Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Dobry pomysł na własny biznes

Dobry pomysł na własny biznes

vulcanet / 2009-09-08 12:52
Tomi-eco S. C. jest wyłącznym dystrybutorem Vulcanet™ na terenie Polski.
Vulcanet™ to zupełnie nowy, kompleksowy oraz w pełni ekologiczny środek do bezwodnego mycia samochodów, motocykli, skuterów i łodzi, zdobywca prestiżowej nagrody Innowacja 2008. Dzięki możliwości użycia tylko jednego środka zarówno do umycia, woskowania, nabłyszczania i ochrony wszystkich zewnętrznych oraz wewnętrznych elementów (części) pojazdu, Vulcanet™ znajduje zastosowanie nie tylko u klientów indywidualnych, ale również w salonach, komisach, warsztatach i myjniach samochodowych.

Z racji prężnego rozwoju nasza firma poszukuje obecnie dystrybutorów wojewódzkich i regionalnych na terenie całego kraju.

Oferujemy:
-innowacyjny, ekologiczny i opatentowany produkt najwyższej jakości
-wyłączność na danym terenie
-wysokie marże, wiele kanałów dystrybucji oraz możliwość dodatkowego otwarcia myjni samochodowych w oparciu o atrakcyjny system franczyzowy


Oczekujemy:
-własnej działalności gospodarczej
-pełnego zaangażowania
-doświadczenia w handlu

www.vulcavite.com
Wyświetlaj:
loomy / 72.35.247.* / 2019-07-24 11:42
każdy pomysł na biznes tak naprawdę może być dobry..
EEEEEEwa / 81.219.71.* / 2011-04-07 12:19
Czasem warto podjąć wyzwanie i zdecydować się na prowadzenie własnego biznesu. Ciekawym pomysłem jest prowadzenie hotelu, domu weselnego czy restauracji. Bardzo ważny jest przy tym wybór odpowiedniego obiektu, a właściwie jego projektu, który zapewni gościom wygodę na odpowiednim poziomie. Bardzo funkcjonalne, ciekawe i atrakcyjne cenowo projekty tego typu obiektów posiada w swojej ofercie firma KB Projekt http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php .
migg / 2011-04-07 12:46
z domem weselnym się zgodzę, w rodzinie mamy taki biznes i muszę przyznać że daje dużo zysków, a zabawy przy tym co niemiara :) pozdrawiam
soniczka / 94.40.46.* / 2020-06-06 20:48
Najważniejsze jest to, aby robić to co umiemy i w czym czujemy się dobrze. Ja prowadzę przykładowo gabinet medycyny estetycznej i to mnie naprawdę cieszy. Staram się dbać o swoich klientów oferując im innowacyjne zabiegi. Właśnie odkryłam firmę Medical Comfort, która oferuje wysokiej jakości produkty, który przygotowują skórę pacjenta do zabiegu. Muszę coś takiego zakupić.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy