Forum Polityka, aktualnościKraj

Jest polityk o takim samym poparciu jak Tusk

Jest polityk o takim samym poparciu jak Tusk

Money.pl / 2011-04-13 20:03
Komentarze do wiadomości: Jest polityk o takim samym poparciu jak Tusk.
Wyświetlaj:
darsik / 83.25.245.* / 2011-04-14 07:00
Totalna bzdura,to dziennikarze za wszelką cenę próbują ratować PO i Tuska,ja mam nadzieję,że rząd Tuska będzie pierwszym,który zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej za swoje osiągnięcia-nie tylko gospodarcze.
POcoNAMto / 83.27.115.* / 2011-04-13 22:15
23%, to nie prawda!!!, plemiel tluczek ma poparcie 99%, tylko Jarek go nie popiera!.
JanuszPOlikot / 2011-04-13 20:19 / Tysiącznik na forum
Jak widać tzw." media "zaczynają grać na kolejnego zbawcę narodu........Jeden się skompromitował to kierują POletariat w stronę lewactwa........

Jak tam Napieralski.......geje, in vitro, aborcja,majątki kościelne......
Rozdawaniem jabłek i prezerwatyw nas nie przekupisz.......
kress / 91.193.208.* / 2011-04-13 20:03
Politycy SLD zadłużali nas jeszcze bardziej niż teraz PO. Rządy SLD doprowadziły do wzrostu długu z 37,6% w 2001 do 47,1% PKB w 2003. Zwolennicy Napieralskiego już chyba o tym nie pamiętają - albo nie chcą pamiętać. Albo po prostu mają to gdzieś, bo ważniejszy jest dla nich ładnie uśmiechający się kandydat...
x69 / 77.255.215.* / 2011-04-13 20:54
Kiepska pamiec i klamstwa.
BCC lepiej niz ty pamieta czasy rzadow lewicy i dlatego swoje glosy przerzuca na SLD. To zapowiedz Marka Goliszewskiego.
W obydwu przypadkach kiedy SLD oddawalo kraj po kadencji wskazniki gospodarcze w tym najwazniejszy wzrost PKB byl nie mniejszy niz 6%. A dfostawali kraj zaldluzony (slynna dziura Bauca)
Pamietam jak wysmiewano Strategie dla Polski a po 4 latach przecierano oczy ze zdumienia.
Niestety za drugim razem SLD wykonczyla afera Rywina i to byl powod
Obnizona zostala akcyza na alkohol , skladki rentowe i podatek CIT.
Bezrobocie zeszlo do poziomu jednocyfrowego
Problem w tym ze z fanatykami dyskusja na argumenty jest pozbawiona sensu. Oni i tak wiedza lepiej. Jak kiedys komunisci.
Ja osobiscie jestem z rzadow SLD zadowolony i to w obu przypadkach a Grzegorza Kolodke uwazam za najlepszego MF od 1989.
Jeszcze jedno SLD zrobilo znakomity manewr na stanowiska zatrudnilo fachowcow nei zwiazanych partyjnie a nie chetnych do koryta kolesi
Moze mi sie nie podobac opcja, rownouprawnienie zwiazkow homo i hetero ale jesli chodzi o wyniki gospodarcze to byl to zloty czas.
Nie ma nic zlego w zwiekszaniu dlugu publicznego jesli sa srodki na jego zrownowazenie w troszke dluzszej perspektywie czasowej. Jesli w zamian za to nie ma bolesnych ciec po ktorych boli tylek przecietnego polaka.
Czy ty nie bierzesz kredytow? Nie zwiekszasz swojego dlugi domowego?
Pewnie bierzesz ale w taki sposob ze wiesz ze masz to pod kontrola. A wyrywanie jednego wskaznika z calosci jest zwykla manipulacja i jeszcze wieksza propaganda niz ta ktora uprawia Tusk
kress / 91.193.208.* / 2011-04-13 22:13

W obydwu przypadkach kiedy SLD oddawalo kraj po kadencji wskazniki gospodarcze w tym najwazniejszy wzrost PKB byl nie mniejszy niz 6%. A dfostawali kraj zaldluzony (slynna dziura
Bauca)

Ciekawi mnie więc czemu nie potrafili wykorzystać tego wspaniałego wzrostu przynajmniej do utrzymania zadłużenia na dotychczasowym poziomie? Chociaż zadłużyć gospodarkę przy takim świetnym wzroście, to nie lada umiejętność ;) Bauc był faktycznie kiepskim ministrem, ale trzeba nareszcie skończyć z tekstem, który od 20 lat powtarza każda partia - "to wina poprzedniego rządu".

Bezrobocie zeszlo do poziomu jednocyfrowego

Bezrobocie w 2001 - 17,5%, 2004 - 19%. Więc zastanawia mnie o jakim poziomie jednocyfrowym piszesz.

Nie ma nic zlego w zwiekszaniu dlugu publicznego jesli sa srodki na jego zrownowazenie w troszke
dluzszej perspektywie czasowej.

Tak samo Tusk może się teraz tłumaczyć - że zwiększa dług, ale ma środki na jego zrównoważenie w dłuższej perspektywie czasowej. Pytanie tylko czy tak jest w rzeczywistości. Bo zwykle jest tak, że partia porządzi, namiesza w budżecie, a potem kolejny rząd musi się martwić o skutki. Aczkolwiek najbardziej po dupie zawsze dostaje obywatel, bo to on odczuwa skutki wyższego zadłużenia.

Czy ty nie bierzesz kredytow? Nie zwiekszasz swojego dlugi domowego?
Pewnie bierzesz ale w taki sposob ze wiesz ze masz to pod kontrola.

Nie biorę kredytów, więc pudło. To że dla Ciebie życie na kredyt jest normalne, nie oznacza automatycznie, że wszyscy tak robią.
Paradoksalnie ktoś kiedyś powiedział, że kredyt biorą tylko osoby bogate. Biedniejszych na kredyt nie stać, bo prędzej czy później będą musieli go spłacić - a spłacać trzeba mieć z czego. Ja wiem, że wielu polityków by tak chciało, ale nie da się spłacać długu kolejnym długiem.

Moze mi sie nie podobac opcja, rownouprawnienie zwiazkow homo i hetero ale jesli chodzi o wyniki
gospodarcze to byl to zloty czas.

Niestety mam wrażenie, że obecnie większość wypowiedzi polityków SLD dotyczy legalizacji związków homoseksualnych, aborcji, finansowania in vitro itd. Jakoś nie usłyszałem dotąd pomysłów co chcieliby zmienić. I piszę tutaj o konkretnych, realnych pomysłach - a nie ogólnikach typu "za naszych rządów będzie lepiej", bo to słyszę od każdej partii.
JanuszPOlikot / 2011-04-13 21:15 / Tysiącznik na forum
Nie było żadnej dziury Bauca.......ale Balcerowicza.
Bauc wykrył te dziurę zostawioną i "ukrytą " przez Balcerowicza.......
Aby "ratować "budżet pan Belka wprowadził w tych "złotych czasach" tzw. podatek Belki.......

Najnowsze wpisy