Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Deficyt w budżecie Polski wyniósł 21 mld 654,9 mln zł po lutym

Deficyt w budżecie Polski wyniósł 21 mld 654,9 mln zł po lutym

Wyświetlaj:
szok_i_niedowierzanie / 83.24.227.* / 2013-03-15 18:43
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
ALLELUJA / 77.254.85.* / 2013-03-15 18:42
to jest przepis na utrzymanie się przy korycie,brak całkowicie rozwoju firm.CAŁKOWITY

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.--------

,KAŻDY TAK POTRAFI,iść do banku po pieniądze i udawać bogatego ,ale jak długo,można żyć na kredyt.Polaków ma za nic,zrobić kasę i uciec bez konsekwencji.
anty__ / 83.24.227.* / 2013-03-15 18:39
Mamy również 5mld 96,9 mln EUR. Pusty śmiech mnie ogarnia ... tyle to ma średniozamożny szejk, w tylnej kieszeni ...
rycho / 46.205.17.* / 2013-03-15 18:34
Panie Ministrze finansów skasuj Pan II Filar i NFZ jest to ssztuczny twór. Podnoszenie WAT-u czy podatków nic Panu nie da. Ponadto wprowadż Pan podatek od obrotów lub przychodów od dużych supermarketów.
JanuszPOlikot / 2013-03-15 18:30 / Tysiącznik na forum
Przewodniczący PE nic nie wie o optymizmie Tuska w sprawie budżetu

Premier Donald Tusk jest optymistą w sprawie unijnego budżetu, ale nie mówi o tym przewodniczącemu Parlamentu Europejskiego. Przyznaje to sam Martin Schulz.
A tymczasem to europosłowie grożą zawetowaniem unijnego budżetu na lata 2014-2020. Wczoraj przyjęli rezolucję odrzucającą lutowy kompromis uzgodniony przez unijnych przywódców, w tym ustalenia dla Polski, czyli ponad 105 miliardów euro.

Premier mówił jeszcze przed rozpoczęciem szczytu, że mimo gróźb europosłów oczekuje szczęśliwego zakończenia batalii o wydatki w unijnej kasie, po drobnych korektach. „Będzie happy end, rozumiem przez to zaaprobowanie przez Parlament budżetu. W tej sprawie śpię spokojnie. Musiałbym mieć wyjątkową wyobraźnię i nadwrażliwość, by dostrzegać jakieś ryzyko” - powiedział Donald Tusk. Pół godziny później szef Parlamentu Europejskiego na spotkaniu z unijnymi przywódcami mówił, że czas zacząć traktować Europarlament poważnie.

Później pytany na konferencji prasowej o optymizm polskiego premiera, odpowiedział, że z nim rozmawiał, ale takich słów nie usłyszał: „Mamy relacje bardzo przyjacielskie, ale niczego takiego mi nie powiedział. Spodziewam się, że Donald Tusk dobrze zapoznał się z decyzją Parlamentu Europejskiego”. Martin Schulz poradził też polskiemu premierowi, by zaangażował się w wypracowanie kompromisu z europosłami, jeśli chce być pewny przyjęcia unijnego budżetu.

Tak to jest [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###.
ggggg / 194.0.196.* / 2013-03-15 18:24
lol jak mozna sie pomylic o 250 mld, tylko w polsce taki fach wrozkowy w reku miec
Euro.Student. / 92.28.175.* / 2013-03-15 17:55
Już dawno temu mówiłem że tusk to droga do nikąd. Ja wyjechałem z Polski (trudno) ale prowadzę normalne życie. Niebawem ściągam do siebie moją Dziewczynę i czekam aż w Polsce zapanuje znowu DEMOKRACJA. Mam nadzieje że PiS dojdzie do władzy i "posprząta" ten bałagan. Jak mawiał Cejrowski "jednym ruchem ręki wyrzucić całą starą bandę PRL"
txx / 79.163.18.* / 2013-03-15 20:57
A więc demokracja = pis, jak dojdą do władzy to zapiszą to sobie w konstytucji i nareszcie w Polsce będzie ten od dawna oczekiwany porządek.
racjonalny / 159.245.16.* / 2013-03-15 23:51
PiS=demokracja, a nawet racja stanu
Euro. Student 2 / 86.146.142.* / 2013-03-15 18:49
Zrobiłem podobnie, życzę Ci powodzenia, bo w tym kraju rządzonym przez gangsterów z PO i czerwoną mafię, nie idzie żyć...
JanuszPOlikot / 2013-03-15 17:54 / Tysiącznik na forum
Zielona wyspa” to dla większości Polaków bujda na resorach. Według statystycznego polskiego konsumenta, nasza gospodarka przeżywa potężny kryzys, a stopa życiowa w Polsce obniża się i będzie się dalej obniżać. Polskie gospodarstwa domowe są równie mocno wystraszone o swoją sytuację finansową, co gospodarstwa domowe w krajach południa Europy, pogrążonych w potężnej recesji — wynika z badania firmy Genworth.

Autorzy raportu — podobnie jak w poprzednich latach — przebadali gospodarstwa domowe w 14 krajach Europy. Pytali ankietowanych o to, jak oceniają swoją obecną sytuację finansową i jak prawdopodobnie będzie zmieniać się ona w następnych miesiącach. Na tej podstawie obliczyli wskaźnik stabilności finansowej gospodarstw domowych w poszczególnych krajach. Dla Polski wskaźnik ten wyniósł zaledwie 13 pkt, wobec 33 proc. średnio dla całej czternastki. Polscy konsumenci są tak przestraszeni o swoje finanse, że w badaniu plasują się między Włochami i Hiszpanami, a lekko wyprzedzają Greków i Portugalczyków.

POstwo= Dziadostwo
Na początek biurokracja / 79.185.184.* / 2013-03-15 17:53
Rząd dobija różnymi haraczami polskie firmy. Żeby nie eksport sytuacja budżetu byłaby fatalna. Czas zająć się już pomocą dla młodych ludzi otwierających własny biznes. No i radykalnie obniżyć ZUS. Płacimy przecież największy w świecie. Ale przedtem należy zreformować biurokrację.
diarra / 83.17.27.* / 2013-03-15 17:48
wydaje mi się, że nie dajecie chłopcy sobie rady. Im prędzej odejdziecie tym lepeij dla nas
sb-bililu / 83.12.116.* / 2013-03-15 17:23
BO ZA MAŁE PREMIE SOBIE PRZYZNALI !!!!!!!!!!!!
JanuszPOlikot / 2013-03-15 17:11 / Tysiącznik na forum
I bardzo dobrze:)POwskie "debesciaki" kryzys was wykurzy...:):):)
Ja się wstrzymuję z POważniejszymi zakupami bo chcę "POmóc" temu "żondowi".....:):):):) Żeby miał na premie dla POciotków..:)
Innym POlecam to samo.....:):):)
rozbiegane oczy rudego / 178.182.2.* / 2013-03-15 17:02
Komuniści zrobili szopkę dla maluczkich i dogadali się z “konstruktywną” opozycją, jak podzielić tort. Reszcie pozostała rola posługiwaczy i frajerów do dymania. A my się tu spieramy, kto ma umrzeć, a kto ma przeżyć, bo dzięki neoliberalnym “reformom” dla wszystkich na pewno już nie starczy i ktoś musi pójść do odstrzału. Czy polaczki mają jakiś gen głupoty, że zawsze dadzą dupy obcym, żeby tylko móc poniżyć się nawzajem? Gen niewolników, którzy się nienawidzą i muszą się kopać po tyłkach, a usłużnie oddadzą obcym za parę groszy wszystkie skarby narodowe? Oddaliśmy prawie cały majątek w obce ręce, a teraz dziwimy się, że nie ma kasy. Przecież w Polszie już nie ma polskiego przemysłu, polskiej gospodarki. Jesteśmy niewolnikami we własnym kraju, więc naprawdę warto wybrać emigrację, bo przynajmniej człowiek za granicą wie, jaka jest jego rola i się nie łudzi. W Polszie wciąż mamy złudzenia, że na coś wpływamy, a tymczasem jesteśmy idiotami do obiecywania nam gruszek na wierzbie. Co i raz pojawiają się “zbawcy”. którzy głoszą hasła, jak wybrnąć z ciężkiej sytuacji, a jak dostaną się sami do żłoba, to natychmiast zapadają na wałęsowską chorobę zwaną pomrocznością jasną i rzucają się w wir “światowego” życia, uczestnicząc w bankietach, celebrach, wywiadach i goląc kasę państwową w ilościach iście hurtowych. A polaczki znów kornie skłaniają głowy i z wypiekami na twarzy podziwiają celebrę, marząc o tym, żeby któregoś dnia się zdarzyło i oni też mogli zabłysnąć na świeczniku. Tymczasem rzeczywistość coraz bardziej śmierdzi i wydaje coraz większy fetor.
opozycja konstruktywna / 83.24.120.* / 2013-03-15 17:26
Nic dodac nic ujac !!!!!!!!!!!
bgggd / 79.184.246.* / 2013-03-15 16:36
poczatek roku ZAWSZE wiąże się z większymi wydatkami budżetu. Po co siać panikę?
wijas / 83.25.226.* / 2013-03-15 18:00
mof.gov.pl sprawdź sam.
ZAWSZE znajdzie się pożyteczny idiota
Papcio / 62.159.242.* / 2013-03-15 16:33
więcej pompujcie w rolników i zatrudnijcie jeszcze więcej urzędasów!

Najnowsze wpisy