Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dlaczego jest tak źle, skoro jest tak dobrze

Dlaczego jest tak źle, skoro jest tak dobrze

Money.pl / 2006-10-24 17:39
Komentarze do wiadomości: Dlaczego jest tak źle, skoro jest tak dobrze.
Wyświetlaj:
samuraj jack / 2006-10-24 17:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Kilka dni temu pisałem o wyjściu z MSZ i przejściu na NFI07;
jak na razie saldo zamiany wypada pozytywnie; oba rosną, a NFI 07 rośnie szybciej;
ze smutkiem tylko konstatuję, że mosto(MSZ)wstrzymywaczom puszczają siły; po zarobieniu na 07 chcę wrócić do Zabrza;

na NFI07 spodziewam się jakiejś informacji;
wszedłem gdyż zaczęło rosnąć niby bez powodu - ot żadna spokojna inwestycja, czysta spekulacja;
jakiś komunikat niebawem, sądzę, się ukaże;
07 to jedno z nielicznych NFI, które jeszcze nie było grane

pozdrawiam wszystkich
ps. przyznaję bez bicia - naganiam:)))
Anioł Biznesu / 83.24.161.* / 2006-10-24 18:31
Uważam, iż Piast12 jest najlepszą inwestycją wśród nifów, dobry akcjonariat i obszary działalności....skoro naganiamy ;)
samuraj jack / 2006-10-24 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
zresztą, czy ktoś chce czy nie chce - każdy swoimi wypowiedziami nagania na konkretne spółki czy na zachowanie całego rynku
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2006-10-24 18:53
ja nie muszę- za mnie nagania pan Daniel- vide LENTEX ;-)!
Aron-antyklerykał / 2006-10-24 19:03 / portfel / Bywalec forum
Sprzedałem Lentex, Polną i Ampli tydzien temu bo zarobilem.Ot nowicjusz leszcz....
samuraj jack / 2006-10-24 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
niektórzy mają dobrze - nie muszą palcami po klawiaturze przebierać...)

to wszystko piszę w żartobliwym tonie, ale nfi07 traktuję jak najbardziej poważnie;
i zwracam uwagę, że dopiero dziś ktoś po raz pierwszy od jakiegoś czasu (pod porannym komentarzem) zwrócił uwagę na nfi07;
teoretycznie tylko dwie osoby z forum mają ten papier;
cicho o nim, a "pieniadze lubią spokoj. powoli[warren]";

i tak patrząc - posiada go tylko dwóch z forum - potencjał wzrostu niezły

pozdrawiam
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2006-10-24 19:11
tak- ale na jakieś małe wsparcie ze strony p. Daniela byś się nie obraził, prawda?
życzę powodzenia z nfi- ja do nich za nerwowy jestem, miałem pista,kwiatka, cziłem sie na zachodni- ech- gdybym pił melise...

pozdrawiam
samuraj jack / 2006-10-24 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
kiedyś próbowałem na jupiterku, ale odpuściłem;
zasadniczo lubie wiedzieć wiele o spółce, w którą inwestuję, a teraz... teraz czas wariackich wzrostów; fundamenty się liczą mniej; takie czasy
oszołomskie wzrosty mogą trochę potrwać (na nfi07 jeszcze nie było jazdy)
=> a wszystko zmierza ku jednemu - bardzo głębokiej korekcie; nie może tak w nieskończoność wariacko rosnąć
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2006-10-24 19:28
zgadzam się i dlatego brakuje mi Kenobiego- ta cisza z jego strony jakaś taka złowroga...
Myslę,że trochę to jednak potrwa- czytałem,że i tak procentowo w porównaniu do zachodu(że nie wspomnę o USA)mamy mierny wskaźnik inwestowania oszczędności w fundusze-podobno PKO chce zakładać jakies własne...
Frog / 2006-10-24 17:41 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
Znowu wszyscy Lubawa, Lubawa. Fakt, wzrost cieszy, ale niedawno spadek poniżej 4 zł martwił...
Ja, jak już pisałem wcześniej kupiłem dziś symboliczny pakiecik po 2,65 (PDA).
skazany na sukces / 2006-10-24 17:39 / Tysiącznik na forum
nic o lubawie w komentarzu??? :)
warren buffet / 2006-10-24 17:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pieniadze lubią spokoj. powoli.
ivory / 2006-10-24 17:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tisze jedziesz
Dalsze budiesz
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy