Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Deficyt budżetowy w lutym wyższy niż sądzono

Deficyt budżetowy w lutym wyższy niż sądzono

Wyświetlaj:
eldorado / 193.108.194.* / 2014-03-13 14:00
i teraz widać dlaczego tak straszą Putinem, żeby owrócić uwagę od rzeczy, które kładą ten kraj na kolana. Jeszcze 2 lata ich rządów i Putin przyjdzie po swoje - gdyż będą tu tylko zgliszcza.A gzie jest 19 mld z OFE.
*#*#* / 89.71.178.* / 2014-03-13 12:40
Proponuję wszystkim udać się na wybory do PE, potem do Sejmu i Senatu. Czy Wy ludzie nie rozumiecie, że rządzący będą Was brać na ambicję, tłumaczyć jakie to nieobywatelskie nie iść na wybory!
Jak nie pójdę to będę ZAWSZE mógł powiedzieć, że to nie moi reprezentanci, ja ich nie wybierałem. Nie głosowałem, bo nie było na kogo. Nie będę wybierał mniejszego zła między np. PO i SLD, czy PiS.
janosik445 / 31.174.27.* / 2014-03-13 13:02
Popieram, słuszna uwaga. Ten rząd jeszcze nic dobrego nie wymyślił. Pełno spraw wymiecionych pod dywan. Smoleńsk, afera taśmowa, zamieszanie przy lekach refundowanych, doprowadzenie finansów państwa do gigantycznych niedoborów można mnożyć.
fdas / 78.30.83.* / 2014-03-13 13:19
dlatego trzeba iść do wyborów i wybrać innego :)
nie masz na kogo? sugerujesz że istnieje tylko psl sld po i pis? to jakiś ociemniały jesteś
jest cała masy małych partii które nie mają szans się wybić przez propagandę medialną. ja wybieram demokrację bezpośrednią partycypacyjną gdzie to ja będę decydować o tym w jakim kierunku ma iść mój kraj a nie jakiś rządowy lowelas :/ poczytać o tym a nie kłapać japą że nie ma kogo wybierać. są też republikanie, jest też gowin.. jest korwin mikke... a ty bredzisz że nie ma kogo wybrać...
janosik0 / 31.174.27.* / 2014-03-13 13:00
Popieram, słuszna uwaga. Ten rząd jeszcze nic dobrego nie wymyślił. Pełno spraw wymiecionych pod dywan. Smoleńsk, afera taśmowa, zamieszanie przy lekach refundowanych, doprowadzenie finansów państwa do gigantycznych niedoborów można mnożyć.
lknjl / 37.209.158.* / 2014-03-13 12:45
ale kiedy trzeba iść na wybory by nie dopuścić do władzy takich jak ci tu obecni. oni mają pewien próg gwarantowanego poparcia ze strony rządowej i urzędasowa. ich trzeba przebić wybierając inną partię mądrzejszą i nie działającą przeciw wyborcom.
a jeśli chcesz wygrać z takim graczem to musimy ustalić na kogo obaj będziemy głosowali i na kogo zagłosuje naród. to musi być jedna partia inaczej wygra znów bandyta i złodziej :/ i co, po 2 latach okradnie moje konto bankowe? czy zabierze mi dom? bo będzie mu brakować do spłacenia "swoich" długów?
LJKJ / 37.209.158.* / 2014-03-13 12:03
i będzie coraz większy bo realnie coraz mniej zarabiamy i coraz mniej pracy jest :/ więc nie płacimy podatków nie wydajemy .. pieniądze zamiast trafiać do obiegu ( do ludzi ) wyparowują gdzieś za granicę.

NIGDY NIE ZAUFAM TUSKOWI I JEGO RZĄDOWI

NIE ODDAM NA NIEGO JUZ NIGDY GŁOSU
ANI NA KACZORA- KONKURENTA JEGO
ANI NA ŻADNEGO Z POPRZEDNICH ZBAWCÓW POLSKI
janosikk / 83.12.121.* / 2014-03-13 11:14
jest dobrze. do końca roku zostało tylko 10 miesięcy:D po rządach Tuska zostana tu tylko zgliszcza. mam nie trzeba ataku ruskiej armii. nam wystarczyła rodzima armia idiotów którzy tego ...... wybrali do rządzenia

Najnowsze wpisy