Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Donald Tusk ocenił Zytę Gilowską - konf. prasowa

Donald Tusk ocenił Zytę Gilowską - konf. prasowa

czytacz / .* / 2005-05-23 19:18
Wyświetlaj:
M / .* / 2005-05-24 08:37
Myślę, że PO też się zagubiła w walce o władzę i teraz idzie po trupach - swoich trupach. Już nie wierzę w uczciwych polityków. Postępowanie Tuska udowadnia, że politycy to zwykłe pozery. Żal mi Gilowskiej - bardzo ją skrzywdzili. Mało jest tak oddanych polityków jak ona.
mala / .* / 2005-05-24 09:26
Wy wszyscy kryształowi. Macie za złe p. Gilowskiej, że zatrudniała rodzinę. A co w tym złego, że chciała mieć zaufanych wokół siebie? Co w tym złego, że chciała pomóc rodzinie? Czy komuś odebrało to życie? Ilu z Was dawało łapówki? Ilu ludzi umarło lub żyje w kalectwie, bo lekarz nie dostał w łapę. Zajmijcie się tymi którzy kradną gwałcą i zabijają. Zastanówcie się ile razy Wasze kłamstwa komuś zaszkodziły. ZYTA - głowa do góry. Ta banda kiedyś odbierze swoją nagrodę.
Miki / .* / 2005-05-24 07:41
Sz.P. nokryd , sądzę , że epitet "cham" raczej nie przystoi temu redaktorowi , który jak widac i słychac przed kamerami zachowuje się bardzo kulturalnie , a to , że odsłania ciemną stronę niektórych Polaków to bardzo dobrze . Ostatnio odkupił dysk laptopa posła Grzesika z Komisji Śledczej. Grzesik się upiera , że na dysku nie było tego , co tam jest , a Urban ma dowód rzeczowy. To tyle celem repliki . Pozdrawiam.
ZIbi / .* / 2005-05-24 12:11
Sz. P. Miki. To Pan Urban powiedziała że na dysku TO jest, Pan tego nie widział, więc nie możemy stwierdzić czy Urban mówi prawdę. To tyle celem repliki
Arita / .* / 2005-05-24 07:02
szkoda....ale nie myślałam, że ktoś taki może się tak nierozsądnie zachowaćBardzo ją cenię
nokryd / .* / 2005-05-23 23:35
Nie można w żadnym przypadku odwoływać się do takiego chama jak Urban !!!
Miki / .* / 2005-05-23 20:17
Jak się chce , to na każdego można znależć haka. Nie wierzę w kryształowe charaktery i postawy kolegów p. Zyty. Poszperajmy , to zobaczymy. A może zapytać Urbana ? Może jego wiewiórki coś mają?
czytacz / .* / 2005-05-23 19:18
Boli jak przyłapią swojego, czyż nie ?

Najnowsze wpisy