Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Członek RPP chce, by Polacy nie brali kredytów w walutach

Członek RPP chce, by Polacy nie brali kredytów w walutach

Wyświetlaj:
Rossi / 91.189.73.* / 2010-10-18 16:51

Ograniczenie deficytu będzie oznaczało zmniejszenie finansowania wydatków publicznych kapitałem z zagranicy, a przyspieszenie prywatyzacji

Co zostało do prywatyzacji???
Lasy Państwowe, słuzba zdrowia i ..............nic!!!
tade / 83.2.33.* / 2010-10-18 17:29

słuzba zdrowia i ..............nic!!!

ano jeszcze jeden kapitał co prawda ludzki ale kapitał...
szafa82 / 79.189.246.* / 2010-10-18 16:49
Jakby obniżyli stopy procentowe dla PLN to nie wziłąbym kredytu w CHF bo by mi się nie opłacało. Ponieważ jednak NBP/RPP od 20 lat prowadzi szkodliwą dla polskiej gospoadarki i Polaków czyniąc kredyt drogim, politykę monetarną (ale w interesie zagranicznych "inwestorów"), rodacy znaleźli sposób na tani kredyt, czyli CHF. RPP i tu jednak chce nam zaszkodzić, szukając sposobów na odebranie nam CHF. Prawdziwy Polak pójdzie na wojnę o kredyt w CHFie.
B_7 / 195.35.80.* / 2010-10-18 16:40
To raz:

Korzystne byłyby działania nadzorcze i regulacyjne, które zahamowałyby napływ (...) środków, które finansują kredyty udzielane przez banki w walutach obcych


To dwa:

Rzońca wskazał też, że powinno się ułatwiać przedsiębiorstwom inwestowanie za granicą. - Przykładowe działanie, które się nasuwa, to zniesienie lub przynajmniej podniesienie limitów inwestowania przez Otwarte Fundusze Emerytalne za granicą - podkreślił.

-----------
By żyło się lepiej...
sceptyk / 2010-10-18 16:30 / Tysiącznik na forum
A ja NIE CHCĘ, żeby jakiś członek decydował co mam brać i w w czym
Kropka.
Bankier_7 / 2010-10-18 16:28 / portfel / Punktator
Ale ja chcę brać kredyty w walucie, bo mniejsze odsetki zapłace a w perspektywie powiedzmy kilkunastu lat będę oprócz mniejszych odsetek płacił mniej przez umacniającą się złotówkę...
Jak słyszę takie rzeczy to wpada mi na myśl,że ktoś nie chce pozwolić aby Kowlaskiemu było poprostu lepiej z kredytem - w rozumieniu,że lżej...
.
By żyło się lepeij... - tylko komu Panie Rzońca, tylko komu.... hehehe...

Najnowsze wpisy