Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dajemy wam Tuska na tacy. Sami oceńcie, czy dobrze rządzi

Dajemy wam Tuska na tacy. Sami oceńcie, czy dobrze rządzi

Wyświetlaj:
Natybe / 81.190.50.* / 2013-01-03 23:28
To jest prawdziwy mąż stanu Nigel Farage, broni interesów Wielkiej Brytanii.
Nie zobaczysz tej riposty na bzdury Donka w TVN czy Polsacie, kliknij tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=t2-7iUZUFQ4
aleksadra / 2013-01-04 13:40
wydaje mi się, że pomimo wszystko jest dobrze nadal oceniany przez społeczeństwo, miała rację jedna dziennikarka; jest jak postać z cartoon network, dostaję packą, ale wciąż się pdonosi
Kasia Czarna / 2013-01-04 13:54
Coraz bardziej nabieram przekoanania że Platforam Obywatelska posiada teraz władzę absolutną... opozycja jets totalnie bezsilna , nie wiem jak działać. Natomiast PO robi z obywatelami co chce... no chyba ze to też jest na rękę "wielkiej" opozycji...
fdas / 46.112.165.* / 2012-12-21 10:03
hehe co tu komentować :D śmiech na sali
redondo 68 / 93.105.225.* / 2012-09-26 23:11
dziękuję Polakom za tuska za to że nas tak zadłużył ,za bezrobocie ,za emerytury do śmierci,za wyższe podatki ,zawięcej urzędasów itd.
Lord Vetinari / 195.150.156.* / 2012-04-15 19:44
Oby tylko się nie bał dalej realizować tego co zamierzył i mam nadzieję że wskaźnik sięgnie kiedyś tak 90%, to może znów go polubię :)
nonik / 95.160.112.* / 2012-03-19 16:30
precz z Tuskiem
Małgorzata kk / 78.8.157.* / 2012-03-18 06:47
Trzymam kciuki za rząd Premiera Tuska,to trudne reformy ale konieczne.Zyczę Panu Premierowi dużo determinacji w realizacji i prawdziwych przyjaciół i sojuszników
sumerr / 95.51.184.* / 2012-03-19 20:49
Małgorzato kk - Czy nie uważasz, że Twoje "trzymane kciuki" za Twojego POpilka to taki pusty gołosłowny gest, który uniemożliwia wykonywanie zadań nakładanych przez pracodawcę czy też spodziewanych /przez MF/ efektów w pomnażaniu PKB ?
Gdybyś tak zadeklarowała, godny Twego POpilka bukiet, należnych mu od Ciebie, kwiatów to byłoby to przekonujące i wspomagające marną POlitykę Twojego geniusza namaszczonego palcem Bożym /jak to zapewniał jego osobisty przydupas niejaki Sławek/
emilV / 89.107.153.* / 2012-03-18 21:31
Małgorzato kk życzę Ci aby twoje życzenia się spełniły, a wszystkie zrealizowane plany Pana Premiera w pełni mogłaś odczuć i doświadczyć w życiu własnym i całej rodziny
Robert Roy McGregor / 31.11.213.* / 2012-03-17 21:22
Przez ubiegłe 4 lata i kwartał ponownego rządzenia Donald Tusk oprócz talentu do gier politycznych i ustawiania sceny nie wykazał się cechami przewódcy zdolnego kreatywnie rozwijać Państwo.
Tego OBOWIĄZKU nie wypełnił gdyż nie posiada cech przywódcy mobilizujacego Naród. Zmarnował czas pokoju na niepotzrebną, wewnetrzną walkę ze słabym przeciwnikiem jakim w istocie po przegranych 4 lata temu wyborach był PIS czyli adwersaż Jarosław Kaczyński z nieco silniejszym moralnie jego bratem Śp. Lechem Kaczyńskim. Wszczynając walkę z Prezydentem o samolot, o krzesło na obradach, o "gazowe" interesy, sprowadził w istocie polską scenę polityczną do "gadakania drobiu". Nie wypełnił zadania jakim było wzmocnienie Polski, gdyż nie ma wiedzy i kompetencji w tym zakresie. Polska w budowie z totalnym bałaganem i wymiernymi stratami inwestycyjnymi. Nikt z otoczenia Donalda tuska i on sam nie ma pojęcia o LICZENIU SIŁ NA ZAMIARY. Liberał , który dopuszcza do złodziejstwa grosza publicznego - ZAWŁASZACZANIA I PRYWATY DOBRA PUBLICZNEGO nawet przez własnych wspólpracowników : vide 2 przekroczony budzet stadionu i odprawy/premie dla prezesów niezależne od wyników (p. Dzrewiecki i p. Hipopotam), vide najdroższa na świecie oczyszczalnia scieków za 564 mln. EUR z lewym budzetem dla wykonawcy w wysokości 1 mld zł (256 mln EUR ponad rzeczywisty koszt wykonania 300 mln EUR(p.Waltz, vide Autostraty co pękają zanim dopuszcza się je do ruchu, vide kolej gdzie swoją decyzją cofnięcia środków na odbudowę totalnie wyeksploatowanej infrastruktury doprowadził do jej zapaści (vide Szczekociny). Przesuniecie srodków na Autostraty nic nie dało , wykonawcy je przejadają, wykonując prace nierytmicznie, niechlujnie i dwukronie drożej niż to ma miejsce w Niemczech (vide byłe NRD. ..
Przykłady mozna mnożyć, lecz doprowadzenie do zapasci infrastruktury kolejowej to niestety nie jedyny argument na postawienie pana Tuska przed TRYBUNAŁEM STANU...
Znawiec / 83.15.9.* / 2012-05-15 08:17
Tak jestem zgodny, że nalezy postawić przed Trybunałem Stanu, ale...Jarosława Kaczyńskiego.
wajcha> / 217.98.20.* / 2012-03-16 23:50
Cenię autora, ale przez "komentarz" Zwolińskiego, zgodny z liną-wybiórcza.pl, praca poszła na marne.Panie Wawryszuk, daj pan sobie spokój, z michnikowszczyzną!
mosz / 77.113.135.* / 2012-03-16 19:40
Ja się pytam Tuska....
Gdzie są moje pieniądze które przez 30 lat wpłacałem do ZUS-u?
Jeżeli ich tam niema to jesteś złodziejem
TooskZlikwidujPrzywileje / 77.255.43.* / 2012-03-17 09:05
Prawie w każdym artykule o emeryturach jest napisane gdzie są Twoje pieniądze wpłacane do ZUS.
Jeśli nadal tego nie wiesz to znaczy że z Tobą jest coś nie tak.Może jakieś dodatkowe zajęcia z rozumienia czytanego tekstu?
emeryttttttttt / 83.27.33.* / 2012-03-16 19:21
Zapomnieliście o likwidacji abonamentu RTV - też obiecywał a dotychczas nie wprowadził papierowo bo praktycznie likwidacja jest już prawie wprowadzona.
picuś-glancuś / 213.186.89.* / 2012-03-15 15:59
Jeśli Tusk tak nieustępliwie obstaje przy wieku 67 lat,to miałbym propozycję dla Sejmu RP.
Dobrze byłoby,gdyby nasz kochany Sejm,zamiast zajmować się ************" w trybie super pilnym uchwalił Ustawę,że Kancelarie Premiera i Prezydenta nie mogły zatrudniać kobiet młodszych,niż 60 lat,oraz mężczyzn młodszych,niż 65 lat.Myślę,że byłoby weselej,a i pomysły podejmowano by rozsądniejsze.
Obywatel III RP / 83.17.61.* / 2012-03-15 11:27
Czy PO dobrze rządzi ? Pytanie retoryczne. Wiadomo, że źle, że chowają głowę w piasek, nie robią prawdziwych reform i wolą wsadzać rękę do kieszeni biednych niż bogatych etc. To wiemy wszyscy. Pytanie jest inne - czy protest przeciwko ACTA to jednorazowy zryw narodu,czy zapowiedź trwałej zmiany i tego,że ludzie nie pozwolą się dłużej okradać i okłamywać ?
annarz / 89.78.152.* / 2012-03-15 07:45
Witam,żyję 70 lat ,wiele widziałam-ale pomysły premiera mnie zadziwiają.Skupię się a jednym pomyśle premiera;przejście na emeryturę od 67 lat.Przykład -pracownik budowlany;cieśla -praca na dachach -szalunki -80% przez 3 pory roku na zewnątrz -polu.W wieku 50 lat to człowiek z krzywym kręgosłupem,powykręcanymi-opuchniętymi stawami ,zmianami zwyrodnieniowymi .Czy człowiek rozumny może stawiać znak równości między pracą w biurze a budową?I kto go zatrudni?Naogół mają 30,40 lat pracy w tej samej firmie -ale i te firmy mają problemy.Nie o takie zmiany walczyliśmy-wstyd mi, że na Tuska oddałam swój głos-nigdy tego błędu nie popełnimy ani ja ani moja cała Rodzina
.....'' / 81.190.72.* / 2012-03-17 22:03

wstyd mi, że na Tuska oddałam swój głos

No cóż. "Polak zawsze mądry po szkodzie "
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy