Forum Forum inwestycyjneForex

Dostałem Maila "Nowa firma brokerska rozdaje pieniądze?!"

Dostałem Maila "Nowa firma brokerska rozdaje pieniądze?!"

Elwis1 / 94.254.202.* / 2010-04-14 16:48
Przedwczoraj wieczorem otrzymałem interesująca wiadomość od mojego przyjaciela, któremu całkowicie ufam. Brzmiała ona:

"Nowa firma brokerska rozdaje pieniądze?!"

Pomyślałem sobie to niemożliwe. To jakaś ściema. Wszedłem na stronę i zacząłem szukać.

Okazuje się, że firma postanowiła zrobić podobna akcję wirusową do tej zorganizowanej przy starcie Aliorbanku, gdy ten rozdawał po 100zł każdej osobie, która wzięła udział w ich akcji.

Tutaj gratyfikacja jest nieco większa za względu na fakt, że to jest zagraniczna firma i wynosi 200$.

Nawet nie wiesz, jak się zdziwiłem, gdy już dziś zobaczyłem na moim koncie 200 dolarów.

Zacząłem w to wierzyć, że są na tym świecie dobroczyńcy!!!
hehe

Szczegóły na moim blogu:
http://blog.labenete.pl/zaiestniec-w-sieci/nowa-firma-brokerska-rozdaje-pieniadze

Jeśli chcesz zaryzykować swój czas(około 20 minut na założenie konta w banku internetowym i w tej firmie), to musisz sie spieszyć, gdyż promocja jest ograniczona dla pierwszych 30000 osób z całego świata.


---
Założyłem konto i faktycznie po 24 godzinach maiłem na koncie 200$. Więc je zainwestowałem, a za tydzień sprawdzę czy można je wypłacić.

Co w ogóle o tym myślicie?
Uda mi się wypłacić?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy