Forum Forum inwestycyjneFundusze

Doradcy na nową drogę życia...

Doradcy na nową drogę życia...

ardu / 2006-04-23 22:01
Witam.
Jestem tu całkiem nowy...Postanowiłem zainwestować troche oszczędności w fundusze inwestycyjne i jak na zawołanie pojawił się doradca finansowy. Posłuchałem co mówił, poczytałem troche poradnik i mam pytania:
1. Co sądzicie o pomocy takich pośredników? Z tego co mówił wynika, że gdy zgłoszę się do jakiegoś funduszu osobiście wyjdzie na to samo... Różnica ma polegać na tym , że będzie dawał mi znać o tym co się dzieje na rynku i pomagał w strategicznych decyzjach...za friko co jakos mi się nie mieści w głowie.
2. Jak oceniacie najbliższe 2-3 lata dla inwestycji w fundusze np. polecany mi przez agenta różne DWS-y Z tego co czytam szło im nieźle ale trzeba patrzeć do przodu?
Pozdrawiam ardu
Wyświetlaj:
racuch35 / 2006-06-14 10:24
ja na twoim miejscu zainwestowal bym w kilka funduszy daje ci taka mozliwosc skandia, bezpieczenstwo i nie martfisz sie jak bedzie krach na gieldzie, nigdy w jeden bo nie wiesz czy on za 1 lub 2 miesiace nie spadnie w dol. pozdrawiam i jak cos czekam mozemy pogadac na ten temat
Konsultant Money.pl / 2006-04-26 10:36 / Specjalista Money.pl
Warto prześledzić archiwalne wyniki funduszy - np. na naszych stronach: http://www.money.pl/fundusze/ - oraz zapoznac sie z planami na przyszłość tych, które najbardziej Pana interesują.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy