Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gilowska nie musiała odchodzić ?

Gilowska nie musiała odchodzić ?

skomentuj
E.P. / .* / 2005-05-23 23:18
Komentarze do wiadomości: Gilowska nie musiała odchodzić ?.
Wyświetlaj:
MN / .* / 2005-05-24 08:41
PANI PROFESOR ZYTA GILOWSKA BY ZACHOWAC SIE NAPRAWDE HONOROWO POWINNA ROWNIEZ ODEJSC Z KATOLICKIEGO UNIWERSYTETU LUBELSKIEGO, BO MA PELNA GEBE FRAZESOW DOTYCZACYCH WARTOSCI CHRZESCIJANSKICH A SAMA POSTEPUJE JAK NA PRAWDZIWEGO POLSKIEGO POLITYKA PRZYSTALO. DOBRZE ZEBY ZABRALA Z KUL-U ROWNIEZ SWEGO SYNALKA . NIE CHCIALBYM BY MOJE DZIECI W TRAKCIE STUDIOW NATKNELY SIE NA TE INDYWIDUA
Antonio / .* / 2005-05-25 08:02
A czy wogóle istnieją jakieś wartości chrześcijańskie ? Wątpię. A jeżeli nawet istnieją, to nikt w Polsce do nich się nie stosuje. Wręcz przeciwnie, powszechnie żeruje się na bliźnich ile tylko wlezie.
E.P. / .* / 2005-05-23 23:18
Jak widać i słychać " wszyscy Polacy są jednacy"Bóg, Honor, Ojczyzna wśród polityków w obecnych czasach to już tylko slogan. Zachodzi pytanie kiedy nadejdą takie czasy w których politykom nic nie będzie można wytchnąć. Mimo wszystko pani Zyta zachowała się honorowo jak na prawdziwą damę przystało.Niech się wstydzą politycy- mężczyźni ( wyłączając oczywiście pana Cimoszewicza), których do dżentelmenów zaliczyć niestety nie można.
skomentuj

Najnowsze wpisy