Forum Polityka, aktualnościKraj

Chlebowski wyleci z PO?

Chlebowski wyleci z PO?

Money.pl / 2009-10-26 11:32
Komentarze do wiadomości: Chlebowski wyleci z PO?.
Wyświetlaj:
mś / 77.237.3.* / 2009-10-27 20:10
Ciekawe czy ZUS - koledzy, sprawdzą pana Chlebowskiego wiarygodność choroby i L4? W końcu dopadła pana nagła choroba. Ja wiem, że choroba nie wybiera dnia, godziny i zdarzenia. Ale najczęściej tacy goście jak tzw. VIP-owcy środków publicznych w takich sytuacjach mają natychmiastowe kłopoty zdrowotne.
Bjustolog / 77.255.171.* / 2009-10-26 14:23
A żeby chlebusiowi-krętaczowi nie było aż tak smutno to podaję tej pyzatej chłopinie prosty przepis na lico roześmiane od ucha do ucha - otóż należy wziąć gumkę recepturkę, 2 spinacze biurowe, które po odpowiednim wygięciu w haczyk zakładamy na gumkę, gumką opasujemy tył głowy a tak zrobione haczyki zaczepiamy o kąciki ust i efekt natychmiastowy i długotrwały. I o to chodzi z ustami tak przecież pięknymi i cudownymi u Chlebowskiego - podobno od spożywania dużej ilości chleba razowego. Tylko oby dzieciom nie przyśniła się jego facjata po takim zabiegu !

Kiedyś również pisałem:

może nasz mały "chlebuś" kiedyś został podrzucony do pewnej zapyziałej wiejskiej piekarni, tam dorastał, wychylał się przez okienko, mężniał, nabierał fachu, smarował szczoteczką umoczoną w wodzie skórki świeżo wypieczonych bochenków i marzył, że kiedyś mu się przydarzy... nasz mały, pyzaty, radiowo-telewizyjny, lekko nadpobudliwy "chlebunio", czyż to nie jest wzruszające ? A powszechnie wiadomo, że rodzinną gminę Żarów, będąc burmistrzem doprowadził na skraj bankructwa - oto POważni fachowcy !
POznawajmy POdejrzanych POpaprańców - ależ im zaczyna się palić w majtach.
shemuk / 89.75.61.* / 2009-10-27 13:11
oj sloneczka moje tak nie ladnie piszecie o ludziach premiera-prezydenta-? A w dnu wyborow na pytanie tak zwanych ankieterow powiecie wybralismy mniejsze zlo bo nikogo innego nie bylo . nie prawda sloneczka wy moje???
trybadur / 79.188.238.* / 2009-10-26 13:22
zbychu ? niemozliwe, jakąś zamrażarkę jemu znajdą a po wyborach prezydenckich znowu wypłynie z kanału.
a co z szefem szefów ? co grzechem, rychem i mirem ?
szczygieł / 79.188.238.* / 2009-10-26 11:59
akurat !
na rok, 2 wsadzą go do jakiejś zamrażarki i tyle. Za dużo wie o platformie i tusku .
janiszek72 / 2009-10-26 11:32 / Tysiącznik na forum
Tytuł jest zbyt srogi dla biednego Zbysia. Co najwyżej Chlebuś opuści szeregi cudownego ugrupowania, a niebawem do Chlebusia dołączy też Mąka. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam

Najnowsze wpisy