Forum Polityka, aktualnościKraj

Dostępność do prawników na 12 miejscu w Europie

Dostępność do prawników na 12 miejscu w Europie

Wyświetlaj:
smpsn / 79.110.194.* / 2010-02-18 17:00
Cieszę się. To będzie wymagało inne podejście do rynku, korzystanie z narzedzi marketingu prawniczego, większa aktywnosc pro bono. Jak to jest potrzebne pokazuje już portal www.legeo.pl .Tam nikt nie piszę że źle, że za dużo prawników... wszyscy zgodnie pomagają.

Zaczynam wierzyć, że można!
wdawarp / 83.29.135.* / 2010-02-27 23:36
Co do aktywności pro bono to nie rozumiem co to ma do czynienia z marketingiem (przynajmniej z założenia). Chyba że smpsn uważa, że działalność pro bono to forma marketingu prawniczego. Z tym się zgadzam. Co do dostępności do prawników to problem w Polsce w stosunku do innych krajów europejskich czy USA jest taki, że u nas nikt do prawnika nie chodzi bo istnieje mit o kosmicznych cenach tych usług. Nikt nie idzie przed podpisaniem umowy. Każdy dopiero jak zdarzy się dramat albo jest nóż na gardle. W takim kontekście ilość prawników w Polsce jest większa niż gdzie indziej, gdyż rynek jest znacznie mniejszy. Może jednak jak ludzie przekonają się, iż nie odbiegamy od sytuacji innych krajów europejskich uznają chodzenie po prawne porady jako działanie normalne i codzienne.
były emeryt / 212.76.37.* / 2010-02-17 13:10
Ale jestem szcześliwy jutro idę do adwokata i w końcu odzyskam zawieszoną emeryturę, bo zus uznał że nie pracowałem podczas zwolnienia przez pracodawcę na badania lekarskie. brakuje mi jednego dnia i emerytura jest zawieszona.
Oszolom / 89.229.76.* / 2010-02-14 19:39
Podała "Naczelna Rada Adowkacka ".... coby uzmysłowić Pomidorów, że dalszy wzrost liczby prawników jest nie wskazany w Tuskolandii (a na co naszym prawnikom zdrowa konkurencja? Jeszcze coś tam niektórzy o kasach wspominają, niedoczekani)

Najnowsze wpisy