Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Demaskujemy układ Tusk-Kaczyński

Demaskujemy układ Tusk-Kaczyński

Money.pl / 2012-03-13 07:43
Komentarze do wiadomości: Demaskujemy układ Tusk-Kaczyński.
Wyświetlaj:
mieczman / 2012-03-14 18:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Niedługo walnie mi 70-tka i co na mnie czekacie?, bierzcie się do roboty i zmieńcie Polskę!nam się nie udało, wam się uda! jestem za i "POMOŻEMY"! nie dajcie z Polski zrobić bantustanu-kahału! to wasza ojczyzna!/chyba?/, bo dorasta już "inteligencja" hallowa i orlikowa? i nic nie wiadomo?
bojaźliwy / 217.98.20.* / 2012-03-14 15:49
CHOCHOŁOWSKIE I ZWOLIŃSKIE staczają ten portal na dno, wywołując nastroje rewolty.
Grzechu c / 89.78.47.* / 2012-03-13 20:47
masakra... usuwacie komentarze. Gdyby chodziło o pisane łaciną to nie zdziwiłbym się, ale wygląda na to że niecenzuralne to tylko te krytyczne wobec władzy :)
Cóż, w końcu III RP, no nie?
Będę o tym pamiętał i przekażę dalej jakie standardy panują na money.pl
Grzechu c / 89.78.47.* / 2012-03-13 21:03
przyznaję, pomyliłem się, jednak wcześniejsze oceny odnośnie waszej "dociekliwości" i cyniczności pozostają bez zmian.
lukaszduran / 2012-03-13 20:18 / Bywalec forum
DOSYĆ TEGO!!! TUSK, KACZYŃSKI, PAWLAK, PALIKOT, MILLER, ODEJDŹCIE, ODDAJCIE WŁADZĘ LUDZIOM, KTÓRYM NA PRAWDĘ ZALEŻEĆ BĘDZIE NA POLSCE I NA PRZYSZŁYCH POKOLENIACH!

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE!

VOX POPULI, VOX DEI! JEŚLI TO DLA WŁADZY NIC NIE ZNACZY TO WŁADZA DLA NAS TAKŻE!

LUDZIE, CZAS NA REWOLUCJĘ! ZRÓBMY TO CO ZROBIŁA ISLANDIA (o tym POlskie media nie poinformują)www.reformatorzy.org.pl/docs/pdf/Islandia-zaczyna-od-nowa.pdf

CZAS NA INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ www.reformatorzy.org.pl.

CZAS NA REFORMATORSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

JEŚLI NARÓD NIE OBALI TEGO BAGNA TO TO BAGNO WCIĄGNIE DO RESZTY CAŁY NARÓD. IDŹMY POD SEJM, PROTESTUJMY WSZYSCY, APELUJMY O PODJĘCIE POKOJOWYCH ROZMÓW BY OBECNI POLITYCY ZREZYGNOWALI. JEŚLI TO NIC NIE DA TO TRZEBA PODJĄĆ RADYKALNE KROKI M.IN. ZAPOWIEDZIEĆ BLOKADĘ EURO 2012.

ZROZUMCIE, ŻE TU CHODZI O WASZE ŻYCIE, O WASZE DZIECI I RODZINY O CAŁE POKOLENIA. TO WSZYSTKO JEST OD PONAD 20 LAT NISZCZONE! O TYM GDZIE MA WŁADZA NARÓD ŚWIADCZY KONSTYTUCJA (ART. 104 UST.1 I ART. 105)

POWOŁUJEMY RADĘ JEDNOŚCI NARODOWEJ A NASTĘPNIE RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ.

SZCZEGÓŁY NA www.reformatorzy.org.pl

APLIKACJA DO RJN NA www.reformatorzy.org.pl/docs/Aplikacja-RJN.doc

MOJĄ APLIKACJĘ DO RJN WYŚLĘ KAŻDEMU, KTO SKONTAKTUJE SIE ZE MNĄ POPRZEZ E-MAIL ORAZ PODA SWOJE PRAWDZIWE DANE KONTAKTOWE (CZTERY OSOBY JUŻ TAK ZROBIŁY. PONADTO SKONTAKTOWAŁA SIĘ ZE MNĄ OSOBA Z POZNANIA, KTÓRA JEST PO FINANSACH I RACHUNKOWOŚCI I WKRÓTCE PRZEDSTAWIMY CIĘCIA PO STRONIE WŁADZY)

NA PONIŻSZE ADRESY E-MAIL W/S INICJATYWY ODPISAŁO JUŻ KILKA OSÓB

ODNOŚNIE BEZROBOCIA TO MAM APEL DO LUDZI (SZCZEGÓLNIE MŁODYCH W WIEKU 18-25 LAT). POMÓŻCIE ODSUNĄĆ OBECNYCH POLITYKÓW OD KORYTA.ZRÓBMY REWOLUCJĘ CHYBA ŻE NADAL CHCECIE PRACOWAĆ W POLSCE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH LUB PRACOWAĆ NA NIEMCÓW, FRANCUZÓW ITP. STWORZYMY MIEJSCA PRACY Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA W PROGRAMIE GOSPODARCZYM „KORPORACJE STUDENCKIE” (NAZWA JEST UMOWNA, DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ DOSTANIE KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE PO STUDIACH CZY PO SZKOLE ZAWODOWEJ)

PROGRAM ZOSTANIE OPISANY NA BIERZĄCO POD ADRESEM WWW.KORPORACJESTUDENCKIE.PL

JEST TO MÓJ AUTORSKI PROGRAM

POZDRAWIAM
reformatorzy@gmail.com
lukasz.duran@gmail.com
Oszolomowaty / 79.255.106.* / 2012-03-13 22:52

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE

Przez ostatnie 21 lat PIS i Kaczyński miał cos do gadania tylko przez niecałe trzy lata (rzad Olszewskiego i Kaczyńskiego). I szlo im wyśmienicie - po niebiosa słychać było darcie się mord przekretasow wszelkiej maści.
Tak wiec, bądź precyzyjniejszy - przez ostatnie 20 lat rządziła czerwono-różowa zgraja. Zresztą popatrz sobie kogo mam dziś w jednej grupie i POgrupie - w tej ostatniej wszystkie śmieci które powinny grzać ławki w p****** za swoje rządy ...
lukaszduran / 2012-03-14 08:35 / Bywalec forum
Kaczyński miał do dużo do powiedzenia aż przez 3 lata (biorąc pod uwagę, że mieli większość z LPR i Samoobroną oraz Prezydenta oraz odziedziczyli po SLD wzrost gospodarczy, który przerąbali).

Sukcesów nie mierzy się natężeniem narzekań przekrętasów na władzę ale wzrostem gospodarczym, który de facto został przejedzony.

Poza tym Kaczyński to też przekrętas - Wojciech Jasiński (minister skarbu państwa w rządzie PiS) umorzył z tego co pamiętam kilkudziesięcio milionowy dług PC, który de facto mogło zgodzić się spłacić PiS. a tak spłacili go Polacy. to nie był przekręt?

wszyscy dziesiejsi politycy to śmieci (patrz Art. 104 ust.1 i Art 105 Konstytucji). "banda czworga" zmieniona w "bandycki pentagon" dzięki dokoptowanemu Palikotowi żeby PSL straszyć.

mieli 5 minut i je zmarnowali - młodzi ludzie wyjeżdżają za chlebem za granicę - to nie jest wg. Ciebie porażka i marnotrawstwo kapitału ludzkiego?

jeśli chcą deregulacji zawodów to niech zderegulują sprawowanie mandatu posła (podstawa ma być zrzeczenie się immunitetu i rezygnacja z przywilejów oraz pensja w wysokości średniej krajowej - poseł ma czuć na własnej skórze tworzone przez siebie prawo!)
piórnik / 195.137.162.* / 2012-03-13 16:41
Bo tak sam mówi o sobie:
"Andrzej Zwoliński – dziennikarska żmija, dumny jestem z tego określenia, a tak ochrzcił mnie
doradca prezydenta, prof. Tomasz Nałęcz". Nic dodać nic ująć, wiadome środowisko,wiadome
sympatie-wiadomo gdzie stoi...i kogo broni.
kjgr / 95.49.6.* / 2012-03-13 16:11
Już się narządzili i nałapali a nie ma kolejnych chętnych do rządzenia bo za dużo problemów,a może mało płacą w prwatnym biznesie lepiej i nie sprawdzają portfeli.Biedny kraj.Jedyny entuzjaści to już tylko hetero itp.
lukaszduran / 2012-03-13 20:17 / Bywalec forum
Nie ma żadnego problemu. Ja i osoby biorące udział w inicjatywie REFORMATORZY RP podejmiemy się zadania. Działam od 14 lat charytatywnie w pozarządowej organizacji typu non-profit Stowarzyszenie Miłośników Miasta Orzesze www.smmo.org.pl. od 2008 roku jestem w zarządzie i pomimo ogromnej odpowiedzialności karnej i finansowej (prowadzę księgi rachunkowe i opracowuję sprawozdania finansowe) nie biorę za to "złamanego grosza". podaję KRS 0000035797 dla wiarygodności. żeby moc rządzić i robić reformy zrzekniemy się pisemnie immunitetów i przywilejów w ramach sprawowanego mandatu. nam wystarczy średnia krajowa a podstawą rządzenia będzie cięcie wydatków i odbieranie politykom a nie społeczeństwu.

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

DOSYĆ TEGO!!! TUSK, KACZYŃSKI, PAWLAK, PALIKOT, MILLER, ODEJDŹCIE, ODDAJCIE WŁADZĘ LUDZIOM, KTÓRYM NA PRAWDĘ ZALEŻEĆ BĘDZIE NA POLSCE I NA PRZYSZŁYCH POKOLENIACH!

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE!

VOX POPULI, VOX DEI! JEŚLI TO DLA WŁADZY NIC NIE ZNACZY TO WŁADZA DLA NAS TAKŻE!

LUDZIE, CZAS NA REWOLUCJĘ! ZRÓBMY TO CO ZROBIŁA ISLANDIA (o tym POlskie media nie poinformują)www.reformatorzy.org.pl/docs/pdf/Islandia-zaczyna-od-nowa.pdf

CZAS NA INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ www.reformatorzy.org.pl.

CZAS NA REFORMATORSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

JEŚLI NARÓD NIE OBALI TEGO BAGNA TO TO BAGNO WCIĄGNIE DO RESZTY CAŁY NARÓD. IDŹMY POD SEJM, PROTESTUJMY WSZYSCY, APELUJMY O PODJĘCIE POKOJOWYCH ROZMÓW BY OBECNI POLITYCY ZREZYGNOWALI. JEŚLI TO NIC NIE DA TO TRZEBA PODJĄĆ RADYKALNE KROKI M.IN. ZAPOWIEDZIEĆ BLOKADĘ EURO 2012.

ZROZUMCIE, ŻE TU CHODZI O WASZE ŻYCIE, O WASZE DZIECI I RODZINY O CAŁE POKOLENIA. TO WSZYSTKO JEST OD PONAD 20 LAT NISZCZONE! O TYM GDZIE MA WŁADZA NARÓD ŚWIADCZY KONSTYTUCJA (ART. 104 UST.1 I ART. 105)

POWOŁUJEMY RADĘ JEDNOŚCI NARODOWEJ A NASTĘPNIE RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ.

SZCZEGÓŁY NA www.reformatorzy.org.pl

APLIKACJA DO RJN NA www.reformatorzy.org.pl/docs/Aplikacja-RJN.doc

MOJĄ APLIKACJĘ DO RJN WYŚLĘ KAŻDEMU, KTO SKONTAKTUJE SIE ZE MNĄ POPRZEZ E-MAIL ORAZ PODA SWOJE PRAWDZIWE DANE KONTAKTOWE (CZTERY OSOBY JUŻ TAK ZROBIŁY. PONADTO SKONTAKTOWAŁA SIĘ ZE MNĄ OSOBA Z POZNANIA, KTÓRA JEST PO FINANSACH I RACHUNKOWOŚCI I WKRÓTCE PRZEDSTAWIMY CIĘCIA PO STRONIE WŁADZY)

NA PONIŻSZE ADRESY E-MAIL W/S INICJATYWY ODPISAŁO JUŻ KILKA OSÓB

ODNOŚNIE BEZROBOCIA TO MAM APEL DO LUDZI (SZCZEGÓLNIE MŁODYCH W WIEKU 18-25 LAT). POMÓŻCIE ODSUNĄĆ OBECNYCH POLITYKÓW OD KORYTA.ZRÓBMY REWOLUCJĘ CHYBA ŻE NADAL CHCECIE PRACOWAĆ W POLSCE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH LUB PRACOWAĆ NA NIEMCÓW, FRANCUZÓW ITP. STWORZYMY MIEJSCA PRACY Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA W PROGRAMIE GOSPODARCZYM „KORPORACJE STUDENCKIE” (NAZWA JEST UMOWNA, DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ DOSTANIE KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE PO STUDIACH CZY PO SZKOLE ZAWODOWEJ)

PROGRAM ZOSTANIE OPISANY NA BIERZĄCO POD ADRESEM WWW.KORPORACJESTUDENCKIE.PL

JEST TO MÓJ AUTORSKI PROGRAM

POZDRAWIAM
reformatorzy@gmail.com
lukasz.duran@gmail.com
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-03-13 15:20
Dajcie już spokój. Jak długo jeszcze będzecie się rzuucać na Kaczyńskiego? Brakuje wam jaj na rozliczanie obecnego rządu i tego poprzedniego :) ?

Trzeba było odsłaniać "przekręty" przed wyborami. Teraz jesteście tak samo cyniczni jak Mistrz Picu. Jedziecie po emocjach wkurzonego ludu, bo to podnosi oglądalność.
oburzony / 83.26.129.* / 2012-03-13 14:41
Nieadekwatny tytuł do marnego tekstu, a tendencyjność, wręcz służalczość
Pana ZWOLIŃSKIEGO jest niedopuszczalna na finansowym portalu.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-13 08:54
A redaktorowi Zwolinskiemu wciaz placa na tyle dobrze aby oplacalo mu sie robic z siebie glupa.
Panie Zwolinski - nie porownuj Pan PIS do PO (bo taka jest widze linia od kilku tygodni - PIS to PO)bo to tak jakby porownywalby pan bogatego zlodzieja z biednym policjantem. Pan Kaczynski wypieprzyl od razu z rzadu Pana Kaczmarczyka po ujawnienieu nagrania z hotelu Mariot, Tusk po ujawnieniu tasm z Mirem i Chlebowskim rozwiazal policje i stworzyl szopke dla POgubionych w ktorej zamiotl sprawe pod dywan ...
O reszcie sie nie chce nawet pisac - POmatrix tworzony przez takich Zwolinskich , Naleczow i Lisow istnieje, awystarczy aby wpsiac w Google to :

markd. afey PO

( a jest ich ponad 1000 obecnie) i zaraz otwiera sie inny swiat w ktorym widac dlaczego w tym kraju jest tak jak jest ....

Podobny charakter ma dzisiejszy artykul Money, ponoc podajcy tuska na telerzu .... po 100 dniach rzadu, he, he, he ... tak jaby ponad 300 mld dlugu i 75 tys nowych urzedasów w przeciagu ostatnich 4 lat to marsjanie nam zalatwili.

POfani - czy wy naprawde nie dostrzegacie, ze POmedia maja was za kompletnych , skonczonych idiotow?! Bo sadzac po charakterze tych artykulow tak wlasnie jest.
xxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2012-03-13 12:36
wpisz w google afery PiSU i porownaj wyniki :P
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-13 13:00
Ja te strony porownalem juz dawno. Spoko - czytam to i to (chociaz TVN nie ogladam - spojrze na Interie czy WP i wiem dokladnie co tam nadaja, a przynajmniej tych zaklamnaych mord POdziennikarzy nie musze ogladac). I juz pisze - MARKD w kazdej aferze posluguje sie linkami do informacji - glownie do wycinkow z POmedii (TVN, GóWniana), chcociaz nie zawsze. Markd opisuje tylko okres rzadow PO - lata 2007- do dzis. Gdyby sie cofnąl w przeszlosc daleka jak to zrobil autor afer PIS (dobrze, ze nie przeswietlil jeszcze Kaczynskiego w pieluchach) to bylaby to zaiste ksiega.

W aferach PIS masz luzne przemyslenia, bez zadnych linkow i z cofnieciem sie z czasem do lat 1998 ...
Ale co ciekawsze, synek, wiekszosc tych sparw zostala wyjasniona dawano, dawnno temu, tyle tylko, ze autopr strony o tym nie wie po prostu - z prostego faktu - POmedia informacji pozytywnych dla PIS nie podaja ot tak sobie przez 3 dni, tak jak to robia z sukcesami tuska.

A teraz mozemy zrobic test - podaj mi najwieksza afere PIS z tej twojej ulubionej strony i zobaczymy co to za dramat i ilu ludzi zostalo poszkodowanych. Jest jeszcze jedna strona do ktorej mozesz sie odwolac - swita dla POsrancow - "spieprzaj dziadu" utworzona za PIS, z tym, ze PIS ABW nie naslal na nia tak jak to zrobilo PO ze strona antykomora ...
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-13 13:19
Synek! Oto przyklady afer PIS:
"Sympatie nacjonalistyczne i faszystowskie, antysemityzm.."
Zaiste jest to afera - szok!! A w ogole teraz dopiero dostrzeklem, ze te afery to ze strony "spieprzaj dziadu" wlasnie - o chlopcy, zle z wami skoro na wasze argumenty bierzecie materialy z kabaretu ... Nie obrazajac, ale sraczke wam w mozgu zrobiono straszna ...
E'Stefan / 213.227.87.* / 2012-03-13 09:17
Nie jestem POfanem, ale sądząc po charakterze twoich regularnie wylewanych pomyj umysłowych za kompletnego i skończonego idiotę uważam właśnie ciebie. I na pewno nie tylko ja.
szczurek.s / 217.98.20.* / 2012-03-13 13:29
Oj chyba tylko ty! E'Stefan-prostaku. Brawo Oszolomowaty! Dosadnie ale trafnie.
Astro / 2012-03-13 14:49
A ile to razy była mowa o współdziałaniu PiS i PO. Z caym szacunkiem ale dla mnie PiS stracił by w oczach gdyby wchodzi w jakieś układy z PO!
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-13 13:11
Czesc POfanie - ja wiem, ze teraz glupio sie przyznac , ze sie dalo oglupic przez POmedia - to nie twoja wina - uwierz mk, wielu ludzi powoli juz to zaczyna rozumiec i zaczynaja traktowac te nasze TVN-y i Michnika potrzasajacych sznurkami z tym pseudorzadem w sposob na jaki zasluguja ...
Takie zmieszane miny jaką ty masz prawdopodobnie, to zauwazylem kiedys ogladajac kabaret przedstawiajacy posiedzenia rzadu. Takie inteligentne oblicza, iPhony w raczkach i konsternacja na twarzy bo kabareciaze zaczynaja sie smiac z Tuska. Powstaje dylemat - Smiac sie, czy wyjsc? Ale przeciez nie wolno sie smiac - ołtarzyk TVN-owski zabrania, gdyby to bylo o Kaczynskim to OK, albo o laptopie Ziobry to jeszcze bardziej, ale ...? ale jak to ...? Z drugiej strony jestesmy w kabarecie, to powinnismy sie smiac..? O swiety iPadzie odpowiedz mi zaraz co mam robic, bo tutaj jakies swietokradztwo sie dzieje ...
Wpółczuje CI i zapewniam, ze nigdy nie doscigne POmedii, Palikota, Tuska, Pitery, Niesiolowskiego, Komorowskiego, itd . w wylewaniu POmyj. TO sa dla mnie wzorce z lat 2005-2007 i to samo im sie nalezy - powinnes tylko bolec, ze media nie robia tego samego dzis, gdy maja o wiele wiecej powodów i o wiele wiekszej skali ...
bsf / 46.45.103.* / 2012-03-13 07:43
Wypowiedź Tuska w tym temacie to zwykła POspolita obłuda i albo jest tak głupi,że nie rozumie co mówi albo działa celowo z POlitycznym cynizmem jak resztę nawiedzonych ćwoków z ferajny Palikota i SLD.To nie ma NIC wspólnego z KONSTYTUCJĄ i naruszeniem PRAWA.
Wniosek to BŁAZENADA i POszukiwanie NA SIŁĘ większości matematycznej.Czy uważacie ,że kiedyś oddając władzę błaznom będziecie mieli DOBROBYT i sprawne zarządzanie państwem ?

Najnowsze wpisy