Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Debiut PGE udany, ale bez fajerwerków

Debiut PGE udany, ale bez fajerwerków

Money.pl / 2009-11-07 13:49
Komentarze do wiadomości: Debiut PGE udany, ale bez fajerwerków.
Wyświetlaj:
Annegi / 2010-11-10 12:23
Odszkodowania z tytułu bezumownego korzystania z własności prywatnej, w tym z tytułu przebiegu linii przesyłowych są trudne do uzyskania ze względu na brak jednolitych przepisów odnośnie przyznawania rekompensat za wykorzystanie gruntu pod instalacje czy ograniczenia możliwości korzystania z działki lub utratę jej wartości, jednak możliwe. Nie musi stać słup na działce, wystarczy, ze linia przebiega. Można się ubiegać o zapłatę za bezumowne korzystanie z gruntu do 10 lat wstecz (3 lata od dowiedzenie się), a także likwidację linii na naszej własności, przesunięcie w granicę, czasem nawet wykup działki, albo ustanowienie odpłatnej służebności na lata kolejne. Od grudnia 2009, po wyroku SN w rachubę wchodzą również słupy, linie powstałe przed 1979 r. Zainteresowanym osobą podaje możliwe kontakty: tel. 512 610 442 lub annegi@interia.pl lub oczywiście forum.
jaron77 / 85.222.90.* / 2009-11-09 20:59
Bez, bo to było do przewidzenia, nie wiem tylko po co te niebotyczne kredyty...w sumie miałem zawahanie czy nie wykupić, ale z tego co widze kokosów nie ma i pewnie nie będzie. Lepiej postawić na akcje polskie, na funduszach można zarobic w skali rocznej nawet i ponad 63% jak w avivie, czy kbc, a te akcje dodatkowo beda teraz rosły w cenie, więc lepiej się pospieszyc.
_Bartol_ / 212.76.37.* / 2009-11-07 13:49
Podatek wyniesie 19% od dochodu. W dochodzie nie można uwzględnić ani prowizji banku ani odsetek. Czyli, jeśli ktoś wyszedł na "0" to i tak zapłaci podatek, tak jakby zyskał prawie 13%.
Kto zyskał?
Banki i... skarb państwa. Straciło PGE i inwestor.
krak / 89.79.176.* / 2009-11-08 20:44
polecam jeszcze lekkie doszkolenie z obecnie obowiązujących zasad rozliczania podatku, już od jakiegoś czasu wiadomo że nie ma problemu z odliczaniem kosztów prowizji i odsetek od kredytów wziętych na zakup akcji/pozdrawiam
eins / 2009-11-07 14:23 / Bywalec forum

Straciło PGE i inwestor

PGE nie stracilo niczego,wrecz odwrotnie,pozyskalo olbrzymie sumy,wejdzie do indeksu WIG20 ktory niedlugo stanie sie indeksem WIG30 a jego kurs bedzie rosl.
czesc obliczen jest niedokladna,a pominieto fakt najwazniejszy: ze gdyby nie wiadomosci ze Stanow o bezrobociu,kurs zapewne poszedlby znacznie wyzej.
O sile tego debiutu swiadczy wlasnie tasytuacja,ze gdy wszystkie inne spolki spadly i to bardzo mocno,PGE wciaz zdolal utrzymac ponad 13 % wzrostu.
Dodam jeszcze ,ze zysk PGE za 1-e polrocze to az 1,795 miliarda NETTO ,wiec nie martwcie sie o inwestorow.
Ja sprzedalem swoje akcej,potem dokupilem i znowu sprzedalem i znowu kupilem ale juz zostawilem na przyszlosc.I zarobilem lepiej niz dobrze a inni podobnie.
Rozumiem,ze Redaktorzy Money.pl zarabiaja tyle,ze smieszy ich zarobek rzedu niecalych 3 % .
Ale jesli policzycie,ile zarobili wlasciciele kilkudziesieciu tysiecy akcji nie mowiac o wiekszych,to mina Wam zrzednie.
Machlojki na GPW i skoki o kilkadziesiat % na smieciach spowodowaly ,ze niektorzy zapomnieli juz ,ze zarobek 2,56 % jest bardzo dobry,a zarobek 5,56 % wprost wspanialy !
Pozdrawiam przy okazji Redakcje.
KARAS1 / 95.40.126.* / 2009-11-08 12:01
Pięknie napisane kolego eins -zarobek tego rzędu przy tak małym stopniu ryzyka to bardzo dobry wynik -super zarobek,a niektórzy o tym zapomnieli . Ja wchodziłem nieco wiekszą sumą z dużym lewarem i prowizją 0,2 procent od kredytu i jestem bardzo zadowolony .Pozdrawiam .
eins / 2009-11-08 12:52 / Bywalec forum
Tez pozdrawiam,milo spotkac rozsadna dusze,ostatnio na tym portalu to rzadkosc.
-:-)))
pomidor / 2009-11-07 14:30

Ja sprzedalem swoje akcej,potem dokupilem i znowu sprzedalem i znowu kupilem ale juz
zostawilem na przyszlosc.I zarobilem lepiej niz dobrze a inni podobnie

witamy mistrza obrotu czaka norisa -;--)
eins / 2009-11-07 16:40 / Bywalec forum
Niedobra Pomidor (owa) -:-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy