Forum Polityka, aktualnościKraj

Ekshumacja Zbigniewa Wassermanna. Badania potrwają kilka dni

Ekshumacja Zbigniewa Wassermanna. Badania potrwają kilka dni

Wyświetlaj:
to strasznie boli / 83.31.20.* / 2011-08-29 13:03
Po kłamcy najprędzej spodziewaj się kłamstwa. Od mordercy możesz oczekuj na morderstwo. Po złodzieju, że ci coś ukradnie. Po cudotwórcy oczekuj cudow. Po cudaku, spodziewaj się cudaków. Czego możemy spodziewać się po Rosjanach i Katyniu? Czego możemy oczekliwać po Tusku i Wehrmachcie? Na co możemy liczyć PO złodziejach, lodziarzach, Paligłupach i innych faryzeuszach? Odpowiedzmy sobie na jedno zasadnicze pytanie, czy obrońcy złodziei, oszustów i morderców będą bronić uczciwości i prawdy? Czy w Polsce bezpiseczni są Polacy? Czego możemy oczekiwać po obrońcach różnej maści zdrajców, SB, UB, "przyjaciół" sowieckich. Słowa są tylko słowami. Tak samo jak papier papierem - on przyjmie wszystko. Ludzie, którzy nie mają wstydu za grosz niczego nas nie nauczą. PO nich możemy spodziewać się tylko bezwstydności i łgarstw. W najlepszym wypadku. POkemony niech zajmują się prostowaniem bananów, słońcem Peru, księżycowymi bajkami. My tutaj w Polsce mamy prawo do budowania Ojczyzny. Nam do tego nie są potrzebne rady Niemców ani Rusków. A to forum czyją jest własnością? Czy aby ono służy nam Polakom?
i-grek / 77.236.4.* / 2011-08-30 01:42

Czego możemy spodziewać się po Rosjanach i Katyniu?


"Spodziewanie się" czegokolwiek po całym narodzie to uprzedzenia ze względu na narodowość. Oskarżanie całego narodu to stosowanie zasady odpowiedzialności zbiorowej. Czy po Polakach można albo trzeba się czegoś spodziewać? Czy z tego, że zarówno Ty jak i ja jesteśmy Polakami cokolwiek wynika? Różnimy się przecież tak, że nie mamy ze sobą nic wspólnego. Naucz się wreszcie, że każdy człowiek jest wolny, sam o sobie decyduje i sam za swoje czyny odpowiada, a nie jest homogenicznym elementem narodu, działającym z jego woli i na jego odpowiedzialność. W systemach totalitarnych tak właśnie jest, a nie w liberalnej demokracji.

Skoro wszyscy Rosjanie to mordercy i należy się po nich spodziewać morderstwa, to czy prezydent Kaczyński spodziewał się, że zostanie zamordowany? A jeśli tak, to po co tam jechał? Uważał, że śmierć z rąk Rosjan przyniesie mu chwałę, a uniknięcie śmierci hańbę?
Botycki / 77.254.232.* / 2011-08-30 08:21

każdy człowiek jest wolny, sam o sobie decyduje
i sam za swoje czyny odpowiada, a nie jest homogenicznym elementem narodu, działającym
z jego woli i na jego odpowiedzialność.

Zgadza się. Może wówczas dokonać wyboru: zostać patriotą lub sprzedajną egoistyczną świnią żyjącą wyłącznie dla siebie i mającą swój naród w dupie.

Uważał, że śmierć z rąk Rosjan przyniesie mu chwałę, a uniknięcie śmierci
hańbę?

Kaczyński nie szukał chwały własnej, on był gotów ponieść śmierć za swój naród właśnie.
Skoro wszyscy Rosjanie to mordercy

Oni sa wychowywani od dziecka w duchu gotowości do morderstwa w imię imperializmu. Trzeba troszke wnikliwiej postudiować historię i bez trudu dojdzie sie do takich wniosków.
Floyd / 2011-08-29 23:17 / Tysiącznik na forum
Nawiedzony kretyn co chciałby innym pozamykać gęby i nie używaj zwrotu "my" bo "my" to nie tylko tacy jak ty.
Na bilet ci dam / 83.31.20.* / 2011-08-29 22:07
Niczego nie musisz. Masz prawo być złodziejem, kłamcą, czy mordercą. Tylko nie dziw się, że cię łapią i wsadzają do kryminału. Bo niestety jest takie prawo. A prawem są nie tylko paragrafy, ale też normy etyczne, religia, zasady bon tonu, przyzwoitość,... Długo by wymieniać. Możesz być komunistą, tylko zapamiętaj, że to zbrodniczy ustruj zakazany przez prawo jak i przyzwoitość. Tak samo jak faszyzm. Ale masz prawo być faszystą. Więc najlepiej wyjedź do swoich. Tam na[pawdę będziesz wolny. Albo jedź do pigmejów. Oni są rozwinięci tak samo jak ty.
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 13:45
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 16:19

Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 13:45
+ - 6 usuń
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.

To zrozumiałe. Nie wolno pisać, ze pan premier Tusk to bardzo zły człowiek, który nie zawaha sie nawet przed ludobójstwem.
zdrowie wasze w mordy nasze / 83.29.17.* / 2011-08-29 17:50
Dyrektora kancelarii Tuska, Grzegorza Michniewicza, który skończył podobnie jak Lepper, bez listu pożegnalngeo w niecały tydzień skremowali i pochowali. O ekshumację tutaj juz nie ma obawy
tesa1959 / 2011-08-29 13:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Bo pomyślę, że nie mieszkam w Polsce ale w Afganistanie czy Libii, tak czarna wg Pana jest nasza rzeczywistość.
em96 / 151.83.24.* / 2011-08-30 00:34
To przyjmij do wiadomości, że jest jeszcze gorzej...
Tam przynajmniej mają jasną sytuację i wiedzą, że jest bezprawie.
Tobie natomiast wydaje się, że żyjesz w Państwie prawa, bo tak Cię zapewniają, tworząc jednocześnie prawo dopuszczające dowolną interpretację, by móc je "naginać" do własnych i partyjnych potrzeb, nierzadko w sprzeczności z interesem społecznym...
zby79 / 2011-08-29 17:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja zaczynam się zastanawiać, gdzie ja mieszkam. Osoby znieważające konstytucyjne organy państwa będą mogły mieć założony podsłuch. To poważne przestępstwo, więc podejrzanym polecam zamiast tradycyjnego halo witać rozmówców słowami: "łubu dubu". Podejrzany może w zasadzie być każdy, więc polecam rozpoczynać każdą rozmowę od peanów na cześć naszego ukochanego, pracowitego premiera i najinteligentniejszego prezydenta.
nie poddawajmy się / 83.31.20.* / 2011-08-29 14:08
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 14:10

To najmita za srebrniki.

Mnie sie też zdaje, ze robi kampanię oszczerczo - propagandową przeciw Polsce za pieniądze, ale dowodów nie mam
tesa1959 / 2011-08-29 14:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
a podobno jest Pan emerytowanym nauczycielem... Nie będę komentować poziomu Pańskiej inteligencji. A autor komentarza powyżej Pańskiego w ogóle nie zasługuje na zajmowanie się nim.
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 16:05
Ojojoj! Jak ubodło! A ja tylko napisałem
Mnie sie też zdaje

oraz
dowodów nie mam

Srodowisko nauczycielskie znam od podszewki i wiem, dlaczego tak ubodło. Ogólnie nauczyciele to bufony (pewnie ja też). Jednakże bufonada katechetów bije wszystkie pozostałe bufonady wzięte razem na łeb. Spróbuj no tylko człowieku powiedzieć katechecie, ze coś z nim nie tak, albo że sie zna kogos mądrzejszego od niego to lepiej uciekać, co tez niniejszym czynię.
Nie będę komentować
poziomu Pańskiej inteligencj

To oczywiste. Nie ma ludzi na świecie, którzy dorównywaliby inteligencją katechetom i nie wolno tego kwestionować. Kiedyś sodowa Panią rozsadzi, czego Pani serdecznie nie życzę. Na autorefleksję i dystans do samego siebie podobno nigdy nie jest za późno. Pozdrawiam
tesa1959 / 2011-08-29 16:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jakże się Pan myli w całej wypowiedzi. Nic mnie nie ubodło i nie jest łatwo mnie obrazić. Po prostu nie dyskutuję z wypowiedziami, które nie wnoszą nic do sprawy, a tylko próbują urazić. Nie ma sensu też udowadniać, że nie jestem wielbłądem. jedyne co mogę, to współczuć Pańskim (byłym już) uczniom. Pewnie bardzo "milo" Pana wspominają. Zapewniam Pana, że do siebie mam może nazbyt wiele dystansu, ale nie mam tego dystansu do wszelkich przejawów chamstwa.

Spróbuj no tylko człowieku
powiedzieć katechecie, ze coś z nim nie tak, albo że sie zna kogos mądrzejszego
od niego to lepiej uciekać, co tez niniejszym czynię.

skoro jest Pan takim tchórzem, to proszę bardzo wziąć nogi za pas.A to, że napisał Pan, że nie ma dowodów na judaszowe srebrniki nie świadczy o Pańskiej bezstronności. Taka właśnie postawa cechuje Prawdziwych Polaków... niestety. Też rzucają oskarżenia bez znajomości sprawy czy osoby, potem przepraszają, ale smród i tak zostaje.
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 16:29

skoro jest Pan takim tchórzem

Jerstem po prostu realistą. Wiem z doswiadczenia, ze z katechetą w dyskusji nikt jeszcze nie wygrał. Takich to mozna jedynie rozjuszyć, jak im sie cos wykaże logiką.
Też rzucają oskarżenia
bez znajomości sprawy czy osoby, potem przepraszają, ale smród i
tak zostaje.

Nie mam zamiaru za nic przepraszać, bo nikogo o nic nie oskarżałem. Napisałem: "Mnie się też tak zdaje". Pretensje proszę kierować do nie poddawajmy się / 83.31.20.* / bo to on zaczął. Ja sie tylko przyłaczyłem. A propos to ciekawe: jego wpis został usunięty, bo nieregulaminowy, a mój nie. Czyz to nie dowód na to, ze zarozumiali egocentrycy biorą wszystko do siebie?
tesa1959 / 2011-08-29 16:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Wiem z doswiadczenia, ze z katechetą w
dyskusji nikt jeszcze nie wygrał. Takich to mozna jedynie rozjuszyć, jak
im sie cos wykaże logiką.

A rozjuszył mnie Pan??? Jest Pan najwyraźniej przewrażliwiony na swoim punkcie. Wiem, że są różni katecheci (tak jak i nauczyciele innych przedmiotów) i proszę nie podciągać wszystkich pod wspólny mianownik. A ze mną nie musi Pan grać, skoro uważa Pan, że nie wygra. Na pewno nie wygra Pan, jeśli będzie dalej napastował, ale nie zamierzam w stosunku do Pana używać broni w postaci Słowa Bożego, bo jest dla mnie zbyt cenne. I jeszcze jedno: szanuję Pana jako człowieka, ale nie zgadzam się z Pana poglądami i opiniami (chyba widzi Pan różnicę?) A gdzie ta niby logika?

Nie mam zamiaru za nic przepraszać, bo nikogo o nic nie oskarżałem.


Pretensje proszę kierować do
nie poddawajmy się / 83.31.20.* / bo to on zaczął.

Zupełnie jak dzieci w piaskownicy: to nie ja, to on :), a zdawać to się Panu może, tylko właśnie takie "zdaje się" też pozostawia smród.
A propos to ciekawe: jego wpis został usunięty, bo
nieregulaminowy, a mój nie. Czyz to nie dowód na to, ze zarozumiali
egocentrycy biorą wszystko do siebie

Nie... po prostu w jego wpisie był użyty chamski i wulgarny język.
em96 / 151.31.71.* / 2011-08-29 23:46
A czym jest skwitowanie Twojego guru tuska o "braniu się do roboty", w kontekście małego przyrostu naturalnego w Polsce, w obliczu mediów reprezentujących wszystkich Polaków...?
- Szczyt chamstwa.
A potraktowanie rodzin ofiar zamachu...?
Masz, więc to na co zasługujesz...
tesa1959 / 2011-08-30 07:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Stuknij w stół... a zostaniesz fanem Tuska. Cóż, niczego więcej po Tobie nie można się spodziewać. Zaślepiła Cię nienawiść (wzorem Twego guru) i nie zauważasz, że dla mnie z żadnym guru nie jet po drodze.
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 14:04

tak czarna wg
Pana jest nasza rzeczywistość.

To Pani żyje w jakimś urojonym błogostanie, a jego efektem jest zapewne łykanie wszystkich zapewnień takich tam z SLD i im POdobnych, ze wszystko jest OK. Na dzień dzisiejszy Polska nie rózni się niczym od Afganistanu, tylko Pani nie chce tego widzieć, bo tak lepiej, bo tak wygodniej, bo Pani micha pełna itd. Ech, po co ja się strzępię...
tesa1959 / 2011-08-29 15:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

bo Pani micha pełna itd. Ech, po co ja się strzępię...

Nie zawsze była pełna, ale nigdy nie byłam tak sfrustrowana jak Pan. A zapewniam Pana, że nie żyję
w jakimś urojonym błogostanie, a jego efektem jest zapewne łykanie wszystkich
zapewnień takich tam z SLD i im POdobnych, ze wszystko jest OK.

bo tak na prawdę z żadną opcją nie jest mi po drodze. Nie oznacza to jednak, że mam po chamsku wszystko krytykować i odnosić się w ten sam sposób do ludzi choćby na tym forum.
em96 / 151.31.71.* / 2011-08-29 23:39
"...naprawdę..." - tak się pisze.
To już nie pierwszy błąd, pozostałe zignorowałem z uwagi na to, że to nie forum o ortografii, ale skoro czepiasz się innych...
Jakoś mi trudno uwierzyć w Twoje zapewnienia o nauczaniu innych...
"Botycki" i "zby79" mają rację... - "Pani żyje w jakimś urojonym błogostanie..."
tesa1959 / 2011-08-30 07:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To jest trzeci błąd gwoli ścisłości i dziękuję za poprawę. Błędy niestety zdarzyły się pod wpływem błędów występujących w innych wpisach (tak już jest, że po poprawianiu zeszytów uczniów też mam przez jakiś czas problemy - tyle ich się naoglądam, że potem zaczynam wątpić). Nie musisz wierzyć w to, że jestem nauczycielem. Wiary w cokolwiek innego niż słowa prezesa nie oczekuje od Ciebie.
Pani żyje w jakimś
urojonym błogostanie...

Skoro tak uważasz, Twoja sprawa.
Botycki / 77.255.232.* / 2011-08-29 23:53

Jakoś mi trudno uwierzyć w Twoje zapewnienia o nauczaniu innych...

Mnie nie. Ona naprawdę naucza innych. O swojej wyłączności na pozjadane wszystkie rozumy świata. Ciężki przypadek narcyzmu.
tesa1959 / 2011-08-30 07:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tak sobie myślę, że em96 to Pański były uczeń. Zaraził go Pan goryczą.
em96 / 151.83.24.* / 2011-08-30 00:42
Już tej pani kiedyś cytowałem: "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie..."

I wcale się nie dziwię, że mamy w Polsce takie rządy, skoro mamy wyborców kształconych przez PO PZPR-owskich "katechetów"...
mmx / 2011-08-29 12:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ekshumacja i grzebanie przy zwłokach - no no .......osobiście nie dał bym rady ale widać są na tym padole twardziele
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 13:47

ekshumacja i grzebanie przy zwłokach - no no .......

A kto grzebie? Chodzi tylko o dowód, ze tam nie ma tego, o czym się mówi, że tam jest. Grzebanie nie jest potrzebne przy sprawie az tak oczywistej jak ta.
em96 / 151.83.24.* / 2011-08-30 00:50
Jest hipoteza a po dowodzie teza...
Skoro są wątpliwości, to trzeba je udowodnić. W tym przypadku są same wątpliwości, więc ekshumacja jest niezbędna... i nie tylko jedna...
do braci Moskali / 83.29.17.* / 2011-08-29 11:43
Zabierzcie TUSKA a oddajcie CZARNE SKRZYNKI !
das / 83.12.5.* / 2011-08-29 11:39
Ciekawe kto za to zaplaci wassermanka czy znowu z panstwowej kasy
Borubar / 95.49.61.* / 2011-08-29 11:57
Płacisz nie tyle na Hanie w Warszawie i jej urzędników, więc nie troszcz się tak o państwowe pieniądze...
Behey / 62.111.245.* / 2011-08-29 11:28
Spisek! Żydzi! Cykliści oraz grzybiarze! Gdzie jest Krzyż gdy go potrzebują?!
łapiduch / 83.29.17.* / 2011-08-29 11:40
Krzyż z puszek PO piwie jest w GW-nie - zadowolony !
Borubar / 95.49.61.* / 2011-08-29 11:27
Ale będzie skandal jeżeli się okaże, że to nie Pan Wasserman tam pochowany. Gwoźdź do trumny Donalda Tuska.
ździcho / 178.42.38.* / 2011-08-29 11:56


to nie Pan Wasserman tam pochowany.

No pewnie, ze nie on. On jest pochowany w zbiorowej mogile pod tą tam brzozą, gdzie pozostałych 95 pomordowanych prawych i sprawiedliwych Polaków. W jego trumnie jest worek z kamieniami i z piaskiem. Pozdrawiam.
tesa1959 / 2011-08-29 13:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czarny humor...
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 13:49

Czarny humor...

Tak. Czarny humor w wykonaniu ciemnej masy (ździcha). Ten tępak nawet nie wie, że jest dowcipny (na czarny sposób).
tesa1959 / 2011-08-29 13:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Panie Botycki, to niestosowne w ten sposób ubliżać ludziom, zwłaszcza, że Pan go nie zna. Odpowiedź ździcha na post
Borubar

nie oznacza ciemnoty, a raczej pogardę dla ignorancji Borubara.
em96 / 151.83.24.* / 2011-08-30 00:54
Mądrej głowie, dość dwie słowie...
- Żeby poznać...
@@@ / 89.68.115.* / 2011-08-29 16:50

ignorancji Borubara.

Teraz pani nazywa kogos ignorantem a sama przeciez zapewniala ze:

tesa1959 / 2011-08-24 21:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
...
Nigdy w moich wpisach nie spotkał Pan, abym powiedziała, że ktoś jest taki lub inny.
tesa1959 / 2011-08-29 18:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie powiedziałam, że
Borubar.

jest ignorantem, ale wyraziłam opinię o jego wpisie. Człowieku!!! Naucz się rozumieć teksty i odczep się ode mnie!!! OK?
@@@ / 89.68.115.* / 2011-08-29 19:56

pogardę dla ignorancji Borubara.

Niech pani wreszcie zacznie rozumiec co sama pisze poniewaz to co pani napisala nie jest krytyka wpisu ale jego autora.
Odczepie sie jak pani przestanie klamac i manipulowac.
Botycki / 77.254.237.* / 2011-08-29 19:33

Naucz się rozumieć teksty i odczep się ode mnie!!!

Nie chcę sie wtrącać, ale @@@ dobrze zrozumiał. Tam jest napisane "raczej pogardę dla ignorancji Borubara" a nie "raczej pogardę dla ignoranckiego wpisu Borubara". Ale to normalka, że jak kogoś chwalono przez długie lata, ze jest nadzwyczajny, to tak właśnie reaguje, jak ktoś mu wykaże, ze jest niestety, tylko przeciętny i zalicza takie wpadki.
tesa1959 / 2011-08-29 19:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ale to normalka, że jak kogoś
chwalono przez długie lata, ze jest nadzwyczajny, to tak właśnie reaguje,

A po czym Pan wydedukował, że byłam chwalona przez długie lata?
jest niestety, tylko przeciętny i zalicza takie
wpadki.

Nie uważam się za kogoś nadzwyczajnego, jak mi to Pan sugeruje, ale też nie jestem ostatnim głąbem.
Nadal twierdzę, że nie napisałam, że Borubar jest ignorantem. Wyrażenie "świadczy o ignorancji" nie jest tożsame z "jest ignorantem' i tym samym nie jest osobista wycieczką.
A tak na marginesie; bardzo Panu współczuję, bo nie jest lekko iść przez życie z taką goryczą i wszędzie widzieć nieprzyjaciół lub co najmniej ludzi czyhających na Pańskie ego.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-08-30 01:41

Wyrażenie "świadczy o ignorancji" nie jest tożsame z "jest ignorantem' i tym samym nie jest osobista wycieczką.

Manipulacji ciag dalszy.
Pani nie napisala "swiadczy o ignorancji" tylko
"... pogardę dla ignorancji".
Botycki / 77.255.232.* / 2011-08-29 23:59

Wyrażenie "świadczy o ignorancji" nie
jest tożsame z "jest ignorantem' i tym samym nie
jest osobista wycieczką.

Ale smród też zostaje mimo, ze sie przeprosi. Ja napisałem: "Mnie sie też tak zdaje, ale nie mam dowodów" i to zostało uznane za chamstwo. Bądźmy konsekwentni - skoro ten mój wpis był chamski, to ten: "ignorancja Borubara" jest chyba równie chamski, nie?
wszędzie widzieć
nieprzyjaciół

Wcale nie wszędzie. Mylny, bo pochopny wniosek. Ja tylko przycieram nosa butnym ludziom Pani pokroju w celu sprowadzenia na ziemię.
tesa1959 / 2011-08-30 07:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ja tylko przycieram
nosa butnym ludziom Pani pokroju

Skoro Pan tak uważa, niech tak będzie, zwłaszcza, że dzięki takim ocenom czuje się Pan lepiej. Znajomość psychologii bardzo zaawansowana, gratuluję. Może warto otworzyć działalność???
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 13:58

Pan go nie zna.

Nie muszę. Poznaję głupiego po wpisach jego. On sam sobie ubliża samym uaktywnianiem sie na forum, bo odsłania swoją ignorancję i żałosność.
Odpowiedź ździcha na post
Borubar

nie oznacza ciemnoty, a raczej pogardę dla ignorancji Borubara.

A skąd Pani to wie? Przecież go nie zna.
tesa1959 / 2011-08-29 14:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Akurat ździcha zdążyłam poznać na forum przez wiele miesięcy i nie tylko, i stąd wiem.
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 14:08

Akurat ździcha zdążyłam poznać na forum przez wiele miesięcy i
nie tylko, i stąd wiem.

Zauroczenie tłumaczy wszystko. Tymczasem czarująca elokwencja nie przekłada się na rozum. Obcych słówek mozna się nauczyć na pamięć ze słownika i nimi szpanować, a rozumu nie mieć.
berd / 79.191.196.* / 2011-08-29 14:43

Tymczasem czarująca elokwencja nie
przekłada się na rozum.

Elokwencja bierze się z rozumu. Nie odwrotnie. Te brednie które piszesz biorą się z glupoty a nie mądrości. To są takie proste prawdy.
tesa1959 / 2011-08-29 14:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Pan nawet oczarować nie potrafi, a w ubliżaniu jest mistrzem.
berd / 79.191.196.* / 2011-08-29 11:34


Ale będzie skandal jeżeli się okaże, że to nie Pan Wasserman

Okaze się, że nie wszystkie szczątki byly pochowane . To pewne po takiej masakrze. Nie trzeba robić ekshumacji żeby to wiedzieć. Ale trzeba mieć specjalną wrażliwość, pisowską wrażliwość, żeby w tej sytuacji domagać się ekshumacji. Nie rozumiem jakie emocje mają w glowach bliscy Wassermana. A co ma Tusk do tego?
pomo dore / 2011-08-29 11:53 / Tysiącznik na forum
dureń. na uzasadnienie szkoda mi klawiatury
ździcho / 178.42.38.* / 2011-08-29 11:58


dureń. na uzasadnienie szkoda mi klawiatury

a może raczej argumentów brakło?
em96 / 151.31.71.* / 2011-08-29 23:59
Od czasu zamachu argumentów jest taka masa, że tylko idiota może ich nie wychwycić i pisać podobne błazenady...
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 13:55

dureń. na uzasadnienie szkoda mi klawiatury

a może raczej argumentów brakło?

Jedno jest pewne. Własnie swoim wpisem zaargumentowałeś swoją własną durnotę (zob. wpis łapiduch / 83.29.17.* / 2011-08-29 12:52)
tesa1959 / 2011-08-29 15:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Elokwencja na zadziwiającym poziomie (jak przystało na emerytowanego nauczyciela).
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 16:15
Ocho! Pani w nastroju do bicia! Ostrzegam, że od tego będą bolały również i Pani pięści. Wbrew pozorom czynię to w dobrej wierze.
tesa1959 / 2011-08-29 16:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jakoś nie widać, aby praca z ludźmi (z uczniami) przyniosła efekty znajomości głębi człowieka i jego intencji. Mój wpis miał raczej wydźwięk zażenowania, a w żadnym wypadku nie był hasłem do boju.
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 16:33

Mój wpis
miał raczej wydźwięk zażenowania, a w żadnym wypadku nie był
hasłem do boju.

Ja jestem przekonany, ze Pani nawet nie jest swiadoma pobudek swojego własnego wpisu. To jest po prostu krzyk i nic wiecej.
tesa1959 / 2011-08-29 16:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Więc gratuluję Panu znajomości ludzkiej psychiki i w związku z tym trafnej (Pańskim zdaniem) oceny.
łapiduch / 83.29.17.* / 2011-08-29 12:52
Argumenty razem z wrakiem TU-154 zostały przez oprawców rodaków ZAMIECIONE pod DYWAN - zadowolony !
berd / 79.191.196.* / 2011-08-29 13:00

- zadowolony !

Nie sądzę. Masz problemy emocjomalne. Więc z czego ma się cieszyć? Z nieszczęścia bliźniego?
osoba / 83.12.180.* / 2011-08-29 13:51
jesteście żałośni - wstydźcie się - dalszy komentarz zbędny
Botycki / 77.255.237.* / 2011-08-29 14:00

Czemu nie zrobiono tego wcześniej?

A to nie wiesz, czemu? A wiesz co to jest sabotaż?

Najnowsze wpisy