Forum Forum inwestycyjneFundusze

Czynniki dobrego funduszu

Czynniki dobrego funduszu

_Kahna_ / 2007-11-02 15:33
Jakie są czynniki świadczące o tym iż fundusz może dobrze rokować? Prócz wiadomo wysokiej stopy zwrotu przez jakiś okres. Na co należy jeszcze zwracać uwagę przy wyborze funduszu? chodzi o fundusze akcyjne jak i pozostałe. Zainteresował mnie fundusz UI NE Sektor Nieruchomości ponieważ inwestują także w Bułgarii i Rumunii, a czytałam artykuł o tych krajach że całkiem nieźle rozwija się rynek nieruchomości w nich
. Ale to jeden z wielu , mam około 10 tys , nie wiem jakie wybrać fundusze nieakcyjne z mbanku.
Wyświetlaj:
hannibal / 2007-11-02 16:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Investor FIZ możesz kupić przez eMaklera jako certyfikat na GPW....INVFIZ
_Kahna_ / 2007-11-02 16:43 / portfel
A gdybym chciała inwestować przez FIO i nie przez e-maklera a SFI?
krzysiek29 / 2007-11-02 16:56 / Uznany Gracz Giełdowy
w SFI nie masz inwestora. inwestora mozesz kupic przez rachunek maklerski na gieldzie lub w ofertach ktore maja miejsca w biurach bgz pare razy w roku wszystko masz na stronie inwestors.pl
krzysiek29 / 2007-11-02 16:14 / Uznany Gracz Giełdowy
jesli chcesz inwestowac w rumuni bulgari to lepszym bylby inwestor BiR ale lepszy jest inwestor fiz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy