Forum Forum finansoweKredyty

deutsche bank - odradzam !!!!!!!!!

deutsche bank - odradzam !!!!!!!!!

ja497 / 31.61.131.* / 2014-07-03 10:43
witajcie,

Chce się z Wami podzielić Swoimi doświadczeniami z deutche fuuuu bank.

1. po podpisaniu umowy kredytu okazało się że jak chcę dostarczyć Swoje ubezpieczenie muszę dodatkowo podpisywać kolejne dokumenty cesji na bank - NIE WYSTARCZA jak w innych bankach wpis na polisie że jest cesja na bank - niezłe co ??? odmówiłem, dostarczyłem swoją polisę z cesją na bank i co po roku dopiero napisali że nie mam zabezpieczenia i straszą (5 stron czcionka 6) że zaraz mnie załatwią bo sobie naliczą 130% wartości całego kredytu....... niezłe co (a płacę co miesiąc bez zerowych opóźnień).

2. po podpisaniu umowy nagle zaczęli zmieniać tabele opłat i już chyba 5 raz to zrobili w ciągu roku = dowalili mi 1 zł za kartę płatniczą - niezłe co ?? a już płacę 11 zł za rachunek i co roku 200 zł za kartę kredytową .....

3. jak się chcę dowiedzieć czegoś to obsługa w oddziale mówi " to nie ja to inny dział za którego nie odpowiadam" - nic nie da się załatwić w oddziale. OK dzwonią do mnie na telefon z jakiejś komórki 500 ....... i wypytują przed rozmową o autoryzacje (pełne dane daty urodzenia PESEL - odmówiłem bo kto teraz przez tel. takie info podaje).

A teraz niezły numer :) - Sami piszą na Swojej stronie aby nie podawać żadnych danych przez telefon bo nikt nie z banku na 100% nie zadzwoni i nie poprosi o dane telefonicznie .... - jazda co ......

4. ostatnio po przekazaniu pisma w oddziale (nie radzę niczego ustalać na twarz) po 2 miesiącach nie doczekałem się odpowiedzi ...... w końcu sam napisałem pismo (kolejne) że jeśli nie odpowiadają rozumiem że akceptują .... i więcej co .... ha.... dalej nic nie odpisali - olewa klienta TOTAL

5. do pobierania opłat idealni już 1 każdego miesiąca zgarniają 11 złoty za prowadzenie ROR.

ODRADZAM WAM ten BANK ! ja mam po roku już dosyć......

chętnie podzielę się z kolejnymi doświadczeniami :) bo to tylko główne wątki .....

ps. mam kredyt jeszcze w PEKAO - i jest super .... (polisę co roku wysyłam na maila, za nic nie kasują, aaa i jak dzwonią to nie pytają o wszystko z rozmiarem buta włącznie jak sławny bd).

Pozdrowionka olewany jak miliony (wiec to tylko statystyka) klient bd.
Tomek
ehh884 / 192.195.106.* / 2014-10-01 13:48
również odradzam !!!
ja już się męczę kilka lat, niestety w czasem jest gorzej...
Oczywiście jest opcja wyjścia, tyle że jak się ma kredyt mieszkaniowy to nie takie proste :(
Rada dla zastanawiających się...
Z DALEKA OD TEGO BANKU !!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: