Forum Polityka, aktualnościPolityka

Co wygra Marcinkiewicz, jeśli przegra wybory?

Co wygra Marcinkiewicz, jeśli przegra wybory?

Money.pl / 2006-11-23 11:55
Wyświetlaj:
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-23 12:22
Poliglota czy nie, stołek dla lojalnego partyjniaka zawsze znajdzie się.
zdenek / 2006-11-23 12:47 / Tysiącznik na forum
pragnę zaznaczyć że wszyscy obecni bezpartyjni kandydaci wcześniej byli partyjni.
kto uwierzy że taki Majchrowski jest bezpartyjny , czy prezydent Wrocławia .
Marcinkiewicz nie oddał legitymacji i nie udaje kogoś kim nie jest
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-23 13:09
Przeczytaj jeszcze z 5 razy mój naprawdę krótki komentarz to może wreszcie zrozumiesz co tam jest napisane. Nie zarzucam Marcinkiewiczowi partyjniactwa ale to że PiS obsadza stanowiska ludźmi niekompetentnymi. Oczywiście nie są pierwsi i nie ostatni. Nie mów mi że PO też to robiła bo prawie na pewno tak, podobnie jak każda inna partia. Wolę jednak niekompetentnych liberałów niż niekompetentnych socjalistów.
zdenek / 2006-11-23 13:29 / Tysiącznik na forum
blebleble blablabla.
mnie jednak poraża niekompetencja pani Waltz, krytykuje Kazika za to że zdrożała stal a on nie wybudował obwodnicy i mostów przed podwyżką uśmiali się nawet ci którzy z nią byli by ja popierać
Pitu / 2006-11-23 12:01
Panie Premierze Marcinkiewicz, jestem z Panem - uważam Pana za właściwego człowieka do reprezentowania Polski - głosowałem na PIS w wyborach i pańska postawa oraz styl utwierdzają mnie w tym wyborze (może i jedynie tylko pana postawa, tak czasem mi się wydaje). Jestem z panem. Piotr O.
szprotek / 83.29.22.* / 2006-11-24 12:32
gratuluję Wam łgarstwa, towarzyszu!
KamilaC. / 157.25.157.* / 2006-11-23 12:42
Wreszcie jest! Znalazl sie tu frajer co sie dal nabrac na klamstwa i manipulacje pis. Minal rok a on nadal nic nie widzi i nic nie rozumie. Piotrusiu O. obudzi sie skarbie otworz oczeta i sprawdz czy juz sie buduja te 3 mln mieszkan (na pozostale 7 lat zostalo do zbudowania po 400tys rocznie - obecnie buduje sie okolo 100tys rocznie). A moze mamy tanie panstwo? Gdzie te kilka mld oszczednosci? Moze powiesz, ze jest drozsze jak rok temu tylko przejsciowo? A moze zlikwidowano podatek Belki jak obiecano? A moze sa dwa progi podatkowe? Znudzilo mnie to. Wiecej przykladow podawac nie bede. Jak ty tego Piotrusiu nie widzisz to ja na to nic nie poradze. Moze okulista albo inny lekarz da rade. Milych snow.
ORWEL / 83.30.210.* / 2006-11-24 12:40
Jeśli jesteś wyrachowanym cynikiem to OK.Gorzej jeśli będąc poddana powszechnej indoktrynacji powtarzasz cudze opinie wierząc że są Twoje własne.
Pozdrawiam
Tooth / 83.238.1.* / 2006-11-23 12:17
Może się wtrącam w tę wzruszającą deklarację zbyt brutalnie, ale to wybory na prezydenta Warszawy, a nie Polski. Więc będzie ewentualnie reprezentować Warszawę.
Sabre / 2006-11-23 11:58 / Tysiącznik na forum
Ostatnie występy Marcinkiewicza jedynie potwierdzają, że niczym Pinokio który chce być chłopcem, pragnie zostać samodzielnym prezydentem Warszawy (jestem w to nawet skłonny uwierzyć – w pragnienie samodzielności). Jednak za dużo w panu drewna panie Kazimierzu a sznurki są za mocne. Ten który Cię wystrugał nie jest tak litościwy i szlachetny jak Dżepetto, a nawet Ojciec Dyrektor nie odegra roli dobrej wróżki i Cię nie ożywi. Ta bajka nie ma szczęśliwego zakończenia – Pinokio zostanie drewniany i oczywiście manipulowany.
A jeśli przegra wybory, wtedy jak zwykle z tajemniczym uśmiechem Giocondy, zatańczy jak mu Wielki Strugacz Zaśpiewa (pewnie zostanie kolejnym ministrem do spraw zbędnych).
Tooth / 83.238.1.* / 2006-11-23 12:59
Wielki Strugacz niech lepiej nie śpiewa!
rem / 81.210.89.* / 2006-11-23 11:55
A to chyba dziś nikogo nie obchodzi .................
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy