Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czy budownictwo mieszkaniowe jest skazane na porażkę?

Czy budownictwo mieszkaniowe jest skazane na porażkę?

Wyświetlaj:
stanow99 / 83.27.240.* / 2006-07-25 16:33
szkoda, że tak niekompetentni ludzie jak pan Bestry otrzymują mandaty poselskie...
$$$ / 83.14.188.* / 2006-07-18 16:06
Jałowość tej rozmowy rozłożyła mnie na łopatki....
LP / 83.135.156.* / 2006-07-18 08:38
Ta dyskusja To wielka odsłona MOCY sił NIEMOCY ,w jednym z wielu działów -branż w Polsce.To odsłona niedojrzałości Talentów organizacyjno-menadzerskich.
Nie umiejętność tworzenia wspólnego frontu dla wytyczonych PIORYTETóW społecznych daje właśnie takie efekty jak nieumiejątność dogadywania się we wszystkim.
To przecież KALECTWO POLITYCZNE wynikające przypuszczalnie z "amnesti" Giertycha puszczającej na rynek ludzi którzy ligitymują się ukończoną szkołą ,a prezentującą właśnie taką ........NIJAKOść.
W tym miejscu trzeba podziękować redakcji Money.pl za próby nakierunkowania władz samorządowych jak również
społeczeństwa na zadbanie w bardziej odpowiedzialniej formie tworzenia POLITYKI LOKALNEJ tak aby była ona zrozumiała dla większości na JA ,a nie tylko odsłoną palety niedopracowanych mechanizmów tworząca tz. góre nie do przeskochenia.
Co roku w Polsce kończy szkoły z tytułem Magistra pare tysięcy ludzi .Niejednokrotnie są to ludzie o kerunku Menadzerskim. Ludzie których kfalifikacje powinny być wykorzystane do tworzenia projektów / na zasadzie konkursów / rozwiązań GLOBALNYCH problemów gospodarczych a zarazem społecznych jako wytyczna dla realizacji piorytetowych zadań polityczno -społecznych.
Nie umiejętność wykorzystania też tego potencjalu fachowych sił to też jedna z przyczyn nieumiejętności tworzenia właściwej drogi wyjścia z problemów.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-17 08:22
Gdzie reszta dyskusji? (nie trwała chyba 10 minut...)
BTW: "Na to pytanie"

Najnowsze wpisy