Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Prośba o informację na temat firmy brokerskiej "First Equis"

Prośba o informację na temat firmy brokerskiej "First Equis"

Krzysiu / 83.19.233.* / 2007-03-28 08:36
Mam uprzejmą prośbę, czy ktoś słyszał i może stwierdzic, że firma brokerska "First Equis"
mająca biuro w Tokio jest rzetelną firmą, a nie tylko parawanem do naciągania naiwnych?
Proszę o rzetelne informacje lub też gdzie mogę takie zdobyc. Z góry dziękuję.
Wyświetlaj:
MICPIO / 2007-07-10 17:19
to jest ten adres
http://www.fsa.go.jp/en/refer/cold/index.html
Pozdr
MICPIO / 2007-07-10 17:07
Krszysiu,
Napewno nie są zarejestrowani jako oficjalny broker czy financial advisor w Japonii - widziałem taki oficjalny komunikat gdzieś na sieci.
Rozmawiam jeszcze z nimi aby wyciągnąć pieniądze ale tak jak pisze chester trzeba ich spróbowac usunąć z rynku siłą bo wyglądają na zwykłych naciągaczy.
Od ok 1/2 roku walczę by sprzedac dotychczas kupione u nich akcje GBMP i AVLF.

Pozdrowienia
chester / 80.244.133.* / 2007-04-05 15:59
Krzysztof, uważaj na nich. Na poczatku lutego br. uzgodniliśmy , że początkiem kwietnia sprzedadzą moje akcje Global Media Production. Od kilku dni bezskutecznie staram się o kontakt z moim adviserem. Odbiera grzecznie sekretarka i permanentnie informuje mnie ,że jest niedostepny, choć raz przez przypadek wygadała sie że jest zajęty. W najbliższym czasie składam zawiadomienie do Intrpolu (maja przedstwicielstwo w Japoni) o dokonaniu przestępstwa.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy