Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy GPW wykorzysta szansę na poprawę?

Czy GPW wykorzysta szansę na poprawę?

Money.pl / 2008-09-12 17:56
Komentarze do wiadomości: Czy GPW wykorzysta szansę na poprawę?.
Wyświetlaj:
welasquez / 2008-09-12 17:56
Pani Katarzyno,

Z uwagą czytam Pani analizy i są one dla mnie pomocne przy podejmowaniu decyzji w zajmowaniu pozycji na rynku akcji. Krótko mówiąc moje słowa uznania dla Pani wnikliwych i wszechstronnych felietonów.
Proszę jednak o wyjaśnienie oceny wg. Pani cytuję "słabych danych produkcji przemysłowej w Chinach, która w sierpniu wzrosła jedynie o 12,8%."
Czy wzrost o 12,8% to mało?
Qte_r / 83.20.246.* / 2008-09-12 21:46
Czy większość kapitału zgromadzonego na naszej giełdzie jest zagranicznego autoramentu ? Chyba nie - gdzieś słyszałem że jest to rząd ok. 3o%
Drobny inwestor chyba na długo będzie się odżegnywał od giełdy nie inwestując indywidualnie czy przez fundusze .
Czyli potrzebny jest napływ kasy rzędu 30-50 mld zł by giełda ruszyła z kopyta ( myślę również o licznych debiutach ).
I pytanie skąd by taka kasa miała nadpłynąć - oto jest pytanie .....................
Z dzisiejszej informacji na "money" wynika że 530 mld to depozyty w bankach
na razie wydają sie bezpieczniejsze niż akcje.
co nieco dołożą f. emerytalne - ale nie widac tej reszty.
To chyba jeszcze z rok ( ten bałagan ) potrwa .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy