Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Doradztwo inwestycyjne - prosba o porade

Doradztwo inwestycyjne - prosba o porade

Zenon123 / 80.55.116.* / 2008-01-27 19:09
Witam

Prosze o porade w dziedzinie doradztwo inwestycyjnego. Dysponuje portfelem w okolicach 200 000 PLN. W tej chwili mam ulokowane pieniadze w kilka instrumentow: lokata strukturalna, troche gotowki + fundusze inwestycyjne - z wyrazna przewaga tego ostatniego, co ostatnio troche zabolalo :-), ale zdawalem sobie sprawe z ryzyka.

Mam ochote zaczac inwestowac bezposrednio w gielde, na razie z nie za duza kasa, pomiewaz nadal "ucze sie" teorii.

Zastanawiam sie, czy sa na rynku dobre firmy doradcze, ktore albo pomoga mi w inwestycjach gieldowych albo calkowicie zaopiekuja sie moim portfelem. Szukam firmy z renoma, ktora zainkasuje za swoje doradztwo powiedzmy procent od moich zyskow - zeby mieli motywacje.

pozdrawiam
Zenon
Wyświetlaj:
marlenalipnicka / 2011-12-10 17:25
Witam.
Jestem niezależnym doradcą finansowym. Zajmuję się inwestycjami, kredytami, emeryturami,
W swojej ofercie mamy wiele produktów inwestycyjnych np. fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane, regularne oszczędzanie, inwestycje w kruszywa i metale szlachetne np. (złoto diamenty) a nawet wino itp.
Mam szeroki wachlarz produktów, dzięki temu, że współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi...więc mogłabym pomóc w dobraniu najlepszej oferty dla Pana, oraz jej realizacji
Za spotkanie nie pobieram opłat.
Jeżeli byłby Pan zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny [...]

Pozdrawiam.

Marlena Lipnicka
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

arnold / 77.253.170.* / 2008-01-27 20:26
poucz sie sam .. to proste jak budowa cepa... zlazo konto maklerksie online i dzilalaj

im wiecje bedziesz czytal o p********* typu analiza techniczna i inne zbedne definicje

liczy sie praktyka
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy