Forum Forum dla firmDotacje

Rola Urzędu Pracy w przyznaniu dotacji

Rola Urzędu Pracy w przyznaniu dotacji

rk_24 / 2009-07-26 17:49
Wiem, że dotacje w różnych Urzędach Pracy mogą być przyznawane na nieco odmiennych zasadach. Jednak WSZĘDZIE to nie Urząd Pracy, a Starosta decyduje o przyznania lub nie dotacji. A czy zdanie Urzędu Pracy ma jakiekolwiek znaczenie?
Czy wniosek o przyznanie dotacji składa się samemu do Starosty, czy dzieje się to za pośrednictwem Urzedy Pracy (i Urząd Pracy może wówczas zaakceptować lub odrzucić wniosek zanim ten trafi do Starosty)?
Wyświetlaj:
Pit83 / 78.8.62.* / 2009-07-28 17:14
Witam, ja wlasnie skladalem wniosek do UP. Wypelnilem wszelkie druki dalem zaswiadczenia z banku ze nie zalegam z kredytem i tyle. Moja rola sie zakonczyla. Teraz UP dziala i tylko w UP mozna taki wniosek zlozyc - niestety ;(
rk_24 / 2009-07-29 17:01
Czyli Twoje kontakty z Urzędem Pracy ograniczyły się tylko do złożenia wniosku? Żadnych rozmów nie było?
Pit83 / 78.8.47.* / 2009-07-29 18:12
Żadnych rozmów nie miałem. Kolega mi powiedział, że jeśli wniosek jest interesujący to dopiero wtedy idzie na rozmowe i moze sie uda a moze nie :|
twoje-dotacje.pl / 77.253.255.* / 2009-08-05 01:03
Dodam tylko, iż wszystko zależy od tego jaki jest to Urząd Pracy. Każdy z nich ma niestety!! swój wewnętrzny regulamin - dlatego też czasami mogą być np. rozmowy przed złożeniem wniosku a czasami po, a czasami w ogóle nie ma.

Osobiście pracując z tym na codzień - moje odczucia są następujące:
regulamin świadczenia usług PUP-u winien być taki sam we wszystkich Urzędach na terenie kraju.... niestety nierealne

Najnowsze wpisy