Forum Forum dla firmDotacje

Dotacje z Urzędu Pracy [Pytanie]

Dotacje z Urzędu Pracy [Pytanie]

Wezuwiusz / 83.20.170.* / 2008-08-17 18:52
Witam!
Chciałbym starac się o dofinansowanie z urzędu Pracy ok 10 tys. zł na działalność na terenie RP ale wczesniej jak sie za to zabierałem to cos nie wypaliło i wogóle panie w urzędzie strasznie mnie lekcewarzyły chyba przez to że jestem młoda osoba i załozylem działalność w urzędzie miejskim ale nic nie rozpoczołem czy nadal moge sie ubiegac o jakies dodtacje bezzwrotne?
Wyświetlaj:
biznes man / 83.27.72.* / 2010-01-24 19:00
Jeżeli kogoś interesowała dotacja z unii europejskiej to znalazłem w necie dosc dobry poradnik o dofinansowaniach http://www.dotacjeunia.pl/
adrock / 2008-08-19 08:19
czy rozpoczął Pan już działalność, tzn, czy minęła data z wpisu do ewidencji gospodarczej? jeśli nie, to moze pan to jeszcze jakoś wycofać (zalezy od urzędu). natomiast jeśli ma Pan już istniejącą i de facto działająca firmę - nic sienei da zrobić. karencja wynosi rok (tzn może pan się starać o dotację z PUP po roku od zakończenia działalności gosp. - jest ona tylko dla bezrobotnych). istniejąnatomiast inne możliwości otrzymanai dotacji - dla przedsiębiorców w ramach programów regionalnych i innych pomocowych organizowanych przez PARP.
pozdrawiam.

Najnowsze wpisy