Forum Forum inwestycyjneFundusze

czyżby nowa rzeczywistość???

czyżby nowa rzeczywistość???

max1224 / 2008-12-18 00:56
proponuję porównać wykres ukryty pod tym linkiem
http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$XAU
z tym co mamy pod tym linkiem
http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$indu&p=D&b=5&g=0&id=0
niby nic ale zwróćcie uwagę co stało się na xau po przebiciu średniej niebieska linia
czekam z wypiekami na opinie ekspertów mam swoją teorię ale jest ooczywista by się o niej rozpisywać
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2008-12-19 22:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam jeszcze raz. Myślę o czymś jeszcze bardziej odległym niż to,o czym pisałem poniżej. Myślę o możliwej formacji bardzo,ale to bardzo długoterminowej,ale to naprawdę zbyt luźne przemyślenia...zbyt osobiste. Ale coś wyczuwam między wierszami Twojego postu...ale może nie,to zbyt odległe. Napiszę na priva,gdy to przemyślę. Może moje przewidywania z przed 2 miesięcy mogą jednak się sprawdzić. Natchnęło mnie do przemyśleń to,co napisałeś. Chodzi o porównanie wykresów dla DJIA i XAU...ale żeby to powstało,potrzeba jeszcze więcej czasu niż dla DJIA. Dobra,na razie...jeśli myślisz o tym samym,to wystarczy,jeśli nie to wytłumaczę jaśniej na priva(na razie...należy to omówić) pzdr.
Pepe-Tychy / 212.59.248.* / 2008-12-20 02:00
Panie Midasie ;P
Jak się powiedziało "A" to powiedz i "B"...
Nie bądź baba co to dużo głośno myśli, a i tak do puenty nie dochodzi ;)
Zeus52 / 2008-12-20 15:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
W tej chwili,co może być dla wielu bardzo dziwne,jestem jeszcze w pracy i trudno mi nie tylko cokolwiek rozsądnego napisać... ciągle gonitwa...wszystko"na wczoraj".Nawet do maxa jeszcze nie napisałem,ale spoko,to i tak nie chodzi o to,co teraz,ale o długi termin..pzdr
Zeus52 / 2008-12-18 17:14 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz o czym myślę...ta chorągiewka na długookresowym dla złota...a z resztą,przecież możesz zacytować...pisałem mając pewność,że to jest możliwe. Na XAU oczekiwana korekta właśnie się zaczyna(wczorajsza świeca!)...wreszcie nie będzie narzekań na zbyt wczesne wyjście...ja ostatecznie wyszedłem po cenią z poniedziałku,czyli zgodnie z tym,co potwierdzili w Skandii...zlecenie było w czwartek,o 21.20...to też wiesz...to była szybka ewakuacja. A co na to łukasz? Pisał coś? Pzdr
lukaszn19 / 2008-12-19 02:35 / Tysiącznik na forum
......a Ty dalej swoje......nie, nie pisalem nic poniewaz nie moge znalezsc wykresow surowcow do mojego programu (spogladam wylaczenie na swiece ale to troche malo do podjecia decyzji o kupnie), ale zebys sobie zbytnio glowy nie zapszatal nie potrzebnymi myslami to jak znajde odpowiedni format danych..... to lukasz na to ze cos napisze :)
Zeus52 / 2008-12-19 06:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
No i super!
maciejk / 195.116.0.* / 2008-12-18 11:41
Czyżbyś coś sugerował ? :) ?
max1224 / 2008-12-18 16:15 / Tysiącznik na forum
złoto jak korekta zejdzie w okolice 90-100 na xau może być interesujące
chiny pod warunkiem że nie będzie ogólnoświatowej paniki
ropa która wyznacza kolejne dołki
sam nie wiem
dobija mnie jeszcze zbyt duża zmienność na walutach
Zeus52 / 2008-12-18 17:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
Korekta na XAU potrwa,a w tym czasie może co nieco zmienić się także na ropie...zobaczymy. Ja jednak poluję na ML5. Dwie ostatnie świece to co prawda nie była tak dokładnie"spadająca gwiazda"(piszę,żeby znów nie było niejasności),bo poziom drugiego korpusu był zbyt nisko,ale był to korpus spadkowy(poziom otwarcia faktycznie wyżej),dlatego traktuję to jako gwiazdę wieczorną. Pzdr
max1224 / 2008-12-18 13:14 / Tysiącznik na forum
tak tylko poszukuję okazji do zarobku;-)
jak zwykle czujny
maciejk / 62.121.71.* / 2008-12-18 15:52
Dzięki, Ja też bym chętnie coś zarobił (właściwie odrobił) - oczywiście dzięki Twojej pomocy :)
pchelek / 2008-12-18 15:18 / Tysiącznik na forum
podziel sie "grzybkami" z koszyka :)))))))
ja jutro ide cos niecos kupic - pewno blackrockowe smoki. Jednego smoczka a moze ze trzy.
Zeus52 / 2008-12-18 18:14 / 10-sięciotysiącznik na forum
Odczekaj,bo może być niedługo okazja...
pchelek / 2008-12-18 22:13 / Tysiącznik na forum
Tak naprawde to sie szykuje na te smoki juz ze dwa/trzy tygodnie - codziennie odkladam wejscie - pewno jutro tak samo bedzie bo nie bede mial po prostu czasu tego zalatwic - Nauczylem sie jednego ostatnio - dzialaj bez pospiechu - tu masz racje -
Smoki sa stale na niskim poziomie - ale z pewnoscia bedzie ciut taniej jeszcze - a jak nawet nie to jestesmy na bardzo niskich poziomach i zawsze da sie zarobic -
Z latinem udalo mi sie wejsc w prawie absolutnym dolku [dzieki Wam]
Ropa tez mnie kreci - jak maxia - mysle jednak ze ona jeszcze spadnie do ok 35 $.
Zeus52 / 2008-12-19 06:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Podobno jeszcze niżej,ale to plotki
pchelek / 2008-12-18 08:58 / Tysiącznik na forum
moja teoria - zloto ciagnie ten didzejowy wozek akcyjny na polnoc [do Klondike ")]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy