10-03 18:56
Tylko skończony imbecyl taką kasę włoży w paczkę albo list.Ot co .To tak jakbym rower na cały dzień na podwórku zostawiał w ciemnej dzielnicy i miał pretensje do świata .O kurcze nie stać mnie na nowy.
Szok970 / 77.255.20.* / 2012-05-01 09:46
Kto normalny wysyła 3tys w paczce
Są banki,przekazy,prywatne firmy zajmujace sie tym.
Niezwykle inteligentna pani kolezanka.
.pif,paf ! / 81.190.72.* / 2011-12-05 17:37
Nie denerwuj się . Złodziejstwo to jedna z naszych cech narodowych.
załamany ojciec / 46.174.224.* / 2011-12-12 23:09
Łatwo powiedzieć. Moja córka skończyła właśnie roczek a ja nie mam pieniędzy żeby ją ochrzcić bo ktoś ukradł pieniądze na jej chrzest.
dsadfsddsafsdfsds / 89.171.97.* / 2011-12-11 12:34
Chyba twoich
Poczta_Polska_mnie_okradła / 213.108.112.* / 2011-11-07 03:46
Zginęły mi pieniądze na Poczcie polskiej ponad tysiąc złotych wiem że pieniądze były wysłane z Zusu i własnie na nie czekałam .Listonosz wrzucił awizo do skrzynki,na drugi dzień poszłam na pocztę z awizo i moim dowodem osobistym .Pani w okienku wzięła awizo mój dowód,po czym zaczęła szukać no ale w końcu powiedziała że nic nie ma, dowód mi oddała a awizo zabrała i kazała zostawić numer tel .Więc podałam numer stacjonarny pani z okienka powiedziała że porozmawia z listonoszem i do mnie zadzwoni tym sposobem odesłała mnie bez niczego.Czekałam dwa dni na tel niestety się nie doczekałam i po dwóch dniach poszłam na pocztę tym razem z moją mamą bo co dwie głowy to nie jedna.podeszłyśmy do tej samej pani u której byłam dwa dni wcześniej,pani ta powiedziała że do mnie dzwoniła na komórkę i że nawet ze mną rozmawiała i kazała mi przyjsc na pocztę po odbiór pakietu.Zdziwiona odpowiadam że ja nie podawałam żadnej komórki tylko stacjonarny ale pani w okienku twierdzi ze to była komórka ,że ze mną rozmawiała ale ja chyba wiem jaki numer podawałam i nikt do mnie nie dzwonił a na pewno nie z poczty.Pani w okienku nieco zdenerwowana odpowiada że musi sprawdzić na komputerze ,po czym wstaje i mówi ze jeszcze poszuka .Po pięciu minutach pani z okienka twierdzi że awizo nie było na mnie tylko na moja mamę fakt faktem mama odbierała akurat w tym czasie list polecony ale wtedy to było na moja mamę a teraz to drugie było na mnie.Jeszcze na następny dzień poszliśmy do naczelnika specjalnie wstałam z łóżka chora żeby iść do naczelnika poczty wyjasnić tą sprawę, niestety szłam na darmo bo naczelnika nie było .Wiec jeszcze na następny dzień tym razem moja mama poszła sama ale naczelnik nie chciała dyskutować z moja mama tylko jeszcze japę wydarła na moja mamę że ona udzielac informacji nie będzie i ze mam przyjść osobiście wiec z gorączką musiałam się ubrać i ponownie iść .Poszłam naczelnik wyjęła kwitek z tego miesiąca i mówi że pieniązki odebrałam wiec tłumaczę pani naczelnik że tak pieniążki odebrałam w tym miesiącu ale za poprzedni miesiąc czyli za październik nie dostałam a wiem ze zostały wysłane i gdzie one są to mi odpowiada że 12listopada dostane a kiedy podalam jej numer przekazu i kazałam sprawdzić bo wiem że pieniądze musiały dojśc to naczelnik odpowiada że ona sprawdzac nie będzie a jak jej powiedziałam gdzie moje awizo to mi odpowiedziała ze awizo już nie ma bo zniszczone i to było na tyle .Dzisiaj idę złożyć reklamacje nie wiem czy pieniądze odzyskam ale nie popuszczę opiszę ich wszędzie i co najważniejsze nie che miec z pocztą polską nic wspólnego! Założę sobie konto i tam pieniądze będą wpływać .Może są uczciwi ludzie na poczcie ale są też złodzieje mi się pierwszy raz taka sytuacja zdarzyła i nikomu tego nie życzę.To nie są małe pieniądze a zresztą nikt nie ma prawa przywłaszczać czyjeś pieniądze czy też jakies inne rzeczy .Chodzę cała w nerwach przez tą całą sytuację kiedyś drażniły mnie kolejki na poczcie teraz to mały pikuś z tym co mnie spotkało .
keyt:) / 89.78.162.* / 2011-09-03 20:59
Wyslalam 3 tygodnie temu paczke dla siostry za granice nie byla to duza paczka tylko ciuchy dla jej synka i dla niej . Zaplacilam za priorytet i polecony razem 15 zl. I nadal nie doszla . co mam zrobic???
SinSin / 91.90.61.* / 2011-06-08 20:37
Ludzie zastanówcie się trochę. Piszecie że z zagranicy
paczki nie dochodzi pomyślcie trochę jaka długą drogę
musi przejść ta paczka nim dojdzie do poczty polskiej
(Poczta zagraniczna , rozdzielnia na lotnisku,
rozdzielnia na polskim lotnisku, izba celna i dopiero
na nasz rejon) Dostaje masę paczek nadanych w naszym
kraju i z zagranicy.
Z krajowych paczek zginęła mi raptem 1 może 2 ( nie
należy zapominać ze często listonosz wrzuca przesyłkę
do skrzynki jeśli takowa się zmieści a w tedy jest
ona łatwym kaskiem dla złodziei)
natomiast zagraniczne paczki średnio co 3/4 wcale nie
dochodzi :(
Pomyślcie trochę że równie dobrze może okazać się ze
paczki giną w Izbie Celnej pogniewasz maja oni pełne
prawo otworzyć i prześwietlić całą paczkę.
anetaj / 178.42.61.* / 2011-08-15 13:20
Do prześwietlenia,maja prawo ale do otwarcia tylko przy odbiorcy takowej przesyłki.
Zdegustowana / 94.240.1.* / 2011-03-30 10:49
Mąż mi wysłał dokumenty, raz w lutym, drugi raz w marcu żadna z przesyłek nie doszła. a kiedyś nie doszły pieniądze ukryte w kartce z życzeniami. Mam wrażenie że przesyłki przychodzące z zagranicy są prześwietlane w sposób szczególny. Rozbój i co gorsza nikt nie jest winny ani za to odpowiedzialny. Ludzie pracujący na poczcie powinni przed przyjęciem do pracy przedstawić zaświadczenie o niekaralności, a nie pracować po znajomości.
whoa / 193.138.241.* / 2010-04-21 10:29
mnie już 4 razy okradli.
raz to było tak że w paczce siostra wysłała mi perfumy o wartości ok 300zł razem z tanią prostownicą do włosów, paczka doszła, ale otwieram w domu, patrzę a tam tylko prostownica, perfumy ukradli.
drugi raz ukradli mi dwie pary okularów które kupiłam na allegro o wartości ok 400zł, na szczęście pani od której kupowałam była uczciwa i wysłała mi jeszcze raz 2 pary i złożyła jakieś tam zażalenie na pocztę, czy dostała jakieś odszkodowanie - tego już nie wiem i współczuję jej.
a teraz czekam już 2 tygodnie na płytę która miała mi przyjść z Niemiec.
i jeszcze kiedyś wysyłałam koledze kartkę urodzinową z małym prezencikiem, kartka oczywiście nie doszła.
po prostu brak słów.

Najnowsze wpisy