Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dlaczego protestujemy?

Dlaczego protestujemy?

Krzysztof / .* / 2003-11-29 16:30
Komentarze do wiadomości: Dlaczego protestujemy?.
Wyświetlaj:
jola / .* / 2004-01-23 07:31
Choć komuś chce się działać a nie tylko biadolić.Choć sama chętnie rozliczyłabym tę władzę za niszczenie Polski-nie mam pomysłu na konstruktywne działanie.Trzymam kciuki za tych,którzy mają i działają.
Martin / .* / 2004-01-09 09:46
http://dziennik.pap.com.pl/index.html?dzial=INT&poddzial=POL&id_depeszy=13468513Bez komentarza......
Zenit / .* / 2003-12-04 19:41
Tylko Czop może być Prezydentem. W tym kraju w którym system partyjny nie sprawdza się od kilkuset lat (w I RP partyje jak je kiedys nazywano) tworzyły rody magnackie tak samo skłócone jak dzisiejsze kanapy. W II RP Dziadek wziął te całe tałatajstwo za mordę i co bardziej nawiedzonych wysłał do Berezy. W III RP jest jak tak jak widzimy a skończymy jak I RP. 19-ty południk.A co do PISu - to przywódcy niech się wpierw oczyszczą ze Sp-ki Telegraf Telefon aby mówić o sprawiedliwości. Takiego bałaganu jaki narobił Kaczor ze swoimi kompanami w Urzędzie M.S.W-wy to i krętacze z Platformy nie pozostawili.Jak się wejdzie do jakiegokolwiek urzędu to w tej chwili masz Dyrektorów, Vice, Pełnomocników, doradców i całą gamę innych delegatów partyjnych tylko normalnych pracowników nie widać. Aby móc legalnie zatrudnić swich partyjnych kolesiów zostały stworzone specjalne ustawy - ustawa o podziale administracyjnym kraju. Antynagroda powinna się należeć twórcom tej ustawy za idiotyczny podział administracyjny W-wy.
CEZAR / .* / 2003-12-04 15:00
Z KIM PAN CHCE GADAĆ. Z BANDĄ WIECZNYCHOSZUSTÓW?
ines / .* / 2003-12-02 15:24
Wiem coś o tym, bo w najbliższej pięciolatce zamierzam zbudować swojej rodzinie domek[chociaż zważywszy na planowany 22% VAT nie wiem czy ten plan się ziści]. Dużo czytam na temat budowy i jako fachowiec - amator muszę stwierdzić, że na gruzach raczej nie da się zbudować nic trwałego!. Najpierw ten gruz trzeba sprzątnąć. Ostatnio PiS zgłosił ponoć pomysł samorozwiązania się parlamentu. I chociaż odebrałam to raczej jako utopię, to myślę że w obecnej sytuacji miałoby to sens. Ale wtedy WSZYSCY muszą głosować rozsądnie!!! Zyta Gilowska na premiera, ministra finansów, OSTATNIEGO prezesa ZUSU, Prezesa GUC, Głównego Inspektora Skarbowego. Poprostu jestem jej fanką! Inne partie [oprócz PiS] na bruk. A Miller i jego klika za jazdę takimi furami powinni mieć sądownie zasądzone spłaty za ten luksus z następnych pensji rządowych lub innych na dobro skarbu państwa [mój mąż mówi, że to są jedne z najdroższych aut w zakupie a o eksploatacji - patrz:regularne serwsis - lepiej nie mówić]. Słyszeliście o dzisiejszej awerce z vce ministrem finansów (Robert Kwaśniak) i jego żonką (Agniesią Miksa), która występowała przed sądami reprezentując firmy w sporach z urządem celnym, w czasie kiedy jej mąż był Dyr.Departamentu Ceł w Ministerstwie Finansów? No poprostu jaja jak berety!. I najlepsze jest to że On nic o tym nie wie! To przepraszam z kim On sypia w jednym łóżku: żoną czy kimś innym? Ale czego można się spodziewać po takim nazwisku? PANIE MINISTRZE: słyszał Pan kiedyś o konflikcie interesów ???Mam smutne wrażenie, że ten kraj stacza się po równi pochyłej...
pszb / .* / 2003-12-03 14:11
No, właśnie Pana wypowiedź dowodzi, że naprawić nic się nieda bo to utopia. Czyli musi runąć :)Jak runie to i dom Pan łatwiej wybuduje.powodzenia i pozdr.
pszb / .* / 2003-12-02 13:38
W sytuacji gdy nie mozna już nic zmienić (a myślę, że teraz tak mamy) trzeba pozwolić by się przegięło. Na gruzach buduje się łatwiej.Powodzenia, ale nie uda się :(pozdr.
as / .* / 2003-12-01 23:03
A czy nie przyszło Wam do głowy, że regres, albo tylko stagnacja dotyczą wszystkich dziedzin naszej gospodarki objętej tak potwornym jak dzisiaj fiskalizmem? Czy aby przypadkiem nie zgadzacie się na wysokie podatki na "szczytne" (dla rządu nie ma innych) cele, byle nie w swojej dziedzinie?
AQQ / .* / 2003-12-01 21:29
Jak mawia moja dobra znajoma - jedynym wyjściem dla tego kraju są 2 tygodnie pozwolenia na broń z gwarancją bezkarności. Po tym okresie w sejmie byłoby ciężko znaleźć kogokolwiek...
jaimar / .* / 2003-12-01 09:33
Może zróbmy zrzutkę po parę dolarów i kupmy sobie odpowiednią ustawę - to jest chyba jedyny działający sposób odziaływania na ten rząd.
irena / .* / 2003-11-30 14:41
To straszne,że robią z nami co chcą, a my nie protestujemy. Tylko najgorsze,że oni rządzący ragują gdy Palament obrzuci się"mołotowem" lub innym świństwem, albo blokady przez rolników.
TADEUSZ JURKIEWICZ / .* / 2003-11-30 10:13
Jestem za, WSZYSCY POWINNISMY WYJSC NA ULICE - ZATRZYMAC WSZYSTKO ALE WSZYSTKO - NO MOZE NIE PIECE MARTENOWSKIE - NA TRZY GODZINY - BY POTRZASC TYM BEZWLADZIEM
ludź / .* / 2004-01-08 20:39
może jednak postawić sprawną gilotynę przed sejmem w widocznym miejscu ?
Gabriela / .* / 2003-11-29 22:04
Pamiętamy bardzo dokładnie Hasełka wyborcze. Ale cóż z tego,przecież wyborcy SLD nie będą z nich rozliczać-jak zwykle!!. Ciekawi mnie co na to Prezydent i kolejne hasło "internet w każdej szkole". Która szkoła to wytrzyma - podwyższamy koszty- obcinamy subwencje. Jesteśmy na dobrej drodze do Etiopii !!!
Krzysztof / .* / 2003-11-29 16:30
Mam nadzieję,że Wasze rozmowy dazą jakieś rezultaty.Tzn.podatek 22% nie zostanie wprowadzony.Jako użytkownik internetu poprzez modem nie wiem co zrobię,może zrezygnuję z tych usług?Trzymam za Was kciuki.Powodzenia.

Najnowsze wpisy