Forum Polityka, aktualnościKraj

Dorn ponownie wiceprezesem PiS?

Dorn ponownie wiceprezesem PiS?

Money.pl / 2008-01-05 12:00
Komentarze do wiadomości: Dorn ponownie wiceprezesem PiS?.
Wyświetlaj:
~Kris / 2008-01-05 15:56 / Tysiącznik na forum)
Powrót Dorna pozwoli PISowi skutecznie obrażać znacznie szerszą grupę społeczeństwa.
Kaczyński dzieli przeciwników politycznych na SB-eków i pro-niemickich kolaborantów. Taki podział jest jasny i bardzo prosty w użyciu - wielu zwolenników PIS obecnych na tym forum stosuje go z powodzeniem.
Problem w tym, że oba te określenia tak bardzo się zdezaktualizowały, że mało kto czuje się dziś nimi dotknięty. (Ja mam 35 lat, i określenie: SBek, kierowane pod moim adresem, zupełnie mnie nie złości)

Dorn potrafi dotrzeć do bardziej sprecyzowanej grupy odbiorców. Wyciągnie coś z Tołstoja, albo z Sołżenicyna i dokopie nauczycielom, allbo pielęgniarkom. Wpływ na popularność PISu zostawmy na stronie, ale pożywka do dyskusji będzie z tego na długo.
maa / 2008-01-05 14:06 / Tysiącznik na forum
Batjuszka Stalin miał inne zasady traktowania swych towarzyszów: "pасстрелять!" (rozstrzelać!)
Historia niezbicie dowiodła, że był geniuszem.
Niestety, bracia Kaczyńscy nieuważnie i pobieżnie studiowali myśli swych klasyków. Kiedyś za to zapłacą.
teoretyk-praktyk / 2008-01-05 13:25 / portfel / Toddler giełdowy
Jeśli się mieściły to dlaczego został zawieszony w członkostwie? Czyżby, boski Jaro nie chciał mieć konkurancji na zjeżdzie?
Amarez / 82.210.136.* / 2008-01-05 12:00
Oj Ludwiku Dorn to "vice" czyli prawie prezes ale w tym wypadku to prawie robi olbrzymią różnicę
wróżka / 87.204.51.* / 2008-01-05 12:12
Oj Ludwiczku padłeś na kolana przed waszym "wielkim" góru kaczyńskim lubisz pieniążki z polityki,mam nadzieję że Bóg istnieje i was rozliczy ze zmarnowanych pieniędzy na zagrywki polityczne kosztem ubóstwa wielu polskich rodzin.Twoje sumienie praktycznie nieużywane jeszcze będzie ci potrzebne

Najnowsze wpisy