Forum Forum dla firmKadry

Co trzecia firma nie płaci w terminie. PIP zapowiada kontrole

Co trzecia firma nie płaci w terminie. PIP zapowiada kontrole

Wyświetlaj:
Arkadiusz Bula / 89.72.77.* / 2011-06-12 22:23
Nie mam umowy ani nie dostałem na czas wynagrodzenia. Dowiedziałem się że mój pracodawca przyjmuję na miesiąc bo jak nie wypłaci wypłaty to pracownicy sami rezygnują i tak interes się kręci.Pracownicy długoletni nas poinformowali ,że płaci na raty ale ów pracodawca twierdzi że nam będzie wypłacał regularnie.
rembert2 / 2011-01-02 21:20 / Tysiącznik na forum
We wschodniej Polsce norma jest najniższą płaca,jak więcej to do ręki urlopy tylko się podpisuje-te kontrole nic nie daja w malych miastach wszyscy sie znaja
zlypiesodi / 89.167.24.* / 2011-01-02 20:28
Hahaha najbardziej rozbraja mnie prognoza rządu odnośnie stopy bezrobocia. Cieszą się, że dzięki temu, że młodzi ludzie, którzy nie mogą znaleźć pracy w Polsce wyjadą za chlebem do Niemiec a to spowoduje redukcje bezrobocia do 9,9 proc. No ludzie czy Wy naprawdę nie widzicie tego absurdu?? To tak jak Stalin zmniejszał głód mordując głodujących. A może by tak Panie premierze Tusk wydać wojskom rozkaz rozstrzelania wszystkich bezrobotnych w kraju? Będziecie wtedy mogli przed wyborami zabłysnąć i oznajmić całemu światu, że bezrobocie spadło do 0,01% i jest najniższe na świecie. Nikt nie jest lepszy od nas a sukces mamy wymalowany na twarzach. Ludzie opamiętajcie się czy sukcesem jest redukcja bezrobocia przez emigracje zarobkową??? Powaliło Wam się w główkach już do końca czy tylko sobie z ludzi jaja robicie?
oszukany styropian / 79.185.230.* / 2011-01-02 21:33
NIC DODAC NIC UJAC ! Pracowalem jako emigrant zarobkowy w hameryce zostala mi na pamiatke '"sekur sekurita " wspolczuje wyjezdzajacym za granice za chlebem !
zbig2727 / 94.254.217.* / 2011-01-02 19:48
Jeden z dyrektorów KB rozesłał w sylwestra maila z groźbą, aby pracownicy lepiej wzięli się za sprzedaż, bo w 2011 w banku bedzie "Konsekwentne zarządzanie". Już od dawna pracownicy KB są prześladowani, sami zakładają lokaty, fundusze po 100zł, żeby "szła sprzedaż", biorą karty kredytowe i wciskają je swoim bliskim w obawie przed zwolnieniem.
wincent07 / 81.190.211.* / 2011-01-02 16:33
Odnajdź w życiu prawdziwy sens !
Wincent07 / 81.190.211.* / 2011-01-02 16:31
chcesz się w końcu dowiedzieć prawdy ?! zobacz
Wincent07 / 81.190.211.* / 2011-01-02 16:30
http://strategie.toplista.pl/?we=lukas07
www.burowianka.pl / 95.50.3.* / 2011-01-02 15:54
Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany noclegiem w Krakowie Balicach to serdecznie polecam nasz obiekt www.burowianka.pl
Transfer z , na lotnisko - wliczone w cenę noclegu.
Pozdrawiam
Wacuś Młody Europejczyk / 83.5.180.* / 2011-01-02 15:39
ZniewolOOne LEMINGI - ostrzyć siekiery, będzie robota przy wyrębie LASÓW, bo w condominium już tylko LASY i DZIADY POzostały.
0szukany styropian / 79.185.230.* / 2011-01-02 18:48
Troche wiecej jak polowa w 1989r. Polakow /lacznie z piszacym/ dala sie oszukac i wybrala proamerykanski siedemnastowieczny KKAPITALIZM a mialo byc upodmiotowienie czlowieka i co?.A mialo byc tak sprawiedliwie ???.
DareckiLodz / 94.254.152.* / 2011-01-04 10:54
Polacy wybrali to co mogli wybrac. Lepszy taki kapitalizm niz to co bylo wczesniej. Polacy nie dali sie oszukac. To rzad jest nieudolny. Zreszta skad ma byc dobry? Kto naprawde rzadzi Polska? Mnie wystarczy jeden fakt: proby de-UB-e-kizacji kraju. Nawet do Sejmu to nie dociera. Jak ci ludzie maja rzadzic krajem efektywnie? To tak jak Putin - szef KGB (czy jak to sie tam teraz nazywa) ma demokratycznie rzadzic.

To co sie stalo i dzieje obecnie w polskiej gospodarce to nie jest amerykanski kapitalizm, nawet nie 17-to wieczny, a napewno nie wspolczesny.

Kazda rewolucja, kazda nadchodzaca i nowa wladza mowi o upodmiotowieniu czlowieka i sprawiedliwosci spolecznej, bo z poczucia ich braku budzi sie bunt.

Kapitalizm amerykanski jest oparty na zasadzie wolnosci osobistej i inicjatywy prywatnej. Taki byl, taki jest i taki pozostanie. "Nie jest dobrym systemem gospodarczym, ale jest najlepszym z istniejacych" - nie pamietam, kto to powiedzial. Tez tam bylem - ponad 20 lat.

Rzad jest traktowany jako zlo konieczne, ktory jest, bo nie mozna sie go pozbyc i nie jest to traktowane jako anarchia. Takie jest podejscie przecietnego obywatela.

A u nas i w calej Europie? Rzadzenie Euro-Dyrektywami?! Nie wiem co to jest, ale napewno nie amerykanski kapitalizm.

Najnowsze wpisy