Forum Forum inwestycyjneFundusze

czy inwestowac teraz w Chiny i, czy rynki wschodzace , rynki Dalekiego wschodu , czy Pacyfik.

czy inwestowac teraz w Chiny i, czy rynki wschodzace , rynki Dalekiego wschodu , czy Pacyfik.

adnawa / 2007-10-20 15:40
Od miesiaca chcialam to zrobic , ale wciaz roslo. , wiec nie chcialam kupic na górce. A gorka byla coraz wyzsza. teraz jest troche z gorki , ale tylko troche.. I chyba sytuacja sie zmienila. co robic. Mam ochote wszystko wladowac w Chiny. Czy to jest madre .
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2007-10-20 15:52 / Uznany Gracz Giełdowy
kazdy by chcial osiagac jak najwieksze zyski. a chiny ostatnio daja najwieksza stope wzrotu co daje ryzyko najwiekszego zwrotu sytuacji. potencjal wzrostowy ma ale ostatnio coraz wieksze jest zamieszania z krajami azjatyckimi. gospodarka w USA ma klopoty zeby ona nie pociagnela reszty swiata i tak PKB swiatowy spadnie. fundusze sa inwestycja dlugoterminowo. wiele ekoonomistow i znanych osobistosci ze swiata rynkow inwestycyjnych prognozuje w przeciagu 6 mc mocny spadek w Chinach. a to co wybierzesz to juz twoja decyzja. wedlug mnie przyszly rok moze wprowadzic nas w czas bessy obym sie mylil
adnawa / 2007-10-20 20:15
ale mysle , ze moge zainwestowac na krotko w te Chiny i w razie spadków szybko zwiac . Gdybym to zrobiła miesiac temu , juz bym miala zysk . Wiec moze jeszcze przez miesiac bedzie szło w góre. Tylko - ktory z tych funduszy wybrac. - Chiny,- Pacyfik, Kraje wschodzące czy Daleki Wschod. Gdzie jest najwieksze obecnie ryzyko spadkow gwałtownych.
szyderca / 212.182.117.* / 2007-10-20 20:37
A nie lepiej nabyć Chiny w AIG w mbanku. Nie zapłacisz żadnej prowizji i możesz szybko odsprzedać bez wyjscia z domu. Natomiast w Pioonerze od razu na wejsciu jestes kilka procent na minusie - wysoka prowizja.
adnawa / 2007-10-20 20:49
wlasnie juz zaplacilam te prowizje w Pionierze w sierpniu. i zastanawiam sie czy reinestowac
Wiec to tak , jakbym teraz nie placila prowizji. ale te Chiny ? Pomimo spadkow ,ogólnych , to one nadal ciągną do góry. / chodzi mi o pioneera/ ,
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy