Forum Polityka, aktualnościKraj

Ćwiąkalski: wyleciałem jak saper na minie

Ćwiąkalski: wyleciałem jak saper na minie

Money.pl / 2009-01-22 10:37
Komentarze do wiadomości: Ćwiąkalski: wyleciałem jak saper na minie.
Wyświetlaj:
Danuśka / 91.145.128.* / 2009-01-22 22:05
"Albo się chce mieć profesjonalistę albo chce się mieć showmena, który ogłosi wszystko, na co jest zapotrzebowanie polityczne - dodaje Zbigniew Ćwiąkalski."
ALE PODUMOWAŁ TUSKA !!!!!!!!!!!!!!!!! A wcześniej tańczył jak mu Tusk zagrał. Czekamy na następne dymisje, a nie na wysyłanie do Europarlamentu, aby posłowie odpoczęli. Bezrobocie rośnie a rząd nic nie robi. Kiedy następny urlop i dokąd będzie następna wycieczka premiera?
a szkoda gadać / 83.28.47.* / 2009-01-22 20:54
Poczytaj sobie moje wpisy w listopadzie 2007.
Mówiłem, że przyszedłeś na rok. To była reżyseria
ale swoje zrobiłeś taki był cel mocodawców.
,. / 213.158.197.* / 2009-01-22 13:44
Do Pana Ćwiąkalskiego (może z nudów na bezrobociu tu zagląda :-))
- Co za megalomania! Pan wyleciał nie jak saper, lecz jak stary kapeć (żeby nie powiedzieć jak zużyty konDonek). Od początku powołanie pana było zawinionym szkodnictwem Tuska-Złotoustego
marek 19.53 / 83.24.24.* / 2009-01-22 13:42
Nie jak saper na minie ale jak idiota na g...
Zamiast poczekać na sms z wytycznymi zaczął się mądrzyć, za nim koledzy posłowie - i zagrozili słupkom. A tu niema przebacz.
Tusk czekał na wyniki sondażowni i dopiero wtedy się wypowiedział.
Albo się chce mieć profesjonalistę albo chce się mieć showmena, który ogłosi wszystko, na co jest zapotrzebowanie polityczne - dodaje Zbigniew Ćwiąkalski.

Jest głupi, jeżeli wcześniej o tym nie wiedział
Gall# / 213.158.197.* / 2009-01-22 10:38
Ooooo, a taki był ładny - skrzywdzona panienka!
Wydawało się panu Ćwiąkalskiemu, że czystki w prokuraturze i nękanie Pana Ziobry to gwarancja nietykalności za strony PełO?
Ależ Pan Ćwiąkalski stosował się do zapotrzebowania politycznego jak mało kto, - tylko, że nieudolnie. Przyjął zlecenie na Ziobrę ale słabo się wywiązał (oceniany nadal wysoko). Śledztwem w sprawie laptopa zbłaźnił się tylko.
Mało tego, nawet tradycyjnie lojalni sędziowie i prokuratorzy zaczęli się byntować ! -- na co liczył pan Ćwiąkalski - na Tuska i politykę miłości :-))
man13 / 2009-01-22 10:57 / Tysiącznik na forum
NA NORMALNOŚĆ W RESORCIE GWARANTUJĄCYM STABILNOŚĆ PAŃSTWA - no, ale to troszeczkę skomplikowane .
G# / 213.158.197.* / 2009-01-22 11:57
Nornalka dla koalicji PełO-PSL ???

Izabela Kacprzak 22-01-2009,
"Po 19 lutego prokurator chcący zatrzymać groźnego przestępcę będzie musiał do niego wysłać wezwanie pocztą. Powód? Posłowie zaspali z uchwaleniem przepisówautor To brzmi jak ponury żart. 19 lutego kończy życie art. 247 § 1 kodeksu postępowania karnego, na mocy którego prokuratury, głównie wydziały śledcze i do walki z przestępczością zorganizowaną, zatrzymywały najgroźniejszych przestępców. Rok temu zakwestionował go Trybunał Konstytucyjny. Nowego przepisu nie ma, bo posłowie nie zdążyli go uchwalić.O zagrożeniu posłowie z komisji nadzwyczajnej ds. zmian w kodyfikacji dowiedzieli się od „Rz”
– Przyznaję szczerze, nie wiedzieliśmy o tym terminie. Żyliśmy w błogiej nieświadomości – mówi zaskoczony poseł Jerzy Kozdroń (PO), szef komisji nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacji."
Bogumił Ciborowski / 83.16.188.* / 2009-01-23 16:56
To chyba senat - izba dumania - powinien był dopilnować, aby nastąpiła konieczna zmiana ustawowa.
marek 19.53 / 83.24.24.* / 2009-01-22 13:37
I dalej próbują żyć "w błogiej nieświadomości"
To tak jak ze strażakiem w firmie - Palikot wyskoczył z likwidacją "absurdalnego" przepisu zapominając, że dwa miesiące wcześniej bez zastrzeżeń głosował "za"

Najnowsze wpisy