DOLARY?

oka_blysk / 2007-02-19 19:10
Witam serdecznie.
Prosze o pomoc w podjeciu decyzji, mianowicie : posiadam 50 000$ i od pewnego czasu zastanawiam sie co z nimi zrobic, tzn. na pewno bede je inwestowac, ale w jakiej walucie? Ostatnio dowiedzialem sie ze USA ma deficyt handlowy ktory bedzie sie powiekszal i cena dolara bedzie ciagle /powoli/ spadac? Prosze o rade odnosnie kondycji dolara.
Co do inwestycji to na pewno bedzie ona dlugoterminowa agresywna 5-10 lat przynajmniej 70% kapitalu, natomiast pozostale 30% ulokuje w fundusze hedge. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Loki2 / 93.105.30.* / 2018-04-27 03:07
DOBRE FORUM DOLAROWE ZNALAZŁEM NA http://www.waluty.fora.pl/usd-pln-gbp-pln-eur-pln-chf-pln,5/
tompot / 83.14.11.* / 2007-03-21 11:20
Sam mam 2,5 tys. $ na lokacie w Getin Banku (3,5% na 3 miechy). I chyba trzeba bedzie sie ewakuować z dolara.

Z analizy technicznej dolara wynika, że bedzie leciał w dół niestety. Ponadto zapowiadają się obniżki stóp procentowych przez FED, więc nie jest za wesoło z dolarami teraz. A jeszcze nie daj Boże jakby jakaś inwazja na Iran, to strach pomyśleć co by sie działo z dolarem. Ten palant Bush tak powiekszył deficyt, że ciąży on dolraowi jak kamień u szyi.

Pamiętam jak rok temu zarobiłem na saksach w Stanach te 2 patyki, to dolar był coś ok. 3,2 zł, a teraz szlag trafia człowieka jak się widzi ten szybujący w dół kurs. Teraz pluję sobie w brodę, że nie zamieniłem na złotówki.

Wydaje mi się, że inwestowanie w dolarach nie ma najmniejszego sensu (chyba że na bardzo długi termin). Lepiej zamienić na złotówki i inwestować na polskiej giełdzie, albo bezposrednio albo przez fundusze.
wojcher / 2007-03-19 15:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy ktoś może zbanować gościa o nicku "doradca"- za zaśmiecanie forum?
Człowieku, masz coś do powiedzenia to dawaj- po to jest to forum!!! A jak chcesz zarabiać kasę na Twoich poradach to zaiwestuj w reklamę!!
NIK / 2007-03-20 22:18
Dzieki!!
Wlasnie boje sie tach rzeczy. Gwarancja "wiarygodnosci" forum jest bezinteresownosc.
baronessa / 89.79.208.* / 2007-03-17 07:53
chcialam kupic fundusze templetona ale dolar moze spasc do 2.6 nie warto lepiej sprzedac dolary i kupic polskie fundusze
providiusz1@wp.pl / 194.54.189.* / 2007-02-25 21:16
polecam www.skandia.pl, fundusze zagraniczne ML, TEMPLETON itd
Raffi / 83.19.86.* / 2007-02-20 09:08
proponuje wymiane na zł jak wiesz nasze fundusze maja sie wyśmienicie ewentualna strate przy wymianie w szybki sposob odrobisz z nawiązką jeśli chodzi o inwestycje 5-10lat moge Ci polecić polise z funduszami wiem bo sam mam tam konto jeśli masz pytania gg 4919760 pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy