Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Damy dużo, ale nie za dużo

Damy dużo, ale nie za dużo

p / .* / 2004-11-18 21:08
Komentarze do wiadomości: Damy dużo, ale nie za dużo.
Wyświetlaj:
inwestor / .* / 2004-12-12 12:45
Polski urzędas nic nie musi pozwolenie na budowe bez łapówki nie możliwe,każdy burmistrz lub prezydent miasta swój urząd traktuje jak folwark prywaty.Sitwy swoimi pajęczynami utrudniają inwestycje bardzo skutecznie wszelkie działania inwestora jak nie da łapówki.
m / .* / 2004-11-19 22:19
Mam kolege w PAIZie i czasami jak opowiada jak jedzie pokazac inwestorom miejsce pod inwestycje to sama drog plus to co lokalni wlodarze zmajstruja to nie dziwi sie, ze inwestorzy wieja z tego kraju na potege. Gdzie dodatkowo zwiazki zawodowe sa chyba najsilniejsze w Europie.
polak / .* / 2004-11-19 08:59
dopóki Kulczyk bęzie budował płatne autostrady to ich nie zobaczymy szybko, po drugie mało kto będzie nimi jeździł. Dopóki nie zrobimy autostrad jak w Austrrii czy Niemczech opłata za autostradę to winietka (nie tak droga jak przejazd przez bramkę" to nic z tego nie będzie. Dużo by jeszcze mówić, przedewszystkim mniej oczekiwań na łapówki ze strony urzędników i innych pośredników w kontaktach z inwestorami, a wszystko będzie o'k.
p / .* / 2004-11-18 21:08
Drogi autorze, my za to mamy w naszej fabryce motoryzacyjnej FSO inwestora z Ukrainy i z tego powodu należy się również cieszyć. Oby tak dalej. Już niedługo firmy z Białorusi też zaczną u nas inwestować.
ooo kurde..bele... / .* / 2004-11-19 11:02
To pewnie jeszcze działają nierozerwalne i ponadczasowe więzy przyjaźni polsko-radzieckiej. Niektórych decydentów widocznie przyblokowało mózgi na wieleeeeee.... lat i nic z tego że nie da się ich zreformować. Przydałaby się jakaś Wiosna Ludów, rewolucja w naszym kraju, bo tkwimy w gównie na dobre i złe !

Najnowsze wpisy