Forum Forum dla firmZakładanie firmy

ekskluzywne,eleganckie buty

ekskluzywne,eleganckie buty

witoldkoral / 2008-01-30 13:58
witam wszystkich mam pytanko zwiazane z branza obuwnicza,aktualnie mieszkam w angli i nawiazalem kontakt z producentem markowych eleganckich butow,prowadza oni sprzedaz w wiekszych miastach europy i reszty kontynentu ale jak narazie nie ma ich w polsce,zagwarantowali mi juz wylacznosc na dystrybucje ich towarow na terenie polski tylko mieszkajac w anglii nie mam zbyt wielkiego pojecia na temat polskiego rynku obuwniczego,chcialbym prowadzic sprzedaz hurtowa i detaliczna lub wogule jakos dostac sie na rynek polski.jak widzicie taki projekt na rynku polskim i jak wyglada rynek obuwniczy.dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi i podpowiedz. pozdrawiam
Wyświetlaj:
Franc321 / 89.74.189.* / 2018-02-10 22:21
Jeżeli szukacie ekskluzywnych i eleganckich butów to polecam www.apia.com/pl_pl/
PIOTR1458 / 217.98.13.* / 2008-12-01 21:37
zastanów sie dwa razy ponieważ rynek polski obuwniczy jest bardzo ciężki i trudno do niego wejść. a ponad to jest bardzo dużo producentow polskich o bardzo dobrej jakości obuwia. jest bardzo dużo obuwia importowanego do polski głównie z Chin, Turcji, Włoch, Portugalii i innych. radzę pomyśl nad inną branżą!! powodzenia i pozdrawiam...

Najnowsze wpisy